• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
:grinning: tak oprava na vesnici,kde sněží :grinning: andi četla jsem,že máš novou práci :wink:
2. led 2009 v 11:44  • Odpověz
ale už tam budu skoro rok
2. led 2009 v 11:46  • Odpověz
Tak to sis už zvykla a spokojená?
2. led 2009 v 11:48  • Odpověz
jak kdy hlavně ty odpolední jsou ubíjející
2. led 2009 v 11:50  • Odpověz
Jj to znám,hlavně v létě se to táhne.No ale lepší než nemít žádnou :slight_smile:
2. led 2009 v 11:53  • Odpověz
jj to je pravda, lepší nějaká práce, než žádná
2. led 2009 v 11:59  • Odpověz
Jé kde jste?
2. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
tak jsme po obede a jdeme na chvilku lezet k tv ,mala odpociva,ale nspi mrska mala pak se ozvu zatim cus :slight_smile:
2. led 2009 ve 12:04  • Odpověz
mě to nejde psát
2. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
apo pa
andi jak to?Co Ti nejde psát?
2. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
apo pa pa

když občas píšu tak se mi to neukazuje jako přidán příspěvek ale skočí mi to na první stránku
2. led 2009 ve 12:07  • Odpověz
To se mi taky někdy stane a ještě když napíšu a odešlu tak se to sekne a musím najet znova na koníka a napsat to celé znovu :angry:
2. led 2009 ve 12:09  • Odpověz
mě se to stává docela často
2. led 2009 ve 12:09  • Odpověz
zkus napsat adminovi třeba poradí.Myslím,že je tu na to téma a tam holkám radili. :confused: :wink:
2. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
2. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
Tak pak pisni :wink:
2. led 2009 ve 12:13  • Odpověz
Ahojky holky, tééééda vy jste toho napovídaly :confused: :grinning: To nemám šanci dočíst :grinning:
2. led 2009 ve 12:38  • Odpověz
slunicko jasně

pa pa a krásný zbytek dne
2. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
Manžílek je dneska v práci a má 12tku, tak jsem slaměná vdova :frowning2:
Jinak SIlvestr se nám vydařil super, bylo to moc fajn, taxik nás domů dovezl v půl pátý ráno, do postele jsme se dostali někdy po pátý :grinning: Takže jsme na Nový rok dopoledne chrupali, pak jsme si užívali jeden druhýho, četli recenze na novej foťák, který si budeme kupovat a pak jsme večer jeli na novoroční ohňostroj :slight_smile:
2. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
ahoj nun teda vy jste to roztočili :grinning: Ale je třeba :grinning:
andi pa pa
2. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
jinak dneska možná vyrazím ven.Asi po měsíci,tak doufám,že to vyjde a bývalý nebude opět stávkovat :angry:
2. led 2009 ve 12:44  • Odpověz
sluni: Jako ven s Martínkem a bývalým?
2. led 2009 ve 12:46  • Odpověz
ne ne myslím večer.Jakoxže býv.má hlídat.Musím jít malý je vzhůru pa pa
2. led 2009 ve 12:51  • Odpověz
sluni: Aha, tak to jsem blbě pochopila :grinning: :wink: A kam se chystáš? Zatim pa
2. led 2009 ve 13:02  • Odpověz
tak mala nespi a manzel si hral hru na PC ja jsem si cetla knizku co jsem dostala na vanoce a uz ji mam prectenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam rada autenticke pribehy divek a zen jak je zneuzivaji a tak a pomoc obetem proste treba bez dcerky neodejdu jak byla kniha apodobne ted mam o kambodzskych nevestincich a o jedne obeti jak se stala znamou a pomahala jim..manza mi jde pro tycinky bo mam chute a pak razime do toho OBI

ja bych na vesnici bydlela hned,ale jak maji nasi neco takoveho..jsou do 10km od mesta takze v pohode sou ve meste v cuku letu hlavne teda kvui male bych chtela dum a zahradu
2. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
aponchie: Taky máš manžela "hráče"? :grinning: Já taky, ale já taky ráda hraju hry na PC, takže vždycky když nás to chytne, tak máme hráčskej kroužek :grinning: A druhy knížek, které jsi popisovala, tak ty se mi taky líbí :wink: Já jsem na vesnici bydlela 3 roky a už bych na vesnici nechěla. Já bych ráda do většího města, ale manžel ne, takže máme kompromis bydlíme v malém městečku, kde jsme oba vyrůstali :wink: Do okresního města to máme 9 km.
2. led 2009 ve 13:46  • Odpověz
ahoj zeny tak sme doma,venku celkem kosa,teda nam ne pac sme malou tahali na bobach a ona si sedela jak kralovna :grinning: sli sme se projit kolem rybnika a pak do globusu na nakup nicmene sme budku na ptaky nekoupili pac nedam 400kc za tajovej smejd hrebicky jak na plakat malicke to drzelo pohromade a cele s enam to v ruce rozbilo tak sme jim koupili zrni a luj a dali to do misky na parapet tak uvidime rano jestli neco prileti,varim na vecu rajskou knedlik a hovezi kulicky a kyselici 7l hrnec at nemusim zitra a v nedeli delat polivku :grinning: :grinning:

nunacku manza hraje prave poker na netu a slovni fotbal a nekdy counter strike :grinning: :grinning: :grinning:
uplne nej by bylo mit barak ve meste se zahradou ,ale to nezaplatis to sou palky jak hrom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2009 v 16:54  • Odpověz
Nuni tak to jste si Silvestr užili. :slight_smile:

Sluni doufám, že ti to vyjde a vyrazíš ven :slight_smile:

Apon jj to máš naprostou pravdu, ty budky pro ptáky jsou za strašnou cenu :angry: a ještě absolutně nekvalitní :angry:
2. led 2009 v 18:36  • Odpověz
aponchie: Jo jo barák se zahradou ve velkým městě by byl i pro mě ideál, ale musim se z finančních důvodů spokojit s barákem se zahradou na malým městě :grinning:

kal: Užili jsme si ho prima :slight_smile:
2. led 2009 v 19:13  • Odpověz
tak jsme se nafutrovali jak prasata :grinning: jeste mame formu z vanoc rikal manzel a prej od zitrka zacne dietu cha chaaaa :grinning: :grinning: jdu na zpravy
2. led 2009 v 19:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.