• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Ne už ne,jsou tam jiné firmy :wink:
3. srp 2009 ve 22:25  • Odpověz
Apo máš Ip :wink:
3. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
uz to mam:slight_smile:
3. srp 2009 ve 22:32  • Odpověz
Jdu chrnět pa pa
3. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
ahoj sylvi ja na tebe zapomnela s tim strudlikem bee jo delam i s oriskama i s hrozinkama :grinning: :grinning: ale ted byl bez hrozinek bo jsem je doma nemela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: api a proc leniva leda na sport to jo teda :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
andy te znam ses lina jak ves na sokoliv :grinning: vcera jsme se videli na 5cm od sebe..sem ti cumela na ruku a mas tam leda prd..proste simul :grinning:

sluni vecer ti pisnu uz sem sla chrnet :sunglasses:
4. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
holt nekdo mzsi byt linej :grinning: :grinning: vsak ja to priznam to jo ted uz to je pekny to je fakt :grinning: :grinning: a dej uz pokoj s tim simulem joo :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 09:08  • Odpověz
holky, noc děsná, malá furt něco chtěla, krávu z farmy, pití, didi, mlíko, chtěla mazlit kocoura, a pořád bulila, no spíš řvala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
P vstává v půl šesté a byl úplně KO, a malá se před chvilinkou probudila :sweat_smile: a je ready :grinning:

jdu ji oblíknout a jdu ji odvést k Ivet, jo a chcípla nám asi fakt pračka, P zkusí nějakýho opraváře, jestli na to mrkne,ale nevím nevím
4. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
ahoj sylvar chudak mala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je recht s tou prackou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 09:23  • Odpověz
andy tak nam to tady porad nepis :grinning:

sylvi zespodu ta lista co je se da oddelat a nejak to tama prej vytece
4. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
api :grinning: :grinning: co robite decka tu tancuji u telky na dadu patrasovou :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
api, musíme to nějak vykoumat,ale asi s opravářem, jeden nás rovnou poslal do řiti :sweat_smile:
4. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
a je to v zaruce nebo ne?a co to je za znacku?a jak se ot stalo jak to vypada ted ??to je otazek co?ale nam se to stalo jednou
co dneska varite?
4. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
sem udelala vitr ve skrini a prodam kombinezy oteplene gate a vseckomozne..

andy ty mas taky ucet na MMA a MMB?
4. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
apí a nemáš kombinézu nebo zateplené kalhoty v 98?něco bych vzala, nemáme na zimu lautr nic...nevím co vaří Iveta :wink:
já minule dala mraky značkových věcí Klaudince od nás a včera jsem ji viděla, je o rok a 2 měsíce mladší než Sofinka a věci po nás asi neunosí,pač je stejně velká, rozdíl je ten, že ještě nechodí,ale některé Sofinčiny hadříky by asi ani teď neoblíkla už :confused:
4. srp 2009 v 11:40  • Odpověz
sylvi 98nemam prave :astonished: mam 110kombinezu,ale je to ruzova promokava a takove ne moc fajnova a pak uz 116 kombineza na lyzovani to mela Terka loni a jest eted to oblece
4. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
super, opravář přijede ve čtvrtek večer, mě klepne, to budem asi prát u Ivetů :sunglasses:
4. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
to vydrzis :sunglasses:
4. srp 2009 ve 12:29  • Odpověz
ne ucet nemam ja veci maly davam segre pro evicku :grinning: :grinning: na obidek jsme meli svickovou
:grinning: :grinning: alik se byl s deckama projet na chvili na kole pak jsem byla s deckama na chvili na hristi ted tu ma anet kamosku :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 17:06  • Odpověz
a ty nic nenakupujes nebo nechces zkusit??jako nezlob se na me,ale kolikrat koupis kvalitnejsi veci levnej na MMb nez u Congu jak sem se posledne divala kupovala jsi Adelce ty prezuvky do skolky cervene s tlustou podrazkou v Halle ze?a stoji 79Kc ted maji v Globuse Jarmilky za 59-69Kc a jsou kvalitni :sunglasses:

kamosku ma u vas v pokoji???a kde maji jako soukromi????andy myslis kure na smetane jak sem slysela vy delate svickovou z kurete bez karamelu a zakladu tak to neni svice preci :grinning:
4. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
vsak ja nic nerikam ze nekoupis jo mela je z halle koupeny puvodne to mely byt tenisky na litacku ale nechala jsi ji to jako papucky do skoklky :grinning: :grinning: prosimte ji je devet roku ty holce :grinning: :grinning: jo no ale nemeli jsme to s kurwecim ale veprovy maso :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 18:06  • Odpověz
vsak v globusu maji pekny boty adel co ma ty letni sandalky ma je z globusu :grinning: :grinning: a ja nakupuji i tamanu preci :sweat_smile: :sweat_smile:
4. srp 2009 v 18:09  • Odpověz
tak jamoska uz odesla decka jsou ve vane a ja jdu vymyslet neco na vecu asi udelam pizzu :grinning: :grinning:
4. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
boze boze andrysku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2009 v 19:58  • Odpověz
bré ráno, dnešní noc byla bez náletu malé, spinkala hezky, teda jednou jsem tam byla v 5hod, zapla písničky,dala mlíko v lahvičce(zkusila jsem kravské, no moc tomu nedala, třeba ji to odnaučím) a spí ještě teď, čekám na babi a vyrazím směr pracoviště, čeká na mě mnoho mnoho kontrol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 07:34  • Odpověz
ahoj holky tak jsem upekla orechovou buchtu :grinning: kurn zase je hnusne co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
nazdarek sylvi teda to je..co tapracka?nejde neco driv?
5. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
nic, ve čtvrtek večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz
http://www.ozp.cz/pro-klienty/zdravotni-programy/pro-deti-a-mladez/prispevek-az-1500-kc/ myslíte, že by se to dalo použít i na sunar?400,- týdně nás stojí určitě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
ahoj sylvar tak my jsme pojisteni u tady te pojistovny a my jsme nakoupili deckam prilby a chranice a vitaminy ale sunar tak to teda nevuim jedine se zajit zeptat do sidla pojistovny jetsli je tam u vas my to mame u nas v opave :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.