• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
andy kdy jdes do prace?
9. srp 2009 v 18:45  • Odpověz
tak mam dozehleno na kontrolu jdu 17 a 18 k obvodacce uz se necham uschopnit :grinning:
9. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
no nekecej po dvou mesicich???neblazni poradne si to dolec..prece nechodis na rehabky dva tydny jen tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
a co jste meli dneska dobreho na obidek? :sunglasses:
9. srp 2009 v 19:37  • Odpověz
to vis ze jo po dvou mesicich to vis ze nechodim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ana obidek jsme meli vepro knedlo zelo a co vy jste meli dobryho :grinning:
9. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
zbytek krevet kralovskych a hranolky :sunglasses: chutnaji ti krevety?
9. srp 2009 v 19:47  • Odpověz
ne jeste jsme to nikdy nemeli takze nevim jak chutnaji ale uvazovala jsem o krabich tycinkach aale kdo vi jaky to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
jezisi vy ste nidky nemeli krabi tycinky?????????????,,,andy probuh zacni tem deckam uz konecne davat poradne jidla a hlavne rozmanite..vzdyt jedi jen dokola corky z novaca pac je to zadarmo a levne..podivej se na ne jak vypadaji jake kruhy maj pod ocima a ty ..sama jsi rikala tudle jak mas blbou krev..prece nemusis vseho kupovat moc ale rozmanite.vy nejite hovezi pac je drahe a deckam reknete ze jsou silene kravy aby to nejedli toz si normalni???kudy decka chudi tudy se sklebi ze jedi dokola jen bramboracku jatra kure a studene vecere porad dokola jen co je v akci v albertu nebo tesku tak to mate :astonished:
9. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
apo, už máte dovču, co?

krabí tyčinky nic moc, tak salát s majonézou z nich ještě sem tam ujde, jinak je teda nemusím, zato krevety, jen osmahnout na oliv.oleji, prohodit s nakrájeným česnekem a pak namáčet v sladko pálivé omáčce :dizzy_face:
10. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
ahoj tak jsem byla na rehabkach adel sla na kontrolu na oci tak jsem zvedava s jakou prijdou :grinning: :grinning: a ze jsme nemeli krabi tycinky boze to se zbori svet boco :grinning: hele decka maji vseho dostatek tak zase nevykladej uz mne to unavuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dej pokoj s rtema slevana a td a jo mela jsem chybelo mne zelezo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jestli delam studenou veceri anebo ne to je muj problem my jsme i doma meli vetsinou studeny vecere malokdy teply :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
tak jsme byli poprat tchynce ma dneska narozky :grinning: :grinning:
10. srp 2009 v 18:03  • Odpověz
ahoj dobry ranko tak tu dneska prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a chci upict makovec :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 08:31  • Odpověz
zdravim z dovolene :sunglasses: sylvi je krasne

andy si trapna a mas stesti ,ze te z konika zna malokdo .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale predemnou nedelej jo je to vase vec ale tak to sem nepis kdyz nechces na to komentare fakt si s tim trapna..a vsecko co pisu je pravda uz na vas chcou nekteri volat socialku tak se nad sebou zamysli :confounded:
12. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
ahojik tak tu pprsi je skarede za chvili mzu na rehabky :grinning: decka si hrajou :grinning:
13. srp 2009 v 09:50  • Odpověz
apí, kdepak jste?v Itošce nebo tu někde?
13. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
pisu pres mobil tak neni cas pisnu ti sms :wink:
13. srp 2009 ve 22:07  • Odpověz
ahoj tak jsem byla cvicit decka byli s dedou ted varim na obed bramborivy gulas na obed polivku mame ze vcera cockovku :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
já včera pekla cuketu se sojovým masem, k tomu brambory, tak to má dnes S a b na oběd, my si to večer dali s tatarkou na véču,až malá usnula :sunglasses:
14. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
ahoj sylvar ja mam doma patizon ten udelam asi zitra na obidek :grinning:
14. srp 2009 v 10:49  • Odpověz
ahojik dnerska vypada ze bude pekne asi pujdu z de ckama na sadrak :grinning: :grinning: mam kvetak tak udelam kvetakovou polivku a uvatzuji ze neco upecu :grinning:
15. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
hoj sylvi ..v tydnu jedeme na pohreb.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
dobre ranko :sunglasses:
17. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
ahoj lidi je tu nekdo online :wink:
14. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
ahoj lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. led 2010 ve 14:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.