• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
sylvi tak to fakt nevim a co zavolat primo na tu pobocku kde by jsis to nechala proplacet at vis?sylvi nas stoji tydne 200kasicky pro malou pac ona ji z DM drogerie ty gute nacht a nic jineho nesni :grinning: a to ma skoro 5let :grinning:
6. srp 2009 v 10:21  • Odpověz
andy ty myslis ,ze pojistovna proplaci dle kraje? :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
apí, no zkusila jsem tam napsat...volat nebudu, to trčím na telefonu půl hodiny a prd se dozvím

jdu vypít kávu, krásně tu voní

a snad si už zažádáme o ty přídavky na spratečka malého a budem jí spořit do slepice, snad nám něco dají i za tenhle rok
6. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
ty helmy už neproplácej :wink:
6. srp 2009 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
neproplaceji uz lautr nic prej to vsecko krouhli ani nam neproplatili otce u porodu pac to melo bejt nejak do mesice ci jak a sel tam pozde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 15:10  • Odpověz
mě proplatili kurz plavání pro malou, vlastně dva bez keců, jedná se o OZP, nevím, co máte vy :wink:
6. srp 2009 v 15:11  • Odpověz
ja nemyslela podle kraje ale jestli je u nich pobocka ja nevim kde sylvi bydli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz jsem si vsimla ze v praze :grinning: :grinning: nam proplatili i anetce skolu v prirode
6. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
tak jsme dostali každej jedny boty, to je fajn, petr potřeboval sandály a já balerínky :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 20:04  • Odpověz
Sofulka pomáhá pánovi s opravou, čeradlo v prdeli :unamused: a vody hromada
6. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
hoj sylvi konecne to bud eopravene co?jupii dostala jsem dovolenou na tyden od mhd od pondeli tak ficime pak ti pisnu sms :sunglasses:
6. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
ahoíjik to je sikulka mala sylvi :grinning: tak jsem byla na rweehabkach :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahojte tak mám první týden práce za sebou :dizzy_face:
Andry a kdy nastupuješ do práce?
7. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
ajoj sluni to se mas jdu 17 srpna jdu na kontrolu a 18 k obvodacce tak doufam ze uz pujdu :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz
andrysku nic tam nemas jen to protahujes :grinning: vse sem videla a klidne do prace jit muzes kdyz reknes ,ze se citis dobre :sunglasses: :wink:

chystam veci na dovcu je toho mrak a nerada bych na neco zapomela..

sluni gratuluju to je dobre ,ze mas praci v dnesni dobe si toho clovek musi vyzit a ne to brat na lehkou vahu vid? :sunglasses: tak at se ti dari..
7. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
apo a kdy odjíždíte?Taky bych někam jela :grinning: Já jsem celá šťastná,že pracuju,to víš,prašule jsou potřeba :grinning:
7. srp 2009 v 16:32  • Odpověz
sluni to vis ze jo a neco si kup pro sebe hned at mas radost:slight_smile:sem byla s kamoskou na obed dneska a rikala,ze si misto noveho vysavace zajd ek holici a na masaze a ma recht :sunglasses:
7. srp 2009 v 16:58  • Odpověz
Jé tak to je šikula :grinning: Taky bych si mohla něco koupit,to je fakt :dizzy_face:
7. srp 2009 v 17:04  • Odpověz
tak jsem douklizela celej byt a nevim do ceho pichnout :sunglasses: co delate na veceri?ja mam kralovske krevety a nevim jak to udelat abych s enemusela moc namahat jsou uz povarene tak to asi vyloupu a snime jen tak,ale to mhd rikal,ze je prasactvi za tolik penez to jist jen tak :grinning: a vcera dotahl rostenec a udelal rostbif mnam sme se prezrali jen masa ani prilohy uz nejime kilo masa jen tak :grinning: to sem delala na zkousky ve skole rostbif tak sme si to zkusili podle norem udelat a super
7. srp 2009 v 18:39  • Odpověz
my byly plavat dnes, malá usnula ve 4 po cestě domů a spala hodinu v kočárku po přendání.meěli jsme jet na chalupu,ale odkládáme na zítra a dnes S spí u hlídací tety a my kalíme, za chvilku jdem
7. srp 2009 v 19:16  • Odpověz
ahoj holky my jsme byii odpoledne z deckama v arborutu se projit a maji tam i zviratka kozy cuniky ovecky kraliky a slepice tak decka mezi nima behali a pak jsme jeste byli chvili na hristi :grinning: :grinning: zitra s nima alik jede na konicky do sosnove jsou tam naky zavody :grinning: :grinning:
7. srp 2009 v 19:41  • Odpověz
my jdem grilovat, malá se láduje olivama :confused:
7. srp 2009 v 19:43  • Odpověz
sylvi teda to je dobra ,ze ji olivy to T by nesnedla ani za nic,ale zase jako oliva neni jako oliva ty sacky za 8Kc z kaufu nebo teska nejsou dobre olivy..meli jsme 100g kvalitnich reckych tech obrovskych a to byla namina lepsi trosku a dobrejch nez hodne levnejch :sunglasses:
7. srp 2009 v 19:51  • Odpověz
apo, jo jo, ty máme, ty lepčí

a jdu grilovat a pít
přidala jsem new foto :dizzy_face:
7. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
hele a nic proti,ale nám next jako sedí jako ulitej, kdeco tak nesedí, je velká, hubená a je to přesně pro ni(apo, jak jsi někde psala, že je to hadrárna nebo tak něco

malá miluje chutě jako hermelín, syrečky atd :wink:
7. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
sylvi je prenextovano :stuck_out_tongue_closed_eyes: me uplne jde hlava kolem jak je toho vsude moc a ani nevim co to spustilo..hadrarna jsem myslela ,ze to je v tom smyslu,ze v cizine je to neco jak takko u nas uplne obyc obchod..taky z tama mame veci,ale cilene po tom neprahnu ..nam sedi skoro vsecko na malou s tim sem problem nikd ynemela ,ale spis Gap teda a to je taky pekna hadrarna :grinning: mame plnou skrinznacek z USA ,ale mhd rikal,ze nektere jsou tady strasne zprofanovane a v USA v tom chodi na zahradu a nechapu jak to tady nekdo muze tak silene uznavat :grinning:
7. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
apo: mně se to líbí proto, že je to hezký, dobře to ladí, není to drahý a hlavně sednu k netu, nakoupim a mám pokoj :wink:
7. srp 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
apo: tady HM není, je tu jen blbý Tesco, Terranova a Reserved..tam to je drahý jako prase...a žádný známý v cizině nemám, aby mi to koupili :wink:
7. srp 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz
ty jo me se treba strasne libi HM a CA spis HM ja jsem takova ujeta na snoopy a pucca zase :grinning: :grinning:
7. srp 2009 ve 22:24  • Odpověz
ahoj tak jsme u netere v albretchticich a maji tam i koupak tak jsme byli i na koupaku je tam podobnmy jak na hradci decka se vycachali :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
jdu na zehleni mam uz plny kos :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.