• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to musi bejt prdel s tou malou..hele nase mala chce mit naprostej klid a pohodli pri kakani ..dokonce si obcas vynucuje nocnik na kadeni asedne si na nej v pokojicku a veme si hracky a cteni k tomu a truni tam treba 20min pak sedi a zavola:uz seeeeeeeeeeeeeem jako aby ji nekdo prisel otrit zadek a vynest hrnec :grinning: :grinning: hele mezi nama me to taky bavi na wc samotnou s hromadou knizek
28. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
ajojik dobry ranko tak decka kukaj na nody na dvd zase bude asi hoc pic ty brdo to vis ze jo mam prazdniny ne s deckama to mne rekla i vcera sefka jak jsem ji volala ze jeste neprijdu samozrejme ve srande ze joo :sweat_smile: :sweat_smile: ja se pustim do zehleni :sweat_smile: :sweat_smile:
28. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
andy no comment :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu k doktorce a na obed mame halali omacku ,kyselici a jeste spenat a nasla sem na mmb supr recept na tvaroho.knedliky tak udelame na dezertik a pak ficime do tech bolatic uz se tam tesim tam to vypada tak komorneji nez v Opave
28. črc 2009 v 09:34  • Odpověz
tak jsem pridala jeste naky fotky z dovci :grinning:
28. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
dovca v Opave
28. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
dítě odjelo s tatínkem na 2 dny na chalupu :dizzy_face:
28. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
joo api v opave :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
no vidis sylvar budes odpocivat jak ja sem odpocivala bez deticek :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
andry, věřím...jak je u vás?tady zatažíno, hnus
28. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
tady sviti slunicko a trosku fouka :sweat_smile: :sweat_smile: tak jsme doobedvali meli jsme zelnacku a ovocny knedliky decka si porucily :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
tady je hnusne a cerno zadne slunicko a nepohne se ani listek :grinning: ale je fakt ze bydlim od andy 100m tak mozna u nich je krasne--
28. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
přemýšlím, co bych si došla koupit na obídek...nemám nápad
28. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
udelej si steak z krkovice nalozenej
28. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
nemám naloženou krkovici :sweat_smile:
jsem v práci a vyvařovat si teda nebudu, myslela jsem nějakou rychlovku :sunglasses: ale co, furt piju jogurtové mlíko s rohlíkem nebo rohlík se šunkou a už mi to leze krkem
28. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahojte tak u nás celé dopol.nádherně,ale teď se to zatáhlo :angry: Určitě jste to apo poslali k nám :rolling_eyes: :grinning:
28. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
no to jo ted sme chteli jit hrat badminton a jdeme do prcic akorat uz prsi..ale zitra a pozitri ma byt hezky to je mhd v praci tak to bude super
28. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
tady svítí a je hezky :slight_smile:
28. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
ahojik tak jsme vcera nebyli na tom sadraku bo se zatahlo a zaclo prset jela jsem s deckama k nasim je tam i segra a sli jsme se jen projit s deckama do arealu ale zaclo pak zase prset :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jdu k obvodacce rict ji jak dal pokracuji a zitra zacinam ty rehabky :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 09:02  • Odpověz
andy no comment :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hoj sylvi prosim te nemas zkusenost jak s epouziva kulma a ty ruzne nastavce?ja jsem antitalent na to a chci neco vytvorit na hlave..mam ale silene dlouhe vlasy a mam strach,ze kdyz stravim dve hodiny kroucenim lokynek ,ze mi to do hodky spadne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevim co a jak pouzit k tomu..jeste musim nazehlit saty..a sestrenka od mhd me strasne dojala kdyz rikala,ze radis pozvala nas jak svygrovou a ze je rada ,ze ty dve tam neprijedou ,ze sem zena jejiho bratrance a ty dve nadelaly akorat vsude peklo tak,ze je rada za nas :dizzy_face: to potesi v te situaci a jinak mi volala babicka a rikala matce ,ze M je krasna a ta prej vi a nadala ,ze jsem ji ju nedonesla ani ukazat :sweat_smile: :sweat_smile: ale hlavne,ze sem chodi denne na kobylu a cte si tady co napisu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
ahojky apí, mám zkušenost s kulmou-natočit, natlačit tužidlo a postříkat lakem a třeba dát místo toho všeho silnej gel,
29. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
pockej mam umejt vlasy a nechat je vysusit uplne nebo natacet jeste vlhke?a to tuzidlo na mokre?
29. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
ne, umejt, usušit, natočit, jinak by ti to poničilo vlasy, pak dát tužidlo na ty lokny a naláknout :wink:
29. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky. Potřebovala bych poradit. (nikde jsem nenašla téma ohledně fotek, tak napíšu sem). Mám dceru Nikolku, v listopadu jí bude 2 roky a chtěla bych udělat fotky s dětskými rámečkami a různými úpravami. Třeba aby fotka byla černobílá a např. květina co drží barevná, nějaký program tohoto typu. Vánoční a velikonoční rámečky mají v droxi nebo rossmannu, tak něco takového. Nevíte Vy o nějakým programu kde bych si to mohla sama vytvořit? Třeba dát na jednu fotku více obrázku apod.? Díky moc za radu.
29. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
ahoj, pracuju pracuju a snad před třetí bych to dnes mohla zabalit, uvidím
29. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
tak kamosky mi zitra donese papiloty kulmofen vsecky serepeticky toz su zvedava pak hodim foto :grinning: zitra to zkusim abych vedel ajak to bude vypadat
29. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
tak to mam doma a jsem z toho jelen ,ale zkusim to zitra a hodim foto..
29. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
apo, tak jaká???

já šla spát o půlnoci,nemohla jsem spát a P mi v noci psal, že malá v 1hod ječí jak o život, to si tu dovolenou teda hezky užil,ach jo, prej příště už s ní nikam sám nejede :unamused:
30. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
ahojik tak tak vcera jsme byli i se segrou na kopupaku na hradci bylo fajn pocasi vyslo dneska valim poprvy na ty rehabky
:sweat_smile:
30. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
sylvi no ted sem umyla hlavu a cekam az polouschne abych to rozcesala..to zase bude :confounded: nevis o necem fakt super na zacuchane vlasy?klidne i draheho pac ja uz sem s tim zoufala..rozcesu to umeju a mam to zaskudlane jako bych to tyden necesala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
mám od lorealu jakejs sprej, na vlhké vlasy nastříkám, učešu a OK, a ségra má od gliss kur a taky dobrej asia cosi se to jmenuje
30. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.