• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
apo, já jsem z botama z humanicu spokojená, kupujem sandálky skippy a jsou super, celokožené, vždy stojí kolem 1000,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už podrvakrát se mi povedlo padnout na doprodej z loňska a koupila jsem krásné kotníčkové sandálky kožené za 200,- a 300,- Kč, malé sante nesedí, má hubenou nožičku a všechny sante jí plandají na noze, což je blbé,pač máme kamaráda, co je majitel sante a botky bysme mohli mít o malinko levnější třeba a nejsou tak drahé jako v humanicu

mám asi v oku zánět, včera mi zčervenalo odpoledne celé oko, řeže mě v něm, potřebuju na oční, jenže bez objednání mám strach, že to bude trvat věčnost, zkusím se zajít podívat, od kolika mají a jestli mě vemou, nejpozději v pátek, jinak umřu a furt se mi dělají ječný zrna :cry:
16. črc 2009 v 06:21  • Odpověz
sylvi nam taky sedi sak si to precti nekde v diskuzi to tu je..za chvilku jedeme venku dusno jak cyp :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nafoukalo ti do nej urco septonex zatim
16. črc 2009 v 08:03  • Odpověz
já tu mám akorát umělý slzy, nic jinýho, jak používám čočky, tak se optalmo septonex nemůže k nim, tak ho ani nemám
je možný, že mi do něj nafoukalo, včera jsme jeli s otevřenýma oknama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tady je hic už teď, odpo bude na zhebnutí
16. črc 2009 v 08:10  • Odpověz
ahojik tak jse u doktorky rict ji co a jak a tak se hned ptala jsem ji rekl ze jdu zase v pondeli na kontrolu jo na sadraku nebyl byly jsme vsici na hradci na koupaku bylo fajn to vis zer uz je mazu kremem i ja si vlazla do vody to je co rict ty brdo musela jsem davat bachas na ten prst at my to nikdo nenamoci ze ted dodelavam obed delam rajskou s plnenou paprikou a odpoledne asi nekam pojedem :grinning: :grinning: jo je hic picc
16. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
před chvílí jsme došli domů, byli jsme pro malou na zahradě u hlídací tety, pak jsme jeli do myčky s autem, do hornbachu pro šrouby, pak domů...zítra si jedem pro nové auto, tak držte palce, ať vše vyjde :slight_smile:
16. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
ahojik tak jsem byla s deckama na sadraku kurna za chvili hnusny studeny vitr decka se na chvili vycachali :grinning: :grinning: a alik pro nas prijel ted tu je tma asui bude prset :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
tak uz leje a je zase bourka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
ahoj, tady včera byla buřina...babi nám hlídala malou, tak jsme si šli povyrazit tady kousek na zahradu-upéct buřtíka, pít vínko, pokecat...a protáhlo se to do půl druhé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ráno jsme chrněli do půl desáté, mamka šla s malinkou nakoupit, chytla je deštivá přeháňka, že nemohly ani domů
a dnes jsme byli nakoupit v nextu, slevy jako prase, malé jsem nakoupila tuničky, ale bylo tam hrozně narváno, tak mě to ani nebavilo a hlavně, přebráno už.
18. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
ahoj sylvi dobry to je des to pocasi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: lelo celou noc vecer v sedm mne volala sestrenka jestli se muze stavit ze je v opave jestli se muze stavit a prespat u mne bo bydli v lesnich albrechticich a ma blby spoje a uklizi tady v opave na porodnicija rikam no jasny tak jsme sli spat v pul jedenacty a ona vstavala v pet bo sla na sest do prace ted akorat snidame :grinning: :grinning:
19. črc 2009 v 07:11  • Odpověz
hoj sme doma z moravy..pocasi silene nejdriv vedro na zdechnuti..normalni clovek do toho nevyleze a pak bourka azima toz si vyber :grinning:

jezisi andy a kde jako spala??????????????mate jeden pokoj 5lidi v nem spi a jeste pani navic??????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
ajoj api prosimte no na gauci preci jo alik mel nocni a anet nemam doma jak jela minuly tyden s tchyni ke svagrovy a jeste tam porad je a alik jede zitra s deckama za ni a asi ve stredu prijedou holt ja nemuzu dess hned bych jela s nima jdu zitra na tu chiru tak jsem zvedava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: svasgrova bydli kousek od chrudimu ted jsou decka ve vane a jim jdu zabalit :grinning: :grinning: a to neni pani ale slecna jeste zatim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
no tak to mel ales smulu ze nespal doma teda mit slecnu doma :grinning: :grinning:

