• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
to jo :slight_smile:
a vy se nechcete k sobě nastěhovat?aspoň by měl malej tátu pořád a tobě by pomáhal
23. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
sylvar: já se tam stěhovat nebudu, on sem nemůže zatím kvůli práci :wink: až splatí úvěry, a bude se moct zbavit třetí, nebo druhé práce, tak to půjde..tady by mohl děla v ČNB, to je jenom hodina dvacet dojíždění do Prahy, a k tomu mít třeba závlahářskou firmu, zkušeností má dost :sunglasses:
23. črc 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz
já bych upřímně, bez chlapa nevydržela...
23. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
ale když o jinak nejde, nedá se nic dělat
23. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
sylvar: já spíš mám problém vydržet s nim :sweat_smile: ale to by se snad zlepšilo, až bysme si na sebe zvykli :confused:
23. črc 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
třeba jo :sunglasses:
23. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
sylvar: já tak nějak chlapa nepotřebuju, já si umim dost dobře představit, že bych byla sama :confused: a měla jen třea nějaké nezávazné flirty nebo tak, nejsem ten typ, co je na chlapovi závislej psychicky :confused:
23. črc 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
to já též ne,ale dost mi vyhovuje, že malá na něm celé odpolko visí :slight_smile: a já mám vlastně klid :grinning:
23. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
finančně nezávislá jsem tím, že si vydělávám,ale sama bych to teda neutáhla ani omylem
23. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
mala se uci na kole bez kolecek konecne a pak za chvulku vyrazime na koupak :sunglasses:
23. črc 2009 v 15:49  • Odpověz
ahoj tak jsem byla u nasich siis ne nedelam v albertu ale v korune jestli ti to neco rika :grinning: :grinning: ja jsem byla tez dycky hlavni pokladni i ted jsem jsme teda dve kazda na jedny smene jo ty knedliky z mraziren jahodfdovy jsou dobry :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
andy hlavni pokladni alepak jsi mela manka jak prase :grinning:
23. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
no já dělala na trezoru, a tam byl obrat třeba 4mil denně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: takže nějaký manko by mě asi zabilo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz
23. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
ale tam jako manko udělat nešlo :confused: to nevim jak :confused: manko si max. můžu udělat já sama sobě na pokladně, ale jinak? :confused:
23. črc 2009 ve 20:48  •  2 děti  • Odpověz
no andy prej delala pred 10lety v jednote u nas a tam mela manka nakase sak jak jinak nez blbym vracenim :grinning:
23. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
apon: no to jo :wink: ale na trezoru si je moc neuděláš, páč to ti vyleze z počítače, co má dotyčná pokladní mít..a ty jí pak přemeleš mince v mincovníku, a papírový ve čtečce a je to :wink: jinak v Kaufu hmotná zodpovědnost není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
apon: jako kdyby se vracelo z hlavy, tak to dělat nemůžu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to bych měla manko určitě taky...ale když ti to ukazuje kasa, tak jsem ještě manko v životě neměla...fakt nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zaučovala jsem pár lidí, který to fakt nebyli schopný dělat vůbec :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno, spala jsem dnes se S v pokojíku, po potěšení s tatínkem :dizzy_face:
24. črc 2009 v 07:40  • Odpověz
hoj su od 5vzhuru musela sem na nakup a honem do úpjistovny neco poresit nez mhd odejde do prace a pujdeme ven musim zanest nejake zdarma vouchery na jidlo od karla z prace..
24. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
ahojik tak jsme byli s nasima se projit v kylesovicich v arealu zdravi posedeli jsme kurna hic pic teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pockej api s tema mankama pozor ja nemela manko ale na svoji kase celkove kdyz je inventura tak ze chybelo zbozi a tak a to bylo v jednote tam byli manka furt a neco jinyho kdyz ti chybi na kase penize mudis davat bacha jinac cvakas ze svyho c ti chybi na svoji kase to je jasny ze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 18:06  • Odpověz
tak volali lumpici ze jsou za chvili doma :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
andy pozor pozor :grinning: me jsi rikala ze jsi mela manko na kase v jendote na namesti a ze mas strach aby te vzali do potravin zoatky to jsi rikala i tady na konovi si to dohledej v diskuzi nudite se :sunglasses: me osobne jsi ve meste rikala jak sme sli v lete kolem toho obchodu ze te snad i vyhodili kvuli tomu a rikala jsi ze nesezes misto v obchode a pak sem ti sehnala tohle misto v korune ,..sak sme si to vsecko psali verejne rychle zapominas anebo lzes :grinning:
24. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
jo andy mas ve schrance voucher na pizzu zdarma tak doufam,ze si objednate ..je to buy one get one free platnost myslim do pondeli tak udeljete deckam radost a objednejte jednu pizzu a druhou mas zadarmo :sunglasses:
24. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahojte holky,měla jsem pokažený počítač,tak jsem konečně tady.Koukám,že se tady pracuje :grinning: Já jdu v pondělí na pohovor měla bych dělat v bance na zkrácený úvazek,tak snad mi to vyjde,moc bych to potřebovala.
Apo jak se vede s prckem?
25. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
ahoj sluni tak to gratuluju to ti uprimne zavidim,ze pujdes mezi lidi :dizzy_face: a kde jsi to sehnala ?mala je super spinka neplace je hodna..vcera spala od 21hod do5do rana :grinning:
25. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jsem to celé dočetla,to byla ale slohovka :grinning: Mám to přes švagrovou,potřebuju to spíše kvůli peněz,ale jsem ráda,že se dostanu někam jinam,kde nebude prcek.
To je super,takže se v noci vyspíš. :wink:
25. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Koukám,že sis probrala fotky a máš jich tam je pár,ale pěkné :wink:
25. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahojik tak hele api ja ti neco napisu za prve mne z prace nikde nevyhodili ale sla z prace kvuli tomu jelikoz jsem sla na materskou ja vim moc dobre co jsem nekde napsala nebo rekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze nevykladej javascript:addEmoticon(':stuck_out_tongue_closed_eyes:','vBody')mne uz to prestava bavit jak se furt do mne navazis je to ze vsim jak zuby jidlo a cokoliv jinyho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a to jsem nasla ve schrance diky ale nemame zajem a muzes zase nas´psat ze deckam nic nedoprejem mne je to fuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: kurna pocasi dneska na nic jsem prala uz treti pracku a za chvili zajdem se kuknout do kiku ku kasuflandu anet se riztrhli plavky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
jo jinac ajoj :grinning: :grinning: ssluni co maly dobry
25. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.