• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
jasne zmensuj :slight_smile:
2. led 2009 ve 21:17  • Odpověz
nuni ja bych chtela psa labrado.retrivra,ale do bytu si ho nedam ani nahodou chudak pes a ja jsem pedant na poradek tak to by neslo ,ale az bude domecek pes bude na 100%..kd ema tchyne tu stanici prosim te?a proc ten nas kocour mel oblidu nosit vubec ty ptaky neustale? :astonished:
2. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
já o kočkách nemám ani páru, takže se do diskuze radši nezapojuji :grinning:
2. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
je tam, mám i fotku jako miminečkovýho malinkýho,ale nejde mi to nafotit, nemám to digi

apí, no s tím úklidem je to teda mazec, já jsem taky pedant na chlupy-kočka, vlasy-Petr, drobky-Sofinka a jsem na nervy a neustále uklízím,ale baví mě to, jsem se naučila, aby mě to bavilo :sunglasses:
2. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
sylvi koukam jako blazen teda jak stojis se Sofi a s kocurkem tak to je koule jako blazen :grinning: ale to sou jen chlupy zejo?me ani tak chlupy nevadj teda spis by me stvalo jak ma tchyne psa a je vecne spinavej z venku a o vsecko se otre :stuck_out_tongue_closed_eyes: prej je na to dobrej vysavac Miele na zvirata
2. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
Musim se nečekaně vzdálit, tak zatim pa
2. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
kalerat jen se zapoj treba te presvedcime a nejakou si poridis nebo dve :grinning:

