• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
hodila jsem do alba Sofinku z Moravy
7. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
kuknu hned..natiram bolaky a venku prsi jak cyp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
sylvi ona je tak krasna a ty oci to bude mit jak terka vyrazne ocka ,ale jinak bude po mamce bloncka no jo :grinning: a max kdyby byl na prodej nebo hlidani bereme hned akorat u nas by byl chudak a klesl by na urovni bo ja bych mu natocila vodu z kohoutku a ne ten evian jak ty mu davas :grinning:
8. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
dávám mu dobrou vodu a ta prej dle jakéhosi odborníka není úplně good :unamused:
já jsem z Tereziných očí taky uhranutá, budou to velký kočky,až budou lovit kocoury :grinning:

jsem v práci, v 7 jsem zamáčkla budíka a vzbudila mě až volající mamka v 8,15 :sweat_smile:
8. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
tak to ses v klidu :grinning: ja sem sla spat ve2.30a vstavala v 8 a mela sem na stole kolacek makovany a kaficko a varila se mi na plotne hovezi polevka no neni ten chlap nekdy dobrej v mezicase :grinning:
8. črc 2009 v 10:46  • Odpověz
apo, v mezičase bývají i dobří :sunglasses:

sháním oblečky Kitty, nevíš o někom, velikost 92,98
8. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
nevim a kukala jsi na mmb hele a to je pro sofi ta velikost?neni to male?
8. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
ahoj holky zdravim tak jsem byla na prevaze kurna mne z toho tece krev uz pry nema jdu zase v patek na dalsi prevasz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja myslela ze to bude do tydn edobry tas brdo jinac alik byl vcera s deckama na kolech nas koupaku a ja byla na chvili u nasich na kafco a kuknout do mesta :sweat_smile: :sweat_smile:
8. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
andy a co delas celej den s detma kdyz jste doma a nejsi v praci?ze nechodis na chat
8. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
není to malé nosí 92 a je jí dobře, 98 na ní visí a katě padají :unamused: je hubená jak lunt :sunglasses:
8. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
jo, viděla :unamused: asi jí koupím nové, ty ceny jsou některé skoro totožné¨

jdu vystavovat faktury
8. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
tak byla s deckama venku na hrusti potklala jsem druzinarku ze skoly tak jsme pokecali a ted decka basti housku s mamaslem a povidlama :grinning: :grinning: jo tak nestovice jeste nemelo ani jedno decko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale decka ted nejsou doma denne byli na koupaku a ja muzu jen odpoldne mam vychazky od dvou do sesti a nejradsi bych sla uz do prace rano tam byl alik nakoupit a uz se hned ptali kdy prijdu :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
jak nejsou denne doma kdyz ales pracuje zas nerikej ze denne jezdi na placene koupani :wink: no a proc nechatujes kdyz ses doma? :grinning:

tak cim driv nestovice prodelaji tim lip ve starsim veku maji zavaznejsi komplikace..mala to ma ze skolky pac od te doby s nikym nebyla tak treba to taky dostanete
8. črc 2009 v 15:06  • Odpověz
já chci jet vyzkoušet aquapark barrandov dnes,ale nevím, jestli nemá P se mnou jiné plány :sunglasses:
8. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
a sakra :grinning:
8. črc 2009 v 15:27  • Odpověz
hele ja nerikam ze denne bo ja nemam ridicak takze jak byxh tam jela ze leda tak vlakem :grinning: :grinning: jo v sobotu jsme byli na sadraku jo lepsi kdyz to dostanou driv to vis ze nas to ceka a hned trikrat ja je mela jako mala nestovice a alik je dostasl kdyz jsme se poznali to bylo v19 letech ted piju kafco a mam misa rezy vcera jsem pekla :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
tak se nauc na kole a jezdi s nema :wink:
ja mam pizzu od kaje..

hele pojedete s detma do toho dinoparku v ostrave?
8. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
sylvi setrim libry a chystam se na vyprodeje do uk bez chlapa jen tak tak pojed taky :grinning: tam je toho vic za mene penez
8. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
toz co andy nedelej mrtveho bruka zasej :grinning: jedeme tam pristi tyden :sunglasses:
8. črc 2009 v 16:12  • Odpověz
tady sem ty mrtvy brouku ja byla s detma venku a kuknout se do prace za prodavackama a prej kdy uz prijdu jo a na vecu budu delat palacinky nam :grinning: :grinning: jo a k tomu kolu neee a ne to mne rtikla i alik a muj tata jakto ze nejezdis s nima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
tak jdu na ty palacinky anet jeste hupsla pro slehacku :grinning: :grinning:
8. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
jak jak proste to neumis..andy ale proc se nanucis plavat a jezdit na kole?sakra mas nejake roky a neumis takove veci a pritom v dnesni dobe se to muzes v kurzech v pohode naucit..si neumim predstavit jak musis byt tim omezena vseci jedou a ty slapes nebo bezis za nema jak na tu zahradu nasi tenkrat to vypadalo hrozne a navic kdyz ti ditko rekne mami pod semnou plavat pod semnu na kolo pod semnpu lyzovat..teda lyze asi u vas taky ne co?
8. črc 2009 v 19:18  • Odpověz
tak nelyzujem to ne ale decka bobujou a sankujou ze :grinning: :grinning: co ty fzurt mas ja jsem uz psala ze umim jezdit na kole i plavat trochu teda a holt jsem lina a jsem rada ze v tom decka nejsou po mne ve sportu teda jas jsem holt domaci typ a sport holt a ja nejde dohromady :grinning: :grinning: :grinning: a tak palacinky dobry jsme se nacpalu kurna ja snedla dve a mam dostt :sweat_smile: :sweat_smile:
8. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
andy neumis ..rikala jsi to loni u nas na zahrade za to se stydet nemusis ale muzes se to naucit :sunglasses:
8. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
jupii jdeme na svatbu v srpnu akorat musim male saticky sehnat jde za druzicku :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
teda ty se mas :grinning: :grinning: tak jdu se sprchnout a jdem kukat na hospodu tak ahojik :sweat_smile: :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
dobré ráno, apo, na svatbu bych šla hned, poznali jsme se s P na svatbě :dizzy_face:

do práce jedu zase až v 9, pač ani nemám moc co dělat a odsedět si tam hodiny se mi nechce
9. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj ..dneska prijde kamoska hlidat jdu na gyndu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to uz platim kdyz nejsu tehu ze?
9. črc 2009 v 08:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.