• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
andy prosim te to bylo pro deti ze skoly kdyby jel kazdej rodic od kazeho ditete tak by nevyjeli :grinning: ne j abych nejela pro tebe asi nepochopitelne.. :grinning:

nevim andy ze nechodis nikam treba jsi zacala pac jsi loni rikala jak hrozne rada by jses licila a nekam si zasla tak sem myslela ,ze uz nekam chodis :sunglasses:
14. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
andy jak nikdo nic nerekne..nikdo nic nerekne tobe do oci to je rozdil..lidi od vas z baraku si tukaji na celo..lidi co vas znaj kde jste bydleli a lidi ze skoly tak nedelej..dokonce jsem slysela jak nekdo rikal a nebudu jmenovat,ze muzou byt radi,ze na ne nekdo nezavolal jest esocialku za to jak zivori s detma .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
jo to jsem rikala ale nechodim jdu deckam razastlat a pak kukat na telku tak cusik :sweat_smile:
14. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
ono to uz neni jen o vas ale o detech vis.. :sunglasses: takze jedno to neni.. :slight_smile:
14. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
a kam budes davat adelku do skoly?ja premyslim,ze ji dam radsi sem k nam :astonished:
14. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
hoj, došli jsme z venku, P malou osprchnul, já nakrmila těstovina a přikusovala papriku a je spokojená
venku se k nám připojila kočička, tak malá hned šťastná, pohladila ji, já ji sepsula, že se to nedělá, P taky, pochopila a dobrý
14. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
já mám supr kosmetičku a za super ceny, 240,- masáž obličeje :dizzy_face:

jdu obléct naháčka

anténa nám stále nefunuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
24 za vsecko???to je dobre ja platila bezne 400a vice ,ale to je asi tim,ze mam problematickou plet a ma semnou hodne prace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
jo jo, a můžu k ní s malou, je moc milá
14. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
ja radsi bez male vis jak mam ji z aprdeli porad..teda to je levna aco ma za kosmetiku ?
14. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
ahoj dobry ranko kurna to je zase vedro decka si hrajou alik hrape po nocni ja bych mela zehlit ale se mne nechce kurna jo a do skoly dam adelku na sramkovou kdyz tam chodi adysek ji a netka tak ji prece nedam do skoly nekam jinam ze :sweat_smile: :sweat_smile:
15. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
toz to je jasne andy..aspon tam bude mit sourozence kdyz ji bude tezko :sunglasses:

sme dosli z vazeni..mame 5700g a to jen kojime :stuck_out_tongue_closed_eyes: dlouha je pres 60cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Dojela jsem do práce mokrá jak myš a to to mám od tramvaje 4minuty, tak mi hodná paní účetní půjčila oblečení a svoje suším :sweat_smile:

apo, dobrý míry :dizzy_face:

tady chčije jako prase
15. črc 2009 v 10:45  • Odpověz
sylvi to neni mozne..tady je vedro jeste vetsi nez vcera..sedim v bikinach doma,..no jinak bych si je na sebe ovsem nedala :grinning:
15. črc 2009 v 10:48  • Odpověz
tak jsem asi prodala quinnyho, ach jo, my ho tak milujem
15. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
pišu, píšu a nic, až teď, se tu apon řehtám bikinám... :grinning:
15. črc 2009 v 11:08  • Odpověz
jak mi vemem ppl kočárek?musím ho dát do nějaké krabice nebo jak?
15. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
ahoj jo to vedro je desny ani jsem nezejhlila alik veme decka na sadrak mne se kurna nic nechce a vecer ma adysek trenink z karate v sest vecer maji to na tyrsaku o prazdninach :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
jo presne bude tam mit sourozenece a je to blbost dat jedno decko tam a druhy tam a ta skola fajna i ucitelky a i druzinarky :grinning: :grinning:
15. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
jo api mala sikula :sweat_smile: :sweat_smile:
15. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
uz su tu..no urciteti ho veme co ja vim hodne lidi posila tak velke veci pres ne,ale ja osobni zkusenost nemam teda..

sem se prezrala jak tunak..delala sem rizky z krkovice ale ty byly ..a chleba k tomu a okurkovorajcatovej salat a zajedla sem to deli a lizatkem..malicka spinka velka si lakuje nehty na zitra a soused pod nama frezuje elektriku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ven nejdeme ani za nic leda tak vecer mozna na chvilku..a moc se nerehtej kdyby jsi videla me speky...fuj hnus zbyva mi 7kg dat dolu od porodu ale jako 20uz dole mam :grinning: nastesti to na kuzi neni poznat jen mam trochu vic prdel a stehna a bricho skoro v poho a to vubec neposiluju,ale pujdu na to :grinning:
15. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
tak jde z domu, ach jo...si snad budu muset koupit jiný...ale už nepotřebujem,tak snad vydržím :grinning:
15. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
ty vogo andy na sadrak v tom hicu bleee teda to s ebudou smazit jak sardinky bych nesla kor pres poledne je to nejhorsi a mazes je aspon kremem???nebo jak loni ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
no a nemas nejake malicke golfky?co ten zapp?
15. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
potrebuju pro malou nejake hezke plavecky v celku..nejlepe s Fifi nebo Dorotkou nevis o necem?
15. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
jukni na mmb, já už nemám ani odvahu, něco bych zase koupila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mám golfky od chicca :wink: ale stejně nepoužíváme a prachy do dalšího je asi nesmysl cpát
15. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
jůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
byla jsem s kamarádkou nakoupit a malé v tescu nakoupila věci za 700 :zipper_mouth:
papá celozrný rohlík a žlutá rajčátka :dizzy_face:
15. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
slyvi tady bouri jak hrom uz i prsi obcas konecne pac uz s eneda dychat..mala pije co pul hodky uz sem udelala i vodu prevarenou pac me silene bolej prsa ale nechce to ani videt a natahuje ju to a pak to vyblila takze jen koza ..prdet nemuze furt tlaci rudne a nic..ted si objevilapesticku tak cuca o zivot a uz se i rehni kdyz na nu delas budliky

vidis tak na tem mmb muzes chodit to mas jedno jestli utratis tam nebo v tesku :grinning: ja nad tema plavkama premyslim jako vazne nejsou nejlevnejsi ,ale uvidime..co jsi male koupila?ja ted posledne akorat takove ruzove trekove sandalky prodiravele na suchac fakt suprove anatomicke 700kc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sou fak tkrasne..jako od tamana ani za prase ..nebudu kurvit deckam nohy zejo..ale tudle si na konovi jedna mamka stezovala ze koupila nejake botky v humanicu tusim a pak je u kamosky videla ty same a prej z trhu a o polovinu levnejsi,ale to byly ty obycejne ta znacka ortopedicka elephanten samozrejme stoji 600a vyse takze to jo jinak klasika Sante nebo Rieker u nas na miru site za 599 vsechny druhy coz eje super cena myslim a porad nemame ty nike tenisky nemuzu sehnat u nas jeji cislo uz ma 29 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zitra ficime rano do Zlina a kuknu tam do HM uz se tesim co ji kjoupim
15. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.