koupila jsem male opet dalsi pary obuvi v HM ,ale luxusni teda..zkusim nafotit..sme botofilove mala uz ma 14paru obuvi to je co?andy to nemate myslim ani dohromady :grinning:
19. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
dala sem je do alba tak nez to smaznou kukni :grinning:
19. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
tp jo teda ale jo a nebyla to sesrenka ale neter ja to blbe napsala ty brdo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to teda ne ty brdo to mas rechtttt :sweat_smile: :sweat_smile: pekny tak jsem dobalila :grinning: :grinning: nojo i botofilove musi byt ze :sweat_smile: :sweat_smile:
19. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
apo, koukám, že každej (skoro)trpíme úchylkou, má nacpanou skříň hadrama a já už kupuju dopředu...povedly se mi sehnat vílové jeansy co má teď,ale v 98, úplně nové, tak jsem ráda a že jsou z kolekce 07 je mi putna, nosej se krásně, seděj, ne jako od king konga
19. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
jdu koupat, P vaří maso na paprice, jako kuře na paprice ale ne kuře,ale vepřové a s kolínkama, mňam
19. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
letim do kaufu jeste za chvilu su tu :sunglasses:
19. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
přidala jsem fotky ze zoo :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
ahojik tak za chvili pdim na chiru jsem zvedava co mne reknou :grinning: :grinning: decka si hraji :sweat_smile: :sweat_smile:
20. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
sylvi krasne..mhd rikal,ze u S je tezke urcit na koho vlastne je :grinning:

sem vcera musela cistit mycku byla zaprasena uz neumyvala jak mela kurna to byl humus prace to umejt :stuck_out_tongue_closed_eyes: pujdeme dneska na Pekarskou je tam obchod s nemeckym zbozim kupuju tak Softlan avivaze a prasky z nemecka pac to pere lip proste nez koupene tady a maji tam nejake vune do mycky o polovinu levnejsi..vis kde to je andy?
20. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
ahoj apo a holky..jak e ma mimminko?
a jak je tobe..ja nejka nestiham.....
20. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
hoj dobre to jde kupodivu lepe jak u prvni :sunglasses: akorat si pripadam jak cisterna dojici..mala uz ma 6kg jen z mleka a 60cm :grinning:
20. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
ahoj, tak jsem na vás po delší době přšila kouknout. Jako občas vás dočtu, ale na reakci pak nějak není čas.
20. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
noo vydis to jak je sikovna.......ty cisterno :grinning: :grinning:
jako apo moje mlada mela v roce 7200gramu a maruska ma necely 2 mesice a ma 6kg....
20. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
ahoj, apo, no já to už neřeším, prvně byla tmavá po tatínkovi, teď je světlá asi po mamince,ale kůže se jí pořád hezky opaluje, narozdíl ode mě...
jsem zvědavá, jestli bude mít M taky takové oči jako T :dizzy_face:

jdu pracovat, připravit kočárek do krabice pro paní, je prodanej :cry:
20. črc 2009 v 10:24  • Odpověz
skuri a to ja stresuju ze malo pije bo ona se pricucne a tahne asi tak 5min produktivne a pak je to boj upousti a tak nechapu jestli je ve 2mes.schopna vytahnout i zadni mliko ,ale asi jo kdyz pribiva na vaze posledni tyden mela 400g a ani nevim jak proste je buclon i podbradek ma jak chlap a to v noci pije 1-2x max.ale furt kope nohama toz to vykope a neni bachrata :grinning:

sylvi klid kupis novej tak kup sofince ten detskej quinny :grinning: ukojis sebe i malou
20. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
rtoz tady sem ne byla jsem na ty chire tajk u to mam mit volny mazat zase jinou masti a hlavne cvicit jo a na kontroliu zase v pondeli pristi tyden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo api tak to nevim kde to je ja na pekasrskou moc nechodim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
apo, asi jo,ale těh peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
malá tuhle v obchodě chytla chicco zmenšeninu-dětskej-otáčecí kolečka, krásnej růžovej,ale já neměla ani odvahu zkoumat cenu, pač by se mohlo stát, že bysme s ním odjeli :sunglasses: když to chce Sofinka, má to mít :zipper_mouth:
20. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
andy je to tam co ales delal dealera zepteru dole je quelle obchod a softlan voni nadherne nezkousela jsi to jeste?nebo co mas za avivaz?

sylvi presne tak ja T koupila golface chicco ct o4mame jako ty velke barva discovery a kdyz sem ji je chtela koupit na hrani male tak stoji o 1500mene to jako ani nahodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale potrebujeme kocarek opravdickej uz a nemuzu sehnat hezkej same hnusy skarede za moc penez
20. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
andy ,ale ty si muzes ukoncit neschopenku kdy chces to neni narizene takze kdyz jim reknes ze to chces skoncit aby jsi mohla jet na dovcu tak ti to ukonci tak co resis jako porad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.