• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ten mám od salusu

a momentálně mám od airwicku voňavku stříkací citrus, to je krása, jak to v pokoji voní po pomeranči a od kamaráda mám cherry voňavku něco na ten způsob, to je nádhera, jednou stříkneš a voní to 4hodiny nádherně
7. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
ja to mamtaky rada ty vune a mhd rikal ze v tom chodove je obchod au pays de mimis znas?strasne drahej ja jednou v seku nasla dziny na malou tuto znacku az pak sem videla ze stoji skoro 2tacy a ja je koupila za 20kc :grinning:
7. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
apo, znám, je i na Smíchově,ale nenakupuju tam :sunglasses:

já vůně taky miluju, tu pomerančovou mám teď i ve wc, z dm
7. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
hele ja potrebuju neco super vonaveho co dlouho vydrzi na wc ..koupila jsem ten brise tuhej co se odlepi a vonel dva dny pak nic a bref do wc zaves a nic smrad je tam porad pac mame neudelanej novej zachod tudiz je za nim dira do sachty a kdyz nekdo smazi chleba nebo vari jde to strasne citit a uz nevim co tam mam dat
7. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
mě voní brise závěsnej,ale ten z dm pomerančovej je lepší
7. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
ja se po tom kuknu az pujdu do mesta dik
7. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
je u vás taky takový horko?
já jsem v práci a dobře je, jen když foukne vítr a udělá průvan
7. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
desne vedro M ted usnula je hodnoucka spinka cele dny i v noci to se ale budi casteji na jidlo a prdiky pac usiname spolu a kojime ani nevim jak takze si neodrihne a tlaci ju to ale relativne vyspana suprove lip jak u T..vitr nula..ted mi mhd poslal jidlo pac nemam kam zajit jak s tema dvema nemocnejma..a vcera sem malem zdechla vedrrem..nemate klimosku v praci aspon?
7. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
nemáme klimu, jsme v rodiným baráku, kde nahoře maj šéfové byt a dole je kancl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nám malá začala zase v noci papat mlíčko, se vzbudí a řve jak splašená, už nevím, co s tím, jako v rámci toho, že se chcem vyspat, je jednodušší vstát, umýchat, vypije a za 5 minut mám klid než tišit hodinu pláč,ale je už na to dost velká...ségře se prý vzbudila ve 3hodiny a chtěla mlíko :confounded:
7. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
to me i T papala do 3let obcas v noci chtela hrnek mlika a dodnes chlasta mlicko po galonech :stuck_out_tongue_closed_eyes: jasne delej to tak aby jsi byla v pohode i za cenu blbejch kecu podle sebe si to delej a tak aby to uspokojilo vas obe klasika
7. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
no jo, jenže mě to štve, spala už celou noc a co nemá dudu, musela vymyslet jinou prudu noční :grinning: :grinning:
7. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
a po dvou letech se naučila spát s náma v posteli,ale to nám neva, je to pohoda, než přemlouvat ať jde do své,se vždycky k ránu vzbudí, řekne mě nebo P a ť ji doprovodíme do postýlky a dobrý a tuhle nám spadla :confused: normál se odrazila a projela mezi náma na zem, ve spánku, jsme ji nestihli chytit,ale dobrý
7. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
ty jo teda nam mala obcas jde do postele a vymyslela ,z epoleze od noh mezi nas primo pac sla k mhd predtim a ten ju vytlacel je obrovskej :grinning:
7. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
no musela něco vymyslet, když dudu dala miminku

kde jsou všichni,andy asi v práci, a sluníčko?že by dovolená
7. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
ne andy je prece doma na nemocenske asi se ji nechce psat
sluni uz tu dlouho nebyla ja ji mam na icq ale skoro to nepoustim bo nemam cas u toho sedet,ale dneska bych mela :grinning:
7. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
aha, tak to jo, já jdu za chvíli domů, ach jo, vše jsem udělala, vyřídila a těším se užívat si domácí pohody, jela bych plavat do aquaparku,ale nevím, jak bude P unavenej z práce, možná zajdem jen na pivko a hermelín
7. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
ja bych sla do vody hned ,ale nevim z ajak dlouho po porodu se smi?na kontrolu jdu az pristi tyden a predstav si dostala jsem uz menzes v tydnu je to mozne?po 4tydnech ocistku tyden pauza a pak zrovna menzes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
apo, to můžou být furt očistky
7. črc 2009 v 15:20  • Odpověz
mela jsi oslabene svaly tam dole?
7. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
nezdálo se mi...nic mě po porodu nebolelo a po 4týdnech jsem zkusili i sex a dobrý :sunglasses:
7. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
ale kamarádka, co má dvě děti říkala, že jak si kejchne, kolikrát si učůrne :unamused:
7. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
presne to mi dela :astonished:
7. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
jsem doma, P se šel vycachtat a pojedem do Ikey na papáníčko a pokouknout a jestli utratit korunky, to nevím, ale S musíme koupit stojánek na dvd a mluvené cd, válí se jí to u nás ve skříňce anebo na dvd přehrávači jejím
7. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
zavidim :grinning: jela bych hned misto vas :sunglasses:
7. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
pohrbíváme Michaela na ct24
7. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
taky a kojime u toho
7. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
užijte si to

jsme se přežrali,dali jsme si kuličky a pity panna a pukáme
7. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
koupili jste neco?
7. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
akorát roletu na dveře,aby nešlo malé do pokojíku světlo
7. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
aspon neco..ja potrebuju z ikei tvoritka na zmrzlinu a u nas je vubec nemaji prej v breznu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.