• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
a drzim ti pesti z tou praci ja doufam ze uz pujdu taky makat :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
andy nerozciluj se ty si jen nepamatujes co kde reknes :grinning: andy jasne ze nemate zajem pac je to jedno kup druhe zaplat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: andy delas si to sama tim co pises sorry,ale jses hodne jednoducha tak s enediv.. :grinning:
25. črc 2009 v 15:50  • Odpověz
kdyz sem ti davala zadarmo hadry to jsi brala a nevadilo ti,ze se do tebe nekdo navazi vid? :grinning: a poslouchej andrysku vy detem nedoprejete skoro nic a hlavne nic za prachy nebo minimalne a je to pravda rikej si co chces ,ale kdo vas tady zna tak si tuka na celo co jste za rodina bydlite tolik let v jedne mistnosti a decka maji z toho ledva psychicke problemy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a rikaji to ve skolce ve skole i za barakem lidi co vas znaji ..kdyby jsi mela normalniho chlapa a ne simulanta sobeckeho kterej si kupuje kraviny akorat pro sebe na ukor decek a bydleni tak nereknu ani slovo,ale nerikej veci ktere nejsou pravda aspon o nich mlc a nikdo se do tebe nebude navazet :sunglasses: ja tohle vsecko sakra nepochopim pac pro me je decko na prvnim miste a u vas ne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sorry andy,ale tu praci sem ti nasla ja ty jsi tady na kobyle vypisovala jak sakra nemuzes nic najit a jak je to hrozne a nikam jsi nepsala az sem ti dohodila kontakty na to tak sem uracila teda po 10letech tam jit a me jsi osobne rikala,ze jsi mela sama manko na sve kase tak sakra nelzi kdyz uz jsi nepamatujes aspon :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
tak jsme prijeli s kika plavky ale bohuzel nebyli ale to neva kuknu v pondeli do mesta byli maly hele ja se muzu rozcilovat jak ja budu chtit a vim moc dobre co pisu hele z tou praci jsi fakt teda rozesmala prej ze mbe vyhodili teda :grinning: :grinning:
25. črc 2009 v 15:56  • Odpověz
tak se smejes leda tak sobe pac jsi tohle rekla vis kdy?ja si nahodou hodne pamatuju tak ten den kdyz jsme sli pesky do mesta a tve deti v tom vedru nemeli zadne piti a zadonili mami chceme napit a mala moje mela v aventu cajik a tve decka loudili tak sem jim dala napit nacez jsem ti rekla at jim jdes neco sakra koupit v tom vedru a ty jsi rekla ne vydrzite domu doma mate a decka loudili dal tak jsi sla do jednoty a adamek mel nejake svoje kapesne a chtel si za to neco koupit ..dostal neco od babicky jsi rikala a chtel si koupit nejake u pokladny vajicko s prekvanim nacez ty jsi mu rekla,ze ne ,ze je to moc drahe/25kc/a vybrala jsi mu za jeho penize co si smel koupit a platili jsme u kasy a kdyz jsme sli ven povidala jsi mi o praci v jednote o manku a o tom jak chces najit praci a ja ti rikala ,ze prodavacek je vsude dost a proc nejdes zpatky do jednoty kdyz jsi tam delala a ty jsi rekla,ze mas strach kvuli tomu manku a nevis jestli by jsi to uz zvladla pac kdyz jsi delala byla tam klasicka kasa na tukani cen a ted je scanovani nacez ja ti rekla,ze to nic neni a ptala se te na castku toho manka a nevedela jsi a pak sem se ptala mezi reci spravkyne jednoty /nase znama/ta tlusta pani co tam leta sedi na recepci za rohem a ta te taky zna :grinning:
25. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
andrysku kdyz tu pizzu nechcete tak to hodte do schranky ..ale je mi divne ze driv jste si nudlicky vzali jakto? :grinning:
25. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
teda tak jsem dozehlila to co mne uz uschlo jo hele tak v necem pravdu ale v necem nee jo to jsem rejkla ze jsem delala v ty jednote a ze tam nechci proto ze tam byli manka ale ne ze jsem to manko udelala ja na kase :confused: :confused: vsak ji znejte vy myslim zznate kazdyho mne tak pripada ale to je jedno :grinning: a ze jsem mela strach z novy kasy to je fakt neco jinyho je obycejna a neco jinyho ta nova ale vsecko se da naucit a taky joo kazdy mne v praci rika ze jhsem moc rychla ale ne ze bych se chtela chlubit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
pridala jsem par fotek
25. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
tak jdem kukat na telku cusik :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj andry malý dobrý,je trochu nemocný,já taky,ale jinak v pohodě.
Dneska jsme byli na narozkách od neteře,tak si děcka trochu pohrály.
25. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
¨to je sumak andy ja uz to s tebou resit nebudu ja o tobe vim svoje a znam te a ty jsi tady napsala tolik veci na nudite se tak si za nema stuj nekdy...

