• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
cus tak to je dobre..a deti jsi vlacela sebou nebo kdo s nema byl kdyz je ala po nocni :astonished:
no a co ten dinopark jsi to uplne zapinkala pojedete taky?

hladneji je u vas :grinning:
10. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
ne decka byli doma ali prisel ve ctvrt na sedm po nocni a ja ho vzbudila tez jsem sla a byl s nima coi by tam delali v cekarne a dovnitr bych je nebrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam poje aaz nebudu mit nemocenskou to je na cely den vylet :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
a uz jste byli v tom aquparku v kravarich jak jsi rikala loni ze pojedete? :sunglasses:
10. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
10. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
ne api nebyli jen anet se skolou tam byla :grinning: :grinning: ted volala anet od babicky ze prijede uz domu to je kometka :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
apo, krásné :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
andy teda a proc ne?moc drahe co?tak dinopark vsadim vsecky svoje boty drahe co mam ze tam nikdy nepojedete pac to platit nebudete decka ani nevi ze to existuje myslim :grinning: kecko.. :sunglasses:

sylvi nekoupim ale :grinning: ty sou drahe jako fakt..ale uz mam objednane fialkove satenove nadherne s tylem..a svete div se za pakatel pak poslu do ip pac tady lozi smirovat svagrova tak at nevidi jake :grinning:
10. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
kurna misto aby si holka uzila volneho prostoru ve 3+1 tak jde do krcalku to nechapu sorry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
to jo, já pořád vyhlížím ty šatky s puntíkama, já je chci!!! :grinning: :grinning: :grinning: i za 500,- je koupím
10. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
kdyz je trdlo co nadelam ada rika ze pujde on a bude to i deda se dsivil ze jde domu :sweat_smile: :sweat_smile: tak adel mne usla uz v sest sem cumela ty brdoo :astonished: :astonished: ale vi jo a kdyby neco tak byli ve vyskove nahodouu :grinning: :grinning: jdu se sprchnout a kukat na telku dneska tam je harry potr :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
andy jeste jsi mi neodpovedela na ten aquapark proc jste tam nebyli za vic jak rok co jsi rikala ze pujdete ?
10. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
sylvi kup je sou krasne jak hrom takove ala julia roberts :grinning:
10. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
ted me napadlo sorry ,ale prijde mi to usmevne andy kam jako chodis porad?vzdyt ty se otocis na zidli a ses u tv v te jedne mistnosti:slight_smile: :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahoj dobre ranko tak adel spala celou noc do pul sedmy a nevim proc bych ti mela furt odpovidat az tam pojedem tak tam pojedem a a svtim otocenim na zidli to mas recht to jo ale j uz vypinam pocitac vecer uz na nej nechodim to vis :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
andy to je normalni otazka tak rekni na rovinu,ze nepojedete ,ze je to drahe :sunglasses:

andy a jak to vypada s tim vasim bydlenim?uz je neco v dohlednu vetsiho?nejakej podnajem aspon?decka starnou bude to pro ne horsi a horsi v jedne mistnosti porad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
tak jsme pooobedvali dneska jsme meli smazak s hranolkama a kvetakovou polivku :grinning: :grinning: zadna zmena zatim neboj byla by si prvni kdo se to dozvi kurnik chteli jsme si neksam zajet odpoledne ale furt se to nak mraci anet jela s tchyni k jednim znamym zitra pro ni alik pojede :grinning: :grinning: v pondeli jde anet s adel na kontrolu na ocni tak jsem zved ava jak dopadnou holky s ocima :sweat_smile: :sweat_smile: no na jedny strane je to drahy to jo ale jednou za cas to jdee :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
andy vy mate nekoho v tom nowaco co vam z tama nosi ty veci?oni vam nosi i to kureci maso co furt mate zejo?

toz u vas spis ani jednou nez jednou za cas :grinning:
11. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
sme si dali obidek kureci steheni na steak na grilu a restovane nove bramburky a mala chce lososove nugetky..vcera jsme meli hejka s bra.kasickou .upekla sem kynutou buchetku s rybizem.na zahradce mame cerneho rybizu,nevim co s tim mam plnej mrazak zavarovat to nebudu asi to vyhodim..nikdo uz to nechce jist :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
ahojik zdravim jo mame to od svagra naky jeho kamarad tam dela ale kureci maso nee jen ty syry anebo ovocny knedliky :sweat_smile: ja upecu asi trenou babovku :grinning: :grinning: my meli na obidek brambory s pecenym masem arajsky salat :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
máme doma teroristku :sunglasses:
12. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
andy nekecej.. :grinning: vy berete jen co je levne..nekupujete kureci rizky za 120kc kilo kdyz kupujete to nejlevnejsi to mi nesedi..vcera sem kecala s clovekem co z tama taha maso a rikal za kolik tak si myslim,ze to mate z tama :grinning: ale ja bych to nevzala..se nedivim,ze to deckam leze krkjem jestli to maji porad ja to mela ted dva dny po sobe kureci maso a malem sem blila ble..to radsi bezmase nez toto porad :sunglasses: andy a jake pecene maso ?bucek zase?

