• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
hele api oni nebyli ale bezduvodne kdyz tam byl ada tak si je doktorka tez objednala to jsem tu psala :grinning:
13. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
a, vstáváme, tak se loučím
13. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
fakt jo..tak to cumim asi proto,ze to mate v rodine pac jinak nemaji duvod az na preventivnich prohlidkach u obvodaka :sunglasses:
13. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
to ja nevim jak to je ale doktorka je prave chtela videt jak tam byl adysek :grinning: :grinning: ted jsem mluvila pres skype s jednou kolegyni z prace ze prijde na navstevu za hodku :grinning: :grinning: jdu si uvarit 3v1 a koblih k tzomu nakonec jsem tu babovku nepekla :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
jezisi a kam si sednete u vas v tom krcalku?? :confused: andy tak to je jasne proc si je zavolala pac adamek to ma a mela strach aby to nemeli aji deti ostatni.nas nikdo nikam nevola pac nema duvod..v ramci preventivek se to dela jinak je to na tobe aby jsis vsimala :slight_smile: .andy ja vas videla sli jste do obchodu :grinning: :grinning: :grinning: teda adel je zase vylepana jak trestanec proc ji to strihate tak silene?? :sweat_smile: uz jste ji to nechali rust a zase jak vezen :confounded: to ales zase co?sem ho videla jak sem sla do mesta zase dulezitej s tim handsfree na usich :grinning: jo a jeste sem ho videla nakupovat v kaufu myslim vcera?no brambory bral malem po bednach jak sou za 6kc :grinning: ale sou dobre to zas jo..nechybi ti nekdy to si sama zajit na velkej nakup?porad jen ales rozhoduje
13. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
kde by jsme si asi sedli na gauc preci :grinning: :grinning: a tim si chtela rici co abych si vsimala jako ze nevidi anebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hele decka si nikdy nestezovali ze spatne vidi a adel ta je jeste mala aby ti rekla jo a adelů je ostrihana normalne kdyz se ti to nelibi tak se ti to nelibi :grinning: :grinning: ja ti taky nerikam jak mas strihat terezku to je kazdyho vec :grinning: :grinning: na to je chlap aby chodil na velky nakup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a po bednach to bych zase neprehanela a dobry jsou lepsi nez z tesca tam ta zelenina stoji za ped a fajna je i v albertu lepsi nez u nas v korune taklk jsem prisla ted z venku a kurna boli mne palica :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
tim sem myslela andrysku,z epokud je na preventivce vse OK tak je do dalsi kontroly na rodicich aby kontrolovali zda dite dobre slysi a vidi chapes to trosku? :sunglasses:

andy no ani tobe se to nelibi pokud vim vsak si rikala,ze ales je veme strojkem pokazde a nechas ji to konecne narust a reknes mu jak ve skolce :sunglasses:

no andy u vas je vsecko uplne jinak divne teda..to sou jen vymluvy ,ze na to je chlap pac co mas taky na to rict ,ze?ales ti da drobne do albertu a jinak rozhoduje on co se koupi..to ja bych takto nesnesla ,ale u nas jsme na vsecko dva :sunglasses: :wink:
13. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
vidis u tebe je adel mala na to aby jsi neco hlidala sama a ja Terezce nasla ve dvou a pul letech,ze spatne slysi,ale ty detem nectes nechodis s nema ven jen cumite na tv a pc tak to je tezko u nas si spolecne malujeme povidame tvorime veci atd,ale zase chapu,ze u vas je to pakarna v te jedne mistnosti a radsi at lapej u tv nez neco delat tam neni ani poradne kde ze ?to je silene :astonished:
13. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
hele tak o tom strihani strojkem se striha adysek a aes ne adel tu teda driv ted uz ne a ti chces jako rict ze ja se deckam nevenuji jako treba ze s nima nehraju nebo nemaluji atd a ze nectu to je fakt
13. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
ne andy :sunglasses: znam vas dlouho a spoustu veci jsi rekla na sebe tady sama :wink:
13. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
vsak jsem rekla ja vim :grinning: :grinning: holt kazdy jsme naky zee jo a sorry za adel anet ze tak za tebou leteli ke kocaru :stuck_out_tongue_closed_eyes: chteli kuknout na malou
13. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
no stesti ze ji nevzbudili akorat usnula
13. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
hele uz vis kde a kam bude adel chodit ve skolce do tridy..
13. črc 2009 v 18:43  • Odpověz
tak to nevim ale volala jsem do skolky bo jsem se nezeptala tak asi tam kde chodila do sedmicky pry to bude vyveseny na skolce
13. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
ja uz vim kde mala ja se ptala reditelky..davali jste neco na konci roku ucitelkam a reditelce?
13. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
davali jsme kyticku :grinning:
13. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
a jakou? :sunglasses:
13. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
teda kde jste to kupovali ?ve Slunecnici?
13. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
ne karafiaty a v tescu je alik koupil bo mel zrovna nocni :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 19:09  • Odpověz
ahoj, jsme doma z koupání v aquaparku :sunglasses: bylo to super...no a skoro v závěru se malá pos.ala :grinning: já plavu ve velkým bazénu, P na mě cosi ukazuje, malá se vzteká, vylezu a prej je posraná, vyklepni jí hovínko, ještě že měla plavečky s tou vložkou nepropustnou, kdybych jí dala klasické,to by byla ostuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jsme vyrochnění, plavali jsme ve vlnách, co nás táhly dokola,pak ve vířivkách jsme byli, v dětském teplounkém bazénku...suprovní, musíme častěji, malá totál nadšená
13. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
sylvi ja dneska malou splouchla konecne pac nesmela s tema nestovickama,ale uz muze ani neni infekcni tak su rada konecne budeme moct jit do vody jupii ja se tesim jak male decko uz bych se smocila,ale mam jeste bruucho po porode takze celkove leda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nastesti mam zavodni Areny a ty stahuji jak hrom :grinning: :grinning:

