• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
napisu ti to do ip :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
jasne :slight_smile:

sylvi aj chci tu tasku cernou co tam je :sunglasses:
13. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
jak casto chodite na kosmetiku nehty masaze pedikuru atd?premyslim,ze ja asi hodne malo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
apo, myslíš ty korzetový šaty :zipper_mouth:
13. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
nic jdem kukat na telku cusik zitra :sweat_smile: :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
nm nejde set top box, tak leda že nějakej film bysme pustili, lechtivej nepřipadá v našem stavu momentálním v úvahu,tak nevím nevím, co budem dělat
13. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
sylvi nee to hello kitty preci otevrelo se ti to?
13. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
a úplatkem jsem myslela poukazy ke karlosovi, ne kytku a bombony :sunglasses:
13. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
sak ja vim ja to beru jak humor preci :grinning:
13. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
jo jo, otevřelo,ale to asi není origoš
13. črc 2009 ve 20:26  • Odpověz
jakto poznas? :confused:
13. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
holky, a nemáte zkušenost se značkou topolino?jak sedí velikosti, mám v merku krásnou tuničku a triko,ale aby jí to bylo dobře

no je kitty z hm a sanrio, ksichtík stejnej ale nevím, z hm to asi bude origoš, to druhé ne a i jsem se setkala, že ten obrázek tam někdo nažehlil, takže musí být vidět i cedulka na mmb, jinak nebrat, u tašky je mi to fuk,ale hadry za ty lováče...
13. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
ahaa tak to ja si to radsi koupim v HM ve Zline az budeme pristi tyden za ty prachy aspon origos co?

topolino nekupuju a nemela jsem vubec nikdy jeste nebo o tom nevim procpak?a co je to za znacku vubec?
13. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
13. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
to jo teda a kukala jsi se z kama to je znacka?

udelala sem si na fofr pecene zemaky na plech s mlikem mnam..M nepsi uz 4hodky dela cirkus ,ale nerve spis knoura nespi mrci dudel ji pada je protivna
13. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
ahoj dobry ranko tak alik hrabe po nocni ja zapla pracku a jdu umyt okno v kuchyni ruku mam prevazanou kurna nez ten palec rozhybu to bude furt to bylo stahly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
kuk, přepadovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aponchie, origoš to není :wink: ale origoš není ani HM Kitty :wink: já si ted objednala HK kabelku, není na tom obří kitty, ani není křiklavá..taková hnědá( barva typ vuitonky hnědé :wink: ), a ta cena je víc jak 1000Kč :wink: Bude to moje nejdražší kabelka v životě :stuck_out_tongue_closed_eyes: stojí stejně jako Guess :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sylvar: Topolino si holky strašně chválí :wink:
14. črc 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
apon: ale ta černá taška vypadá jako origoš, chtělo by to mít nafocený cedulky..páč tuhle fotku má každej, a je někde stáhlá :wink: ta cena je zatím hodně dobrá, tuhle tašku vídám okolo 900Kč :wink: ta se mi taky docela líbí, ale nevím, jestli to už není moc pubertální :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz
ahoj, ještě jsem zapoměla napsat, že na moravě jsme byli na malinách v lese, malé se to moc líbylo, papali jsme jahůdky, malin jsme nasbírali bandasku a bylo by i víc, kdybysme měli nádobu(byl tam i P, kdyby mátlo to měkké i)
a úplně koukám jak je má ségra aktivní 20.8. má termín a běhala s náma v lese jak čamrda :sunglasses: já to neznám, musela jsem celé těhu ležet a stejně porodila v 8.měsíci...úplně to ségře závidím, že může být pořád aktivní

siss, jasný,asi je to fuk, odkud se Kitty koupí
14. črc 2009 v 09:25  • Odpověz
ty vogo, nakoupila jsem na mmb milion věcí, malé dochází trička s dlouhým rukávem, 92 jsou jí ok,ale asi ne na dlouho, tak jsem nakoupila nextový, ty sedí krásně a ještě george, nová koupím palomino v ca
14. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
hoj ted sem vylezla z pelechu ja nemohla vubec vstat spala sem s M a T chodila chudacek po byte kukala na tv hrala na pc proste chudacek..porad maminko vstavej a me to fakt neslo jeste ted se mi mota siska jak hrom.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala sem si snidani a kafe a uvidim co bude ven nejdu ani za nic vcera sem se pekne vypekla vedro jak cyp a venku to bylo silene takze sme doma do vecera..male napustim vanicku at se koupe doma aspon ..

siss to me neskutecne sere jak nekdo pouziva katalogove fota i u nextu a pak to vypada barevne jinak pak me stve jak si nekdo ujizdi v tech nazvech diskuzi..jako bombasticke dzineckyyyyyyy od koruneckyyyyy picinky titinky bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
btw u nas je v OP obchod vyprodejak a tam maji takove ty smejdske veci kitty pu atd a treba kapsar stoji 59kc a na MMB ho prodavaji za 199atd sem to poznala :stuck_out_tongue_closed_eyes: anebo jak tam nekdo kupuje ty dolna a gabana vune napodobeniny fuj humus fialovej a lidi to berou!!!!!
14. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
picinky titinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to jste si teda pospaly :slight_smile:
14. črc 2009 v 11:44  • Odpověz
no pac kazdej den Karlos bere v 5malou do obyvaku a hraje tam hry a ona spinka ikdyz se obcas vrti .no me by to probralo okamzite proto ji bere a ja to dospim nez jde do prace to mi ji donese a fici a tentokrat sme spali vseci do 7 a on utikal a ja nemohla dospat..pac mala nad ranem uz tlaci a krouti se a ja mam prerusovanej spanek uplne na prd pro me teda ikdyz v noci chrape,ale tim jak kojime v leze a spime u toho nebrka a tlaci ju to pak..jenze K uz dela 9ty den v kuse a uz taky usnul nad ranem takze mam deficit :grinning:
14. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
sylvi a kde na morave byla mala?na festaku ve Vizovicich beztak :grinning:
14. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
to víš že jo!u Náměště nad Oslavou, to ani nebudeš znát, jste z dalčejšího konce :wink:
a pojede zase...možná vyhnat Alexe z břucha :grinning:

ty jo, zase jsem musela objednat tuničky malé, jenže potřebuju s kapsičkama a asi jsem objednala bez nich,ale taky hezké, malá ale bude zuřit, že nemá kam strkat ty kytičky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu něco udělat...
14. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
sylvi tak prikupis ja mam tuniky bez kapsicek vsecky kurna..ty vogo me se mota siska porad ..jdu kukat na minimax :grinning:
14. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
my chcem jít na open air na Okoř, se těšíme, tak předtím povezem malou na moravu, i s babi snad, potřebujem,aby nám ji pohlídali a při té příležitosti ji tam týden až dva necháme :grinning: :pensive: ale ségra má v tu dobu termín do porodky, tak uvidím, má jet i babi,na to spoléhám :slight_smile:
jinak by šla malá s náma, jenže my tam budem chrupkat, to nevím, jak bysme s malou spali v dodávce a s dalšíma lidma, to jsem nikdy nezažila,sama jsem zvědavá...
14. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
tak to je super to jsou aspon prazdniny vsak to normalni prarodice delaji,ze si berou treba na tyden dva deti ne? :sunglasses:
14. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
ja jsem byvala u babi imrvere
14. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.