• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
já taky, klidně celé prázdniny u jedné :slight_smile:

on je na moravě jen děda, babí je v praze, musí jet na moravu,aby tam byla se S, děda ji samo zvládá dobře,ale nevím, jestli by sám zvládnul terora a chodí do práce taky,takže tak.
14. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
tak sem se rozhejbala a uklidila konecne aspon loznici a jeste tam vytru..vyhrala sem na aukci nadhernej komplet do postylky ..hodim foto..ve skutecnosti je krasnejsi odstin ,al espickovy stav pani opravdu super i pockala az dojde materska akorat to sestavit byl masakt tu tycku teda :grinning:
14. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
apo, holky jsou hezounký, škoda že M není tolik vidět
14. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
pockej ja najdu nejakou fotku
14. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
sou tam
14. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
to je bobíček naducanej :dizzy_face:
moc to holkám spolu sluší :dizzy_face:

a už se byla na malou andy podívat a přinesla nějaký dáreček?nebo se to u vás nedělá
14. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
no andy nee:slight_smile:jinak vseci jo kamoska prisla a donesla mi nejak ebodycka z carters pac ona delala na lodi v USA tak toho ma mrak a same dobrutky a tak a sestrenka od kaje zavinovacku chtela jsem tu klasiku krajkovanou do kocarku a tak..jinak penize zejo jak jinak rodina od mhd ani tup ani sms nic sak sem ti psala jak sem ve meste je videla presli na druhou stranu ,ale ja o ne nestojim ani za mak takovi lide ..a k babicce a rodine jedeme tento vikend tak treba neco M dostane spis jo T dostala taky kdyz s enarodila
14. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
jasný, vím jak
naše malá třeba dostala 2tisíce od mojí tety(ségra taťky)
kdysy jsme se hodně vídávaly, i teď k nim jezdíme na návštěvy, když jsme na moravě, jsou moc hodní a mají neteř stejně starou
14. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
sylvi jeee tak svagrova kdyby mela neco dat tak si necha vrtat koleno ses blazen :grinning: je skrt nejvetsi co jsem kdy poznala ,ale na sobe nesetri..tchyne donesla poprve chrastitko za 15kc a pak uz nic a nic nekoupila takze taaak ,ale dala nam na kocarek 5tisic slibila a pak delala,ze na to zapomela jako,ze to vysumi,ale ja se pripomela :grinning: ta byla vztekla :grinning: to bylo pred 5lety od te doby finito,ale aspon nemusim byt nekomu neco vdecna :sunglasses: nicmene bodlo by to to nepopiram
14. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
to je hnus fialovej
14. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
jj ale oni se ochuzuji ne ja a kaja :sunglasses:
14. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
odcházím z pracovního procesu, ještě po sobě uklidím papíry a mažu za Sofulínkou
14. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
utikej ja jsem ted dodelala vsecko uklidila sem vytrela vysala a premyslim co udelam na veceri asi brokolici dusenou se syrovou omackou a upecu babovku K do prace ..praskla mi zarovka tak sem trapcila s vymenou :grinning: malicka furt breci asi je ji vedro je cervena a pije jen predni mliko asi 5min a konec takze ma zizen uz me boli prsa ,ale cajicky s emi ji davat nechcou to radsi vytahnu kozu co pul hodky kdyz su doma
14. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
ahoj tak jsme byli z deckama venku na hristi prijela segra tak jbyla s nama ted jsme akorat dovecereli meli jsme chlebik s maslem a sunkovym salamem a rajdce a pariku a je strasny vedro ty brdo dess :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
ahoj..a ktera sestra?ta z moravy ? :sunglasses:

sme jedli mozecek z kvetaku a brokolice se syrovym besamelem
14. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
ne ta z haje z moravy prijede asi pristi tyden bo my asi nepojedem kdyz mam furt jeste nemocenskou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bo jdu v pondeli zase na chiru a to mne zacina dovca :grinning:
14. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
andy a proc nejedete treba autem na dovcu do Italie?je to kousek nestoji to moc..
14. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
nevim prece to je nas drahy ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
to mi ty rekni..co to je za odpoved nevim a kdo u vas rozhoduje kam se pojede?
14. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
jsem ti napsala ne je to drahy preci :grinning: :grinning: kdo by asi rozhodoval my jsme nikdy nejezdili na dovcu jen k segre a ods ni na ruzny vylety to vis :sweat_smile: :sweat_smile:
14. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
a ty vis kolik stoji tyden u more autem,ze rikam,ze je to drahe?
14. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
to teda nevim :grinning: :grinning: myslim si to :sweat_smile:
14. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
tak kdyz nevis co rikas ze na to nemate..prosim te mate vyssi prijem nez nase rodina a vzivote nikam jst enejeli tak by vas to nevytrhlo,ale spis ales rozhoduje o vsem co a kdyz on rekne ne tak ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
ja jsem nenapsala ze na to nemame ja jsem napsala ze je to drahy no kdyz myslis :confused: tak jsem pridala naky fota :sweat_smile: :sweat_smile:
14. črc 2009 v 19:10  • Odpověz
to je to same ani nevis kolik to stoji a vis ze je to drahe..hele tyden u more v italii vyjde po sezone na 5tacu za bungalov..jestli vis co to je teda..plus cesta cca5-6tisic a utrata na jidlo to jde ne?ale jak znam alese tak ti nabulikuje ze to stoji minimalne desetkrat tolik a nemate na to a budes ticho..boze to je chlap bydleni nezaridi kdyby vam aspon dovcu dopral decka by sileli radosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
hele moc dobre vim co je bungalocv v tom jsem spala kdyz jsme byli s anet v chorvatsku hele a nic mne nebulikuje a nevim proc ze mne delas takovou naskou blbku mne uz to tak pripada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ze co rekl alik rto plati
14. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
ja vim jak ses nacpala se skolou :grinning: pac je to pravda andy alik je hlava rodiny ve vsech smerech a ty musis slapat jak on piska nezapomen ,ze vas znam :grinning:

tak jo z jineho soudku..kam chodis na kosmetiku ?ja premyslim,ze zmenim a nevim kam ..tak porad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
prosim te kdyz jste byli u nas a ja se ptala s kajou jestli jsi byla v ikei tak ty uslapne ..ne hlesla a ales hned odpovedel ja jsem tam byl naco by tam jezdila ona !tam nic neni nepojedeme tam ..proste tak to je se vsim u vas..ty se jen vezes ale ales je fakt vul ..nechat 5lidi v jedne cimre a sam si dopravat sorry ,ale je to tak ..uz i lidi od vas z baraku rikaji jak je to strasne ,ze tam ty deti bydlej jeden pres druheho :confounded:
14. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
prosim jak nacpala :confused: a nevim proc bych jako nejela kdyz byla ta moznost ty by jsi snad nejela nebo co :sweat_smile: :sweat_smile: a nechodim nikam moc dobre to vis
14. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
hele nedelaj furt z toho nakou aferu mne uz to nebavi ja si myslis ze je to nase vec jak bydlime a ze nikdo nic nerekne jenom ty to je zajimavy u nas v baraku neverim ze by to nedko rekl ja tady ti lidi moccc dobre znasm co tu bydli ale mysli si co chces :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.