• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
nevim v pondeli jdu na chiru rano mne slezl ten nehet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no vypada to jeste nevabne uvidim co reknou na ty chire ale uz sla nejradsi makat a tezce se to rozhybava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
no a co mas napsane v papire z chirdy za diagnozu?
23. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
a v papirem to bylo napsany latinsky abych rekla pravdu ini sami nevi z ceho to bylo bud triska stipanec anebo i z pra ce z penez z cehokoliv :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
tak aj ti to prelozim jestli mi to napises
23. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
ja uz ten papir ale doma nemam bo ten uz ma doktorka bo ja uz mam jiny pap :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ir z chiry ja tam mam uz jen napsany dycky ty prevazy a co mne na to davali vzdycky chloropgnyl pak hydrocool pak mast lalugen a ted si na to davam borovou mast a mam to volne ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: a rekl mne jak to nerozhybu tak budu muset chodit na rehabky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
ok chapu :sunglasses: na tom papire sice musi byt napsane co s nim chodis na chiro co ti je ,ale chapu,ze to asi nechces zverejnovat :grinning: a na kterem prstecku to mas nebo ktere ruce?pac na pokladne jen sedis a skenuje spotraviny a maximalne beres penize ne?
23. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
jezisi vy ste teda marodi oba dva s tim alesem..zrovna vcera karel rikal jestli by si tak mohl dovolit treba tyden doma lezet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
ty jsi proc bych to jako nenapsala a tajit se s tim proc a mam to na leve ruce takze levy palec ale to uz jsem tu psala jo a na kse nesedim ale stojim a beru penize to je jasny ja nevim ale ty si furt myslis ze asi simuluji nebo co klidne se pojd na ten prst podivat a uvidis sama kdyz myslis ze sedim doma asi pro radost nebo ja nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
no tak rekni ze nemocenku nechces a chod s tim do prace ne?no ja te videla venku jak jsi sla do alberta a malem sem to nenasla na tve ruce :grinning:
23. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
vsak to byl zavazany jen palec to je maly neco jinyho je zavazana cela ruka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: oni mne ale nepusti chapes to a vubec do potravin :stuck_out_tongue_closed_eyes: az to bude cely zaceleny a lepit a vazat uz to nemam lip se to zahoji kdyz je to volne jako kazda jina rana zee mas se prijit podivat a uvidis :grinning:
23. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
andry:ty děláš v Albertu?Já tam dělala hlavní pokladní,a uz bych tam teda nesla,brutální buzerace,žádný volno,samy 16-ky,neplaceny hodiny,děsný.Práce je to fakt těžká,já tam makala do 25tt a vůbec je nesralo,že jsem těhotná.Každý ráno jsem tahala x kg novin,pytle s prachama,celý den stát na infu...
23. črc 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz
jdu dsi vzit obed mam gulasovku a na druhy ovocny knedliky a bude :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
gulasovku uz jsi mela pred 3dny nebo kdy si psala :grinning: to mas mrazene z novaka knedliky?
23. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
siss ja sehnala andy misto v Korune :grinning: ale ona ma zkracenej uvazek a pochvaluje si ze andy? :slight_smile:
23. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
apon:já tajně doufám,že chytím fleka někde v kanclu,pac práce v obchoďáku mě sice baví,ale je to strašně časově náročný a to teda s Tygrem nedám,asi taky půjdu aspoň na půl roku jen na poloviční,protože Tygr to ve školce na celej den nedá,pro něj bude hrůza i ty 4h,jestli tam bude vůbec schopnej chodit.Mam z toho docela vítr...
23. črc 2009 v 11:51  •  2 děti  • Odpověz
siss ja bych to delat nemohla,ale kdybych musela urcite bych sla..ja vidim ty zenske v tesku treba a je mi jich lito uprimne pac zacinaji mit ty tiky a sou nervni a podrazdene a ani za to nemuzou
23. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
hoj, dřu jak barevná

blíží se dph, ach jo, to je zmatek
23. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
včera byla extáze, čtyři balíčky doma, z toho jeden pro ségru-barevné pleny pro Alexe :dizzy_face:

já teda dělám v kanclu a žůžo :sunglasses:
23. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
apon:mne nevadili lidi ani nic,ke mne vždycky všichni chodili rádi nakupovat,pac se netvarim,jako že mě to strašně obtěžuje.Ale blbý je chování toho vedení,to je kdekoliv a je to fakt hnus.Já mam teda ekonomku,ale nikdy jsem to nedělala,uz od střední jsem makala v Kaufu na brigádě,a pak uz jsem tam zůstala,protože mi nabídli hodne dobře placené místo...ale asi jsem si to tím posrala,pac teď nemám v ekonomii žádnou praxi a nikde se nehrnou,aby mě vzali,kor teď s dítětem...ach jo,vůbec nevím,co budu po Md dělat...
23. črc 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz
no prave s deckem je to horsi

ja chci taky do kanclu :grinning:
23. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
apon: jsem si přelezla na compa, když stejně vykrdávám :grinning: já mám už CV na netu radši dopředu, člověk nikdy neví...umím psát všema deseti, zvládám veškerou obchodní korespondenci. Mám státnice z Aj, i z obchodní AJ, ale z toho už teda vím docela prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: státnice z CJ, to je trošku lepší..jako dement nejsem, ale ta praxe :unamused:
23. črc 2009 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz
jdeme jist uvarila jsem vyvar se zeleninou a madras kureci s ryzi a mala si porucila rizek :sunglasses:
23. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
siss, a na hovno je, že je to o praxi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
sylvar: no já si to právě nemaluju vůbec růžově :confounded: mně by jako ten obchodák nevadil, ale s Tygrem to fakt nepůjde. Tam se dělá furt na směny, a to fakt jako nevim, kdo by pro něj chodil do školky, naši taky chodí do práce ještě..no celkově na to vůbec nechci myslet snad ani :unamused:
23. črc 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz
siss, ještě máš čas
já nastupuju 21.5.2010 do práce a nejsou školky :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže si budu platit hlídání malé doma nebo u někoho, pač na úplatky nemám prachy :angry:
23. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
sylvar: tady sice školky jsou, je to docela dobrý, ale Tygr tam zas nebude chtít chodit..takže je to prašt, jak uhod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
nevíš, třeba jo :wink:

malá se taky tvářila, že na hlídání nebude chtít a teď nechce odtamtud :sunglasses:
23. črc 2009 ve 12:27  • Odpověz
sylvar: myslim, že vim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: on se nenechá pochovat ani od MP :wink:
23. črc 2009 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz
ty jo, to je mazec, malá na tatínkovi visí a jakmile se vzdálí, je oheň na střeše, chce skoro jen jeho
23. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
sylvar: nj, tak ona ho vidí každej den :wink:
23. črc 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.