• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
tak je to v pr...mam ty vlasy tak dlouhe,ze to nejde..nevleze to na natacky kulmofenem namotam sotva polovinu pramenu :astonished:
30. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
http://www.jakdoskolky.cz/index.php?s=soukrome_skolky#ms7 která???mě jebne, do státní se nedostanem ani omylem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
sylvi klid to zvladnete..jak se kdyz namotam papilot to nahore u hlavy zatahne at s emi to nerozbali a drzi to?
31. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
ahoj bylůa jsem api na rehabkach a igelitku mam protoze v ni mam asi naky veci ne ne mam tam rucnik a prezuvky na virivku
:grinning: :grinning: jsme kukali na supermana a adel usla :grinning:
31. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
jezisi kriste andy to je des..ty chodis na vyrivku s palcem u ruky?????????to se nedivim ze pak nejsou rehabky pro potrebne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a igelitku nosis porad i na fotkach to mas skoro vsude :grinning:
31. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
nevim proc se jako dibis ze chodim s igelitkou to je normalni vec a proc bych jako nemohla mjavascript:addEmoticon(':confused:','vBody')it virivkas na palec ty si myslis jako ze tam chodim jen jako z jednim prstem dneska tam byl pan s ukazovackem a druhy tez s palcem co je na tom nepochopitelne :confused: dyt nemam ponoreny jen palec ale celou ruku v malym umyvadle
tak adel se za hodku vzbudila ted se koupe
31. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
andy ty to nechapes :grinning: :grinning: :grinning: jak jinak

sylvi mam papiloty konecne na hlave..jela sem z akamoskou at mi to ukaze jak se to dela..du dat sorchu a mame vetrnik a kafco a rano vyrazime :sunglasses:
31. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Ahojte tak koukám apo,že se zkrášluješ :grinning:
Já v pondělí nastupuju do práce :dizzy_face: Jsem tak ráda,že mi to vyšlo :grinning: :dizzy_face:
1. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz
jsme zpet z vyletu :sunglasses: vubec nestiham sem rozbita jak sarajevo jdeme na tv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 ve 20:12  • Odpověz
sluníčko, a copak pracuješ?ty jsi to už myslím psala, ale nemůžu si vzpomenout :unamused:

apí, jaké to bylo? a co fotky?

malá vzhůru od pěti, hlásila mi, že maxík udělal kaku, tak jsem to šla uklidit a už se převalovala,pak vstával Petr a to nechtěla do své postýlky, pak do ní šla v půl sedmé a chrní :sweat_smile:
3. srp 2009 v 07:58  • Odpověz
ahojik dobry ranko gratuluji k praci sluni :grinning: :grinning: mne deckas vstavali v pul sedmy anet v osm ja padim za chvili na rehabky ted si hrajou :grinning:
3. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
andry, co prst, bolí?
3. srp 2009 v 08:12  • Odpověz
ne on uz neboli ted se musi rozhejbat
3. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
jde to pomalu a jiste
:grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
sylvi fotky jsou ,ale poslu ti je soukrome at to tady nikdo neocumuje to vis chodi sem moje rodina :grinning:

andy ty ses teda simulant :grinning: :grinning: :grinning: jak dlouho uz s tim prstickem jsi doma?? :grinning:
3. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
apo, moc se těším :dizzy_face: a M měla taky šatičky???

u nás byla včera buřina, začala už když jsme byli na chalupě, celou cestsu do Prahy a u nás taky a dnes je hic jako prase, jsme poštípané se S, a to jsme se stříkali protikomárem od JUSTu :stuck_out_tongue_closed_eyes: 600,- to stojí a hovno, takže nevím, jestli by repelent za 50,- nebyl stejnej :sunglasses:
3. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
sylvi mala mela satenove tmave vinove s flitry pomerne drahe,ale nevypadaji na to :grinning: :grinning: dve holcicky tam meli saticky..ja vubec nemela tucha kdo tam bude mit deti pocitala jsem jen s Tercou a davidkem ,ale ten ma uz 7let myslim
3. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
čekám na fotečky...

sežrala jsem margotku a piju vodu, mám žízeň obrovskou, odpo nás čeká plavání, vůbec nevím, jestli dnes berem Danušku-dceru účetní, minulý týden chudinka plakala, že nejede, pač měla dodrápané nohy od komárů, byla týden předtím na táboře, tak jestli dorazí dnes a bude to o kousek lepčí, tak bysme ji vzali :sunglasses:
3. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
jdeme ven zatim cus
a ty školky, jsem úplně vedle, to nemůžem utáhnout, jako 15000 za školku,to fakt je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak máme nové auto, jo klima je super a vůbec nechápu, jak jsme s tím minulým mohli někam jezdit, jako jak jsme tam vydali věci, tady je kufr 2x takovej a byl plnej :grinning:

pa
3. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
tak alik jel s deckama na koupak ja si jdu uvarit kafco a mam strudl vcera jsem pekla
:grinning: :grinning: api jsem doma od26 cervna :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
pošly štrůdl!!!!miluju ho ale už dlouho jsem ho nepekla :unamused:
3. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
sylvi ja delam s oriskama,ale radsi mame bez a hlavne nesnasime rozinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andy to me poser..ty ses fakt leniva jak ves :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo sylvi klima je dobra vec hlavne s detma teda..
3. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
prijeli jsme z plavca, koupili si čínu, že si ji dáme, jak malá usne, já že jdu pověsit prádlo a prádlo nedoprané, nevyždímané a pračka nefachá a nemůžem přijít na to, jak z ní aspoň vypustit vodu, takže volám zítra opraváře,ať ji vypustí a jedem koupit pračku, to je fakt k nasrání.a ještě mi tam pustilo něco růžovýho, takže voda je růžová krásně, oblečení některé taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já s rozinkama miluju, na ořechy mám alergiii
3. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
fuuuuj hrozinkybleee to nesnasim :grinning: :grinning: orisky muzu,ale tloustne se po nich prej :grinning:

sylvi pockej mhd dojde za chvilku zeptam se ho mam pocit,ze nam se to uz jednou stalo..ono to nejde ani otevrit??
3. srp 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Syl-jako telefonistka :wink: Dmeska jsem tam byla první den,jako školení hrůza :unamused: Ale jde o zvyk.Jsem ráda,že jsem mezi lidma a hlavně budu mít nějaké prašule :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 22:16  • Odpověz
sluni tak pak zavolej aji me:slight_smile:))nebudes doufam nabizet nejake uvery :grinning:
3. srp 2009 ve 22:19  • Odpověz
To ne,to bych nemohla dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Si to ani neumím představit :grinning:
Andry děkuji :wink:
3. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
a ten tvuj jeste stavi ten most?sem se divala ,ze to bude v unoru uz ready
3. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.