andy prosim te nechlub se radsi....nebo se zacnu smat :grinning:
25. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahoj tak anet anet mam ubabi v kylesovicich a my byli odpoledne u tety evi v lichnove sedeli jsme venku bo bylo fajn decka poletali pohrali s pejskem :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
sluni ukaz foto milence :grinning: :grinning: :grinning:

uz se tesim na tu svatbu..malick adnes sla na navstevu si hrat k sousedce a ja s malou jezdila s kamoskou po venku zasli jsme na zakusek a pak pivco tak cekam kdy se z toho po... :grinning:
26. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
apo :grinning:
Na svatbu to bych taky šla :slight_smile:
26. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
mi povidej..toho jidla a piti a zakusku mnam :grinning:
26. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jj to bych si dala,zákusky sice nemusím,ale to jídlo a pití :grinning:
26. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
kurna ja uz se tak tesim,ale zitra si zkusime saty jestli je jeste obleceme teda aspon Karlos oblek :grinning:
26. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
jsme doma z chalupy, bylo to fajn, jen strava nás všech se skládala z grilovaných párků a masíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: už na to ani nemám chuť

zákusky miluju :dizzy_face: měli jsme tvarohovo borůvkovej koláč a teda vynikající

jak jsme přijeli, šli jsme se známýma na pívo a malá ztropila takovou zcénu, že jsemji řvoucí musela odtáhnout pryč a ještě nespí.ale je 9 a to už jde chtě nechtě :sunglasses:
26. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
kurna dala bych si gril..v utery jdeme se znamejma na zahradu grilovat uz se tesim,al ebude krkovice asi ..

dneska mikamoska poslala visnovej kolac teda to bylo neco..takovej fakt neumim to bylo krehoucke jak vanek ..obavam se,ze ani recept nezajisti u me stejnej vysledek

M usnula pred 20min a T ?ta jeste usina pac se koukala na Chalupare:slight_smile:

zitra musim odtahnout do chyrity pytle hader mam to na prebalovaku a nemuzu M ani prebalovat kde se ma:slight_smile:doufam ,ze to vemou vsecko a nebudou prebirat ..mam tam hodne detskeho a damskeho a K musel taky neco dat ze sve skrine..nikdy se niceho nechce vzdat ,ale dal flausku a nejake tricka a jeste nekde ukryl balonak z doby kdy mu bylo asi 20jako luxusni OP prostejov a nechce hod at.prej nostalgie ci co..
26. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
apo, to z nám,Petr se taky věcí jen tak nevzdá, pač to si koupil když...a tak dále :grinning:
26. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
to je hrozne ze??ti chlapi sou desni teda...starej balonak kterej na sebe nikd yneveme uz je staromodni ale neda :grinning: skube se
26. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
bré ráno, přidala jsem něco z chalupy...
apo, křivák, to byl hit a on ho jen tak nevyhodí, co tenkrát stál :grinning: a jak se nosil :grinning:
27. črc 2009 v 07:43  • Odpověz
ahoj..ty brdo a on to hodla jako nosit jo?nebo to bude S ukazovat :grinning:
27. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
asi ho bude S ukazovat jako raritu a tu trefí šlak, jak něco tak ohavnýho mohl nosit :sunglasses:

b už vzala S ven, my za chvilku jedem, normálně se bavíme a najednou mi říká, já musím a valil na wc :grinning:
27. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
za chvilku valime k zubari na kontrolu karel jeste po vyrvani zubu..pak asi na obed k nam do prace a do aquaparku ficime:slight_smile:
27. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojte apo tak ať to dopadne dobře,v aquaparku si to užijte,my jsme trochu nachlazení :unamused:
27. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
my odpo jedem zase plavat :dizzy_face: jezdit na tobogánech, vířivky atd.
27. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
ahojik tak jsem byla na kontrole prst se hoji dobre ale nejde jeste moc hybat takze mam rehabky jdu zase sedumnactyho srpna na kontrollu odpoledne jsme byli se segrou na sadraku bylo fajn zitra pujdem asi zase :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
boze andy ty se promarodis az do vanoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zitra jedeme do Bolatic je tam nadherne koupaliste a nejlepsi voda v okoli udajne a je to tam krasne..doufam,ze vyjde pocasi :sunglasses:
27. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahoj, jsme zpět z aquaparku a bylo to super, zase se posrala tentokrát v teplé vířivce :grinning:
a teď mi říká, že jde kaku a jí říkám, tak na nočník a prej ne, zavřela dveře a pokadila se :unamused:

a chodí tu a že má na kšiltovce myš-má tam malou minnie
27. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.