• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
pockej a kdy jsi potkala anetku net dopoledne venku ale nebyla :astonished: :astonished:
4. črc 2009 v 17:54  • Odpověz
tak decka basti salat z cinskyho zeli :grinning: :grinning:
4. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
no ja sem ju potkala pred 2tydny..a prej zase kure ble ..no deti to asi nemaji az tak radi jak pises :grinning:

dej mi recept na tvuj cinsky salat
5. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
ahojik dobry ranko tak takze nakrajis si cinsky zeli osolis opepris a udelas zalivku a to je vse prece to delas taky nee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kurna zase je hic jdu utrit prach a uvarit cockovou polivku :grinning: :grinning: odpoledne se pujdem asi projit ven :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
tak jsem utrela prach a jdu povessit pradlo na balkon :grinning: :grinning:
5. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
andy to bylo ironicky ja jsem preci kuchar :grinning: :grinning: sem myslela jak to muzes dat detem na veceri :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahojik to ses kuchar to je faktt :sweat_smile: :sweat_smile: prosimte oni cpou furt dyt vis to bylo po veceri :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
aby necpali kdyz maji slabe vecere :sunglasses: porad kure dokola nic jineho :grinning:
6. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
ahoj tak jsme byli s deckama na koupaku na hradci decka se vycachali a byl i skakaci hrad a trampolina a vatu tam perodavali decka meli ja ji teda nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
andy tak to je jasne ze si decka neco daji to nemusis psat :grinning: :grinning: ikdyz vy balite vsecko z domu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
6. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
ahojky, jsme zpět z Moravy, nechali jsme tam dítko i kocoura :sunglasses:
tatínek byl hotový, že jsme Sofi nechali, doma je takovej divnej klid, jak tu nikdo není...

no nic, jdu se chystat do práce, teda už jsem nachystaná,ale nechce se mi ani trochu...

malinká byla celé dopo s dědou venku,až jsme koukali, jak to zvládla, že se na nás ani nezeptala, pak večer ji nachystala na spaní teta, my přišli z pivka a malá blbla s dědou u večeře, takže si myslím, že zabavit ji budou umět, jen mi psala ségra, že malá nechtěla usnout, že usnula až v 22hod :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale prý se na nás neptala, ségra jí řekla, že jsme v práci a tím to skončilo.
7. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
hoj uzivej klidu :sunglasses: mala je nemocna tak mam strach at to ta mensi nechytne,ale jak to udelat ze... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
apo, to půjde asi špatně :sunglasses: drž se, nemocné dítě je děs
7. črc 2009 v 09:54  • Odpověz
no prej když sem to mela v mladi ja tak to malicka snad nechytne je plne kojena a udajne ma protilatky ode me tak sem zvedava,ale nesmime ven na slunce nic a tyden je mhd v praci takze se z toho poseru akorat ..
7. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
nezávidím, a copak má, neštovky?
7. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
jo nestovice a musela to chytit ve skolce pac nikde s nikym nebyla v kontaktu od te doby az o vikendu se sousedem ale ten to nemel a inkubacni doba je 21dni takze to tak vychazi chjo ..psala sem mati sms at mi rekne jestli sem to v mladi mela a prej jo takze relativne klid s M..jinak pakarna kdyby to chytla prej..T lezi schvacena horecka v posteli blouzni no fakt super,ale ven se stejne neda jit jak je tam vedro..

andy kdo u vas uz mel nestovice?
7. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
to je mazec,ach jo, chudina malá
7. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
no to jo ted sem na ni kukala a jak lezi a ma natrene ty pupinky tak vyskakuji dalsi a dalsi..no prej jak to udela strup uz neni infekcni..chceme jet pristi tyden do zlina tak at uz je fit ..chuderka porad chce jet k babicce a vysvetluj ji ze ta o ni nestoji je to tezke..asi ju vemem do dinoparku v tydnu pristim at se trochu poveseli
7. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
ty jo, těm dětem to nevysvětlíš, a babka by si měla šáhnout do svědomí :confounded:
7. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
no co nadelame zejo..proste ji to vysvetlim,ale nelzu ji to s edelat detem nesmi a ani nechci..zkusime tu dovcu v zari jestli bude M v pohode pac jde na hexu v srpnu na konci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
dovču závidím, my tento rok možná na hory na týden,ale já jsem posera na lyžování, před třema rokama možná dýl jsem dost debilně spadla na svahu a bojím se od té doby,tak jedině, že to překonám a malou že bysme postavili na lyže :dizzy_face:
potřebujem ale zkrášlit obývák,tak si nejsem horama jistá
7. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
nic nezavid jeste nikam nejedeme:slight_smile:)))hele ja pred 5lety poprve na lyzich spadla a vretenove si zlomila hantu na 4x v berci fakt magor uz na to nestoupnu:slight_smile:)))
7. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
apo, já si nic nezlomila,ale polovinu svahu jsem šla s vyvrknutým kotníkem nahoru, v těch debilních lyžácích, co mi byly malé,ach jo, moc se bojím,ale zase nechci,aby malá neuměla lyžovat, když to ostatní budou umět, chci aby se bavila stejně jako já na lyžácích,aspoň 2x za zimu někam na hory, klidně malej kopeček, zaplatit jí instruktora,aby ukázal, co a jak, jenže se bojím i o ni, pod vodu ji klidně šupnu,ale lyží se bojím
7. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
hehe ja mela zase lyze o pul metru delsi nez sem mela mit a nevedela sem to slepe sem verila jednomu magorovi a diky tomu se mi prekrizily nohy a zapichla lyze do snehu a uz sem se valela a ta noha rotovala v te bote no parada co ti mam povidat bolest jak cyp zachranka dojela infuze umelej spanek reponace nemocnice no parada:slight_smile:)))))))))uz do toho nejdu ani za prase a mhd chce at to zkusim
7. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
fůůůj
7. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
hele mhd byl v praze ve ctvrtek meli nejake jednani ve starbucks a jeli po ceste je chodov nakupni park mhd rikal,ze mazec jako jak velke
7. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
já tam ještě nebyla, je to na druhém konci od nás,ale jezdíme okolo...a moc hezké jsou Arkády Pankrác, hezké butiky atd.
7. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
tam by se utracelo teda...koupil mi v marks spencer levandulovej sprchac a krem na ruce nadhera jen rikal ty ceny i po sleve sou mega desne oproti anglii
7. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
ty jo, levandule mi nedělá dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
ja ji miluju,ale vis co je bo,ba aroma do lampicky?brčál..fakt jo je to jak poprsene listi svezi priroda v lese fakt super kapu to kdyz ma nekdo prijit a kazdej hned co to tak krasne voni :sunglasses:
7. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.