• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
no jo to muzu ale kdyz to jeste neni ono tak stejne nemuzu do prace a vubec do potravin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
to ne ale muzes na dovolenou zase z toho nedelej vedu kdyz muzes chodit na koupaliste pracovat s tim doma umyvat okna a chodit po vsech certech tak muzes jet autem i na moravu to zase nekecej :grinning:
20. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
sylvi mam 20procent slevu na hracky lamaze co mam koupit male aby ju to v tomto veku zajimalo nevis? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23607680&tab=1 máme podobný a malá ho miluje, jen ta vložná taška je ve skříni a v ní plyšáci
20. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
20. črc 2009 v 11:24  • Odpověz
andy, ty máš starší holky, nevíš jaký je rozdíl mezi baby born a chou chou, mají nějaké speciální jiné funkce?
nebo kdokoli jiný, kdo to ví
20. črc 2009 v 11:25  • Odpověz
to fakt stoji jen 750?me prijde dost malej jako nizkej pro T ta ma 110cm prave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
sylvi mame chou chou a mala si s ni hraje teda hodne..mame maminko uzdrav me nasi ji ju koupili na vanoce a me se libi a hraju si s ni vic jak mala :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
cena dobrá, no nevím, zkus pohledat, určo najdeš i vyšší
20. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
to je koťátko malinké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
ja uz se tesim na tu svatbu teda to bude jidla a zakusku :grinning:
20. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
věřím a kdypak jdete?
20. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
tak to opravdu nevim jaky je mezitim rozdil ja si myslim ze asi skoro zadny no hele ja z toho vedu nedelam jenze holka zlata ja chodim ven ve vychazkach :grinning: :grinning: :grinning: vsak az to bude dobry tak bude a k segre muzu jet v srpnu to mam dalsi dovcu ona asi stejne prijede ona do opavy :grinning: :grinning: tak banda odjela jdu si vzit gulasovou polivku uz mam hlad ty brdoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
andy vsak tvoje holky nemaji takove panenky ja videla u vas jen od congu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to jo andy ale ja te videla venku u obchodu jakoby ti nic nebylo ojen kousek prstu ovazanej a normalne fungujes spis jestli kdyz ukoncis nemocenku a budes chtit jet na dovcu tak te nepusti anebo nemaji praci ?? :grinning: vy ste s alesem teda marodi to je des..jeden simuluje 2mesice druhej lita do bazenu se strasnou veci na ruce..karel nikdy nebyl na nemocence ty brdo :grinning:

no tak to bude krasna dovolena doma v opave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
tak ti sy myslis ze mne je to prijemny sedet tak dlouho doma s blbeym palcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dobre chodim na koupak a proc ne prece nebudu sedet doma kdyz mam vychazky ale nesmim to namocit a nejradsi bych sla uz makat :sweat_smile: :sweat_smile: tak bude no a co :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz
apo, my dovču ani pořádně nemáme, byli jsme na Moravě, P má za týden dovo a pojede na pár dní asi s S na chalupu, já budu v práci,ale pak pojedem na Slapy...a to jsem říkala, že nechci být jak švagrovci-berou si na střídačku dovo aby byli s dítětem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jenže S nám zase vnoci vyvádí a p s ní nikam nechce jet, furt chce mlíčo, 5x za noc určitě :stuck_out_tongue_closed_eyes: furt se budí, asi jí rostou zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

odpo jedem plavčit do aquáče :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
ne nemame takovy panenky to ne to byl jen nazor ze jsou podobny :sweat_smile: :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
andy tak ja nevim no mozna jo sak rikas ze jsi leniva :grinning:

sylvi u nas nemame predem dovcu naplanovanou ,ale ma domluvene ze jak bude neco hned treba tak ma volno takze cekam na last minute anebo pojedeme po vlastni ose do Italie ,.ale cekam az M dostane hexu prej
20. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
ta chou chou ses mi zdá lepší
20. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
andy ale ona se neptala na to jestli jsou podobne ale jake maji funkce :grinning:
20. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
sylvi a v cem?ja tu druhou vubec neznam jen chou chou

btw potrebuju celkove plavky na ted jak su tlusta a nemuzu sehnat na ty moje mega kozy nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
tak do prace teda leniva nejsem ale na sport to jo jo tak tak to nevim ty funkce :sweat_smile: :sweat_smile: jdu si uklohnit neco na druhy asi smazak hranolky a je to :sweat_smile: :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
apo, tak nahoře bez,akorát hrozí, že můžeš někoho ohodit mlíkem :grinning:
20. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
sylvi toz to by byl pohled pro nejake uchylakz leda..vycucane prsa tudle sme byli na koupaku a kojila sem a jedno prso pak mensi ze?to vypadalo udesne jeste ze mi to druhe neteklo soubezne to by byl pohled :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
andy sak tam se moc nepredres na kase stojis ne? :grinning:
20. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
mě většinou teklo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
sak me tece porad,ale v te chvili neteklo nastesti :grinning:

sem asi neco snedla spatneho sem na wc vic jak v obyvaku sakris co si mam na to dat kdyz kojim endiaron nemuzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
tak, kočárek mi odjel

nemůžeš endiaron?
20. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
to tě lituju, chudinko
20. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
no ja mam jit zaplatit do bankomatu telefon karlosovi a jaksi sevim jak bych to udelala kdyby se mi chtelo sakra..ale ja nechapu co sem snedla blbeho :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a cerne uhli mozu ne?endiaron mam jen jeden a nevim zkusim pohledat na netu esti jo
20. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.