andy ja jsem koupila ruze cervene vsem i reditelce a dala jsem jim ucitelkam velke bonbosky a reditelce kaficko pac kdyby nebylo ji tak mi malou ani treba nevzali a chovaji se spickove a ucitelky by bylo treba naklonovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo jest edostali poukazky ke kajovi do prace na jidlo :sunglasses:
13. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
no vidis to my davame dycky jen kyticku a anet davala jeste ke kyticku bonbonierzu bo uz je pani ucitelka nebude ucit bo jde do duchodu :grinning: :grinning: jo ajoj sylvar :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
šplh vysoký jste apí udělali :sunglasses:

já byla v dvojdílných,ale byly tam i také, co se teda vůbec nestyděly, jako s jejich postavou bych vylezla max. v celkových, no někdo je holt takový :sunglasses:
13. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
andy a co s tou adelkou budes delat?porad se nesmirila s tou skolkou jak je videt nechces s ni zajit k pani Skrontove?ona je fakt super :sunglasses:

sylvi prosim te ja zasnu..mlade holky jsou jak selky rozgajdane a vubec jim to nevadi.. :astonished:

sylvi jasne pac kdyz mi sikanovali u nas ve skolce tak sem potrebovala at jde hned do jine a pani reditelka je zlatej clovek mam tam kamosku ucitelku a primluvila se jinak uprostred roku neberou a navic mamince na MD :wink: jako kafe a kytku neberu za splh nejak extra :grinning:
13. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
btw ja kazdemu nabalim zavareniny davam dary ze zahradky i jen tak ze andy? :grinning: toz su takova mam pocit ze musim vsecky zabezpecit :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
hele ono rict nesmirila ono to je jak kdy nekdy pobeci tojo a vim ze sedi u pani ucitelky holt je to pani reditelka po adyskovi tomu rikali pan reditel a dycky jsem se zeptala ucitelek jestli breci i pak a oni mne relki ze se dycky uklidni kdyby bylo neco moc ze by becela tak by mne zavolali jo pani skrontova je fajna ja ji znam chodili jsem k ni s anet nez se narodil adysek :grinning:
13. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
apo, ne, ja to tak nemyslela :sunglasses:

mám nachystanou okurku, vařené vajíčko, čekám, co ti dva donesou z obchodu
13. črc 2009 v 19:30  • Odpověz
andy to neni ze je reditelka po adyskovi to je ze si s ni nikdo moc nehraje a ona se boji ..lepsi je vec resit zavcasu treba mirne nez pozde s horsima nasledkama..breci co tam je skoro denne to by me drasalo jako matku teda.. :astonished: sak jsi to videla na tom kanevalu ona stoji vedle a ceka ,al enezapoji se jak jsi roztrhla holky at ju vemou..jak to nevyresis zavcasu tak se to s ni potahne porad chapes to? :slight_smile:

sylvi ale myslela myslela to se vi ..pockej max se dneska rozhodne ,ze dostane prujem za trest :grinning:

andy a co jste chodili s anet?jako kvuli cemu ?
13. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
my meli ryzovou kasi s kakaem na vecu :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
13. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.