• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ahoj holky, dítě tu běhá, dnes jsme byly venku jen dopo, odpo si jela s tatí nakoupit a zítra si pojede vybrat dvd přehrávač do pokojíku nebo přehrávač na cd
2. led 2009 v 19:39  • Odpověz
aponchie: Já už jsem se dneska snažila najet na normální nevánoční stravování, přibrala jsem totiž přes Vánoce 1,5 kg :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: a už se necejtim nejlíp, takže se chci zase vrátit ke svému normálu :wink:

ahoj sylvar :slight_smile:
2. led 2009 v 19:45  • Odpověz
nuna, ahoj, no já se vážila 27.12 a měla jsem o kilo míň jak předtím, takže se nechci chlubit :slight_smile:
2. led 2009 v 19:49  • Odpověz
sylvar: Tak to jsi dobrá! :wink:
2. led 2009 v 19:59  • Odpověz
nuni ja se neomezuju pac jsem tehu tak aspon po tech 4 mesicich nevolnosti se futruju ,ale masem jidlem a mene sladkym teda

sylvi neprovokuj :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2009 v 19:59  • Odpověz
aponchie: Jen se hezky futruj, ať má mimi vše, co potřebuje :wink: :grinning:
2. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
co je dneska vubec v tv?ja ted videla upoutavku na Saharu to me neba asi a manzel strasi se sipkama na sportovnim kanale
2. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
aponchie: V telce dávaj velký kulový :unamused: Sahara je blbost, na ČT1 nějaká nová pohádka a to jsou většinou trapárny (není nad starý dobrý pohádky :dizzy_face: typu Popelka, Třetí princ, Pyšná princezna, Co takhle svatba, princi, atd), a na primě a ČT2 ani nevim, novacinema a ostatní kanály taky nevim.
2. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
já teď hlídala miminko z okna :slight_smile:
2. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
sylvar: Miminko z okna?
2. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
bydlíme v přízemí a její maminka přijela s nákupem a potřeovala ho donést do patra,tak postavila kočárek pod okno a já koutkem očka mrkala, jestli neřve a aby ho nikdo neukradl :grinning:
2. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
jj souhlasím v tv nic :rolling_eyes:

sylvar tak doufám, že jsi kočárek uhlídala :grinning:
2. led 2009 ve 20:26  • Odpověz
jo jo, už si ho odvezla maminka...holčička je Claudinka :wink:
2. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
sylvar: Aha :grinning: To je hezké, takováhle sousedská výpomoc :slight_smile:
2. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
Claudie? Tu má teď Zounar. Asi nějaké populární jméno :grinning:
2. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
jo jo, moderníjména vedou, viz Sofie :grinning:
2. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
tak sme se chvilku kukali spolu na sipky to celkem jde manzel hral zavodne tak na to cumi a aspon mam klid na pc :grinning:
2. led 2009 ve 20:44  • Odpověz
sylvi co kocour?ja bych si ho chtela pujcit na prazdniny :grinning: jenze manza nepovoli zatim :stuck_out_tongue_closed_eyes: kvuli tomu kaslu co mam asi ikdyz na zvirata mi prochazana alergie nebyla tak nevim co huci asi ma strach,ze by kocka chrapala u nas v posteli jako vsecky,ale az mimi odroste ma smulu ubrtame ho :grinning: a ta vase chlupata koulicka kolik tak stoji?
2. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
apí, spát v posteli bude na 100%, oni jak nechodí ven, jejich poslánímje ležet+v noci spát v posteli, kdysy spával mezi náma, opřenej o oba, teď má místečko na mé půlce, takže většinou spím nacpaná na P. ten na zdi, Max má půl postele, já ráno dostanu zdrba, že jsem utlačovatelka, tak vždycky říkám, ať si to domluví s kočkem :grinning:
stojí tak kolem 5tisíc, jak u koho, jak má úspěšný rodiče atd.ale taky může mít čistokrevný rodiče a nemít papíry a to je podstatně levnější, kolem 2tisíc.my ho máme z moravy, známe i jeho rodiče :slight_smile:
2. led 2009 ve 20:53  • Odpověz
slyvar: Jo jo Sofií je teď taky hooodně.
2. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
claudie i sofie jsou hezký jména :slight_smile:
2. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
sylvar: Jakýho máte kocoura?
2. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
sylvi to je mazec a vy mate kluka zejo?a co vam z toho plyne ,ze mate papiraka ?budete mu dovolovat sex nebo ma utrum?
2. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
apí, od 3měsíců má chudinka smůlu a koťátka nebudou,ale to je dobře,pač kocouři značkují a když jsou kastrovaní, tak to nedělaj a jen se válejí v posteli :grinning: kastrování před 4rokama stálo kolem 800,-Kč i s následnýma lékama
nunacek, krásnýho perskýho
2. led 2009 ve 21:02  • Odpověz
ja uz chci do bytu jen takoveho jak ma sylvi pac meli sme pokazde divoke nebo polodivoke tvory a to je des je uklidnit ,mala mela tyden a kocour nam skakal pres celou sedacku pres hlavu a delal bordel jak hrom narazel do skel chtel ven az nakonec skoncil u sestrenky na pude a je mu tam dobre je vypasenej vyhonenej ma kocek na kazdem drape deset a cumi na nas jak tam dojde jako bych mu neco dtrasneho udelala a uplne nasrane se otoci :grinning:
2. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
sylvi mas nejake jeho fotky?
2. led 2009 ve 21:07  • Odpověz
slyvar: Perský jsou krásný :slight_smile: Tchýně má chovatelskou stanici britských modrých koček :slight_smile:
2. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
apí, jich mám, na chvilku nějaký zmenším a šoupnu do alba, ju?
2. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
britske modre jo?ty brdo tak ty jsou taky krasne ...v anglii sme presne tu modrou meli doma byla uzasna akorat nosila ptaky mrtve a skubala je pod stolem v kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2009 ve 21:10  • Odpověz
aponchie: Tak to byla dobrá kočka :grinning: Jinak britský modrý krásný jsou, ale na mě jsou málo mazlivý. Teď bude tchýně rozšiřovat stanici ještě o chov britskejch lilovejch koček. Ty jsou taky krásný, trošku mazlivější než modrý, ale pořád to není ono :unamused: Pes je prostě asi pes :grinning:
2. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.