• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
sestrenka od mhd ma svatbu a pozvali i tchyni a svagrovou a ti odmitli tam jit jen tchan pac tchyne nechce videt Ta ma strach ze svagrove ta by byla nasrana kdyby se k nasi treba mela ikdyz ta ji uz zapomela ...min.tyden ve meste sem je videla sla sem s holkama po chodniku a svagrova sla s malou do shopu a tchyne stala venku a hlidala ji kocar jak videla ze se blizim utekla predemnou do obchodu..drncala kocar jak smyslu zbavena malem mimi vyklopila..kdyz jdu sama tak to nedela ale mela sem tercu a mela strach pac co kdyby sel nekdo kolem a videl ju jak se k ni nema a nedejboze svygrova videt tchyni mluvit s malou by ju asi zbila :grinning:
9. črc 2009 v 08:56  • Odpověz
apo, to jsou věci :unamused:
9. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
ahojik tak jsem u doktorky rict ji co a jak a pro listek na penize ze a anet zustala u babicky na prazdninach :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
a co andy, jsi zdravá nebo na jak dlouho to vypadá
9. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
nazdar tak u mudra vse ok v ramci moznosti mam cvicit hodne a za tri mesice KO..jdu chrnet s malou su utahana kamoska az ted odesla ..uz se tesim do zlina k babi :sunglasses:

andy a ja porad nechapu co se ti jako stalo nebo co vlastne mas?
na prazdninach 2km daleko :grinning: to je dob ry teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
prosím poradit rozdíl mezi TDCi a TDDi
9. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
mmt optam se chlapa..ale my mame tdi turbodiesel injection prime vstrikovani myslim to je ale optam se
9. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
ahoj tak jsem byla z deckama venku na hristi ty api jak jsem psala uz otekla mne cela leva ruka a na palci se mne udelal hnusny puchyr tak jsem sla k doktorce a ti mne poslali na chiru tam mne ten puchyr prostrihli i kousek nechtu a vycistili a obvazali ted chodim na prevazy to je vse ale jak to odvazou tak z toho proste furt tece krev a nema a oni samy nevi co to je pry muze to byt z oderky anebo triska anebo mne neco pichlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
jinac sylvar uz bych sla nejradsi makat kurna pitomy prst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
andy, věřím, mě to doma taky neba, do práce chodím celkem ráda a hlavně, koruny jsou potřeba, z té nemocenské nic moc asi, co?!

už vím apo, tdddi je starší motor,ale prý méně poruchový či co, že u tdi se nějaký trysky můžou rozbít nebo co
9. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
jo ja si praci uplne spocnu ty brdo klidek bez deti nic jdu kukast na telku je tam drruhy dil a te lodi tak dobrou :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
nemuzu sehnat saticky pro malou na tu svatbu..bud to stoji penez jak hrom anebo je to hnusne..budeme tam jen to odpoledne a pak jedeme pryc zase tak to nechci hrotit..
9. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
sakra andy a ty nechas deti koukat na toho poseidona? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
apo, jakou má velikost?kamarádky prodává mraky šatečků, že bych se jí zeptala
9. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
110-116 a ma nekde web s fotkama?
9. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
P jel do pizzérie pro pizzu, jůůůů
9. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
ja vcera vyhodila pulku uz to nemuzu ani videt :stuck_out_tongue_closed_eyes: poslu ti IP odkaz co mhd dela :sunglasses:
9. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
čéče, tak kamarádka nic nemá, až větší,ale že se zeptá švagrové...do kdy to potřebuješ?

já pizzu můžu furt,stejně jako segedýn :dizzy_face: od tatínka
9. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
no 1.8je svatba takze predtim asi min tyden pac nez to dojde postou atd..ja mam v zaloze takove ruzove platene ale nevim jestli se to hodi jestli by nemela mit jako nejake sametove satenove taft a tak chapes ..ja fakt nevim kamoska dneska rikala,ze by to nehrotila a dala ji i to kor v lete,ale nejsem si jista
9. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
hele, v Hm maj krásný šaty a nebo prodávaj na mmb z hm nádherný
9. črc 2009 ve 20:36  • Odpověz
ja se kuknu v hm a ca zitra asi ..ty retro puntikate sou krasne to jo ja do toho nechci dat vic jak 200poku dbudou jete jinak uvidime ..kazdopadne musim dobrat boticky..kloboucek?kabelku?nevim
9. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
ahoj dobry ranko tak za chvili padim nas prevaz tak jsem zvedava decka kukaj na dvd kopretinu pro zameckou pani :sweat_smile:
10. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
ahoj, já za chvíli makám do práce a odpo na moravu
10. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
cus..andy a ales te veze?pac mel nocni sem ho videla v noci v tesku :sunglasses:
10. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
alik mne nevezl jela jsem autobusem :grinning: tak ty jsi byla v noci v tescu joo teda tak uz to bude snad epsi dneska mne na to dali nakou specialni naplast a jdu zase v pondeli ale netekla krev konecne :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
to je fajn, že už to máš lepší...u nás se ochladilo, kruciš
10. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
no na case ty brdo tu je tez hladneji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.