sme si uzili konecne venku..vcera na vecer sme sli ven s malou konecne pac 6dni zavreni doma je pakarna bo chlap ma navic praci cele ty dny takze ani na krok venku..sem si pripadala jak ve snu :grinning: dneska v kaufu chtela jsem koupit ariel co meli v akci a nebyl tak zajdeme zitra asi..

sylvi a dobre? :sunglasses:
12. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
apo, no dobré, v noci klasika, ve dvanáct míčo, říkám ne, jedla jsi ho když jsi šla spinkat,až ráno dáme...lehla k nám a usla i bez něj a před šestou se probudila, že jde hají do pokojíčku a že chce míčo,tak šla hají a já jí dala mlíko a chrněly jsme do 8 hod.babi mi totiž v půl jedné ráno napsala sms, že nepřijede a jiné hlídání na dnes nemám, tak jsme doma a jdeme ven, pozdní snídaně, úklid a teprv teď nám to vyjde ven, svítí sluníčko a je 20stupňů...jo a malá jí jen mlíko-sunar
13. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
sylvi ja sem vstala v5rano pac je slunko jako prase a mala ma rano proste jinak spi celou noc skoro..uklizime a snidame jeste ted :grinning: :grinning: ven nepujdeme zatim az odpoledne pres poledne s emi nechce a ted nestiham..cekam na postacku az mi donese 3aukce..jestli tam hodi jen listek tak me nasere
13. črc 2009 v 10:00  • Odpověz
ahojik tak jswem byla na prevaze ted to budu tyden si kazdy den prevazovat sama a davat masticku a v pondeli znova na chiru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tez mam neco na poste z trince tak jsem zvedava co to bude alik byl s holkama na ocnim tak anet ma prijit na kontrolu az tak za rok a adelka dostane kapicky a v prpnu znova na kontrolu budem ji davat kapky a pak se uvidi :cry: :cry: ADYSEK JE OBJEDNAny az na listopad :grinning: :grinning: api hele nevim proc bych ti mela kecat a to kureci maso nemame kazdej den kdyz tak vetsinou o vikendu a z mraziren ho neberem a kdyz si myslis ze jo tak si to mysli :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
ja se z te posty poseru jako..oni hodi listek do schranky a ani nezazvoni kravky jedny..pac je tu brigadnice a nase dobra postacka ma dovolenou tak to jde zase z kopce fakt me serou pac sem dopo chtela jit ven a borec mi dovezl dva balicky a treti papir ve schrance a navic to neni ani aukce ale neco uplne jineho..tak sem provolala asi 15min na postach at mi jako laskave vysvetli proc to vypisou ani nezazvoni a od koho to je kdyz mam dve decka jedno nemocne tak se mi nechce tahat na postu kvuli tomu..boze to sou kecy kdyby jste to slyseli ty vymluvy..a to jest eta managerka u nas u mhd v praci krava jedna tupa si nechala u sebe tri tydny paragraf z nemocnice a chlap uz cekal slozenku a teprve je odeslanej na OSSZ staci???se ji ptal dneska pro c to mela u sebe a neodevzdala a odpoved?hm nevim zapomela sem nepamatujusi ..lol ale za tyden konci dostala vypoved za spatne plneni ukolu

andy vy nekupujete maso za 140kc kilo nikdy! :wink: kupujete hovezi jatra ledvinky bucek sem vas videla a vim to ..tak nelzi :grinning: sak na tom nic neni pokud to mate z tama sak ja po vas nic nechci a vim za kolik se z tama co jak taha.. :sunglasses:
13. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
a proc jdes bezduvodne na ocni s detma?myslim s holkama ada ma bryle to jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
jo a vim,ze to mate pod pultem pac decka sou prezrane kureciho masa anet to uplne nesnasi kdyz byla u nas rikala jak ji to nechutna ,ale musi to jist to si pamatuju a venku nam rikala..zase mame kure blee a zasklebila se :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
spí se u nás od 12HOD, já brouzdám po netu a sháním Sofince tričko s kapsama, je celá rozčílená, když si nemá kam dávat posbírané kytičky :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
hehe kup ji kosicek :grinning:
13. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
ja se tesim jak hrom na svatbu mam chut na sladke na vsecko :grinning:
13. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.