nuni ahoj ja pujdu za chvilu taky bo mala nespi a sedi tady s nama a me se otevira uz pusa :slight_smile:
2. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
nuna jde dělat sex :grinning: :grinning: :grinning:
apí, jako ty chlupy jsou všude, na nás, na sedačce, na komkoli, kdo přijde v černých hadrech :sunglasses: ale úklidem a luxováním neustálým to jde
2. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
no jo zadna zmena u nas pac moje vlasy jsou naprosto vsude a ve vsem!!ted mi padaji uplne mega a nevim cim to je zatahnu za culik a mam treba v ruce 10vlasu a kdyz cesu depresivne to pocitam a manza furt rika,ze to ma v hadrach jidle proste ve vsem :sunglasses:
2. led 2009 ve 21:25  • Odpověz
už to stahuju, byl tak malinkej
2. led 2009 ve 21:35  • Odpověz
jezisi co stahujes?snad ne gatky :grinning: :grinning: uz se tesim ,vy ho mate od malicka uplne jo?ja ted nasla inzerat kde pani z C.Tesina prodava dve kotatka perske za 4tacy jen nepise jstli za obe nebo za jedno a jedno ma prej 4mes a druhe rok
2. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
apí, máš ho tam :grinning: :sunglasses:
to bude za jedno :wink:
2. led 2009 ve 21:46  • Odpověz
uz jsem ho videla juu ten je krasnej se nedivim,ze jste si ho poridili fakt ty mladatka jsou krasne vsecky a co tatka na to rikal ?byl pro nebo namital neco?a cese ho kdo?
2. led 2009 ve 21:46  • Odpověz
apí, taťka po zkušenosti se psem(měli leta jezevčíka)moc nechtěl, jenže já celej život žila se zvířtkama na vesnici, najednou prásk, Praha, žádnej mazlivej miláček, jeden jo,ale ne zvířecí, tak jsem se rozhodla :grinning: že si pořídíme kočku, pač ta nepotřebuje tolik jako pes(max stojí 1000měsíčně)to jsme ale nevěděli, na vesnici to chodí jinak...jako měl strach, že bude všude kakat, čůrat atd, vše ničit, maxovi jsme ukázali záchod a hned se do něj vyčůral :dizzy_face: takže strach rázem zmizel, a byl ten nejšikovnější kocourek, co s náma začal spát v posteli,pač pelíšek byl moc velkej a hned druhej den se mu jelo koupit škrabátko, aby měl na čem škrábat drápky¨
češem střídavě oba, Maxík to od malinka moc nemusí,ale holt musí, je chlupatej a když náhodou se nechce nechat třeba pár dní a vytvoří se mu dred, tak mu to ufiknem :confounded:
2. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
aha a co do nej onvestujete za tisic kc?on pije jen evian a papa chobotnicky? :grinning:
2. led 2009 ve 21:56  • Odpověz
apí, blázne :grinning: pije vodu balenou, to je fakt,ale to není nic náklad, nejí vařené maso, jí jen kapsičky kitekat denně 2, granulky téže značky,ale kočkolit 2x do měsíce á 250,-Kč, do obyč nám nejde, od mala měl tenhle drahej, ale zase se mu nelepí, čůrání hezky nasákne...sme tenkrát netušili, že budem mít taky časem dítě :grinning:
2. led 2009 ve 22:01  • Odpověz
aha sylvi teda to je palacovej kocour kurna primo :grinning: :grinning: a on tu balenou vodu musi mit nebo jen tak je navyklej?je treba rodil v tom,ze jsem mela obyc kocoura a ted bych mela tuhle kocku ve stravovani nebo je to jen na tom jak si navykne?mamka ma dve kocky a jsou to svine rozmalene jak hrom jak jim jednou povolis tak je konec a to jedna je divoka a druha je potomek meho byvaleho kocoura poloperskeho damianka ,ale jednou dostala kapsicku a zu madam nezere nic jineho a granule jim nevonej..myslis,ze kdyz od mala nastolim pevnej rad ze bude zrat co mu uvarim a granule k tomu pujde to?
2. led 2009 ve 22:06  • Odpověz
apí, jasně, je to o tom, jak ho naučíš, náš třeba nikdy nejedl mlíko, max. od svý mámy, z vařenýho masa se pose.e,, vodu z kohoutku pozná-máme dost tvrdou, tak mu asi nechutí, ale převařenou jsme mu ji dali a neva,ale dáváme kojeneckou, co má Sofi :wink:
2. led 2009 ve 22:11  • Odpověz
no ja uz se tesim jak to bude ted mi Karlos rikal,ze mu to vadit nebude pokud mu nebude uset cesat chlupy,ale stejne je bude cesat u tv ani o tom vedet nebude.on mel doma psa pokazde a kocku taky,ale oni meli takovou ludru co si chodila z balkonu ven kdy chtela pak zatukala na okno packama a pustili ju dom a nenechala se ani za nic pohladit nic!ludra hnusna agresivni furt jen tasila drapy vypadala jak z mrazika ta hnusna cerna mrcha uskrekana :grinning: ja myslim,ze to projde,ale az v prubehu roku az se to narodi radsi a ten kockolit mas recht ja to menila co chvilu ale kupovala sem mikese myslim se jmenoval ten nebyl tak drahej..jenze kocour nebyl kastrovanej me ho bylo lito chudaka a pak strikal to pyzmo vsude po byte a to byl humus..to tchyne meni kockolit jednou za 3mesice maji to zavrene v botniku soupacim na chodbe v vest.skini a smrdi to ak bolava noha..to radsi investuju vic jen aby to nebylo citit..jdu chrnet uz usinam tak zitra papa a dobrou :dizzy_face:
2. led 2009 ve 22:15  • Odpověz
dobrou, jdu též
2. led 2009 ve 22:18  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile: tak sykorky uspesne zobou a dcera ma radost a tatka nam odesel do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jen na par hodin snad,venku minus 14C :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2009 v 09:01  • Odpověz
dobré ráno

tady je taky pěkná kosa, v 8 patře máme -11
3. led 2009 v 09:16  • Odpověz
nazdar co delate dneska? :slight_smile:
3. led 2009 v 09:16  • Odpověz
Krásné chladné sobotní ranko :slight_smile:
3. led 2009 v 09:17  • Odpověz
Tak my dneska ještě netuším co budeme dělat manžel ještě chrápe tak ho nechám vyspat pak si zacvičím a pak uvidíme co :slight_smile:
3. led 2009 v 09:18  • Odpověz
nás dnes čeká oslava narozenin synovce a neteře :slight_smile:

náš tygřík se pokouší lézt, je to strašná sranda :grinning:
3. led 2009 v 09:20  • Odpověz
Jé no to věřím :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 09:21  • Odpověz
Já bych dneska taky někam vypadla, ale uvidíme jakl natom bude manžel s náladou :grinning:
3. led 2009 v 09:22  • Odpověz
mysko ses dobra,ze cvicis po ranu ja bych to nedala kor v zime :grinning: v lete jo treba kolo po ranu je super,ale v zime su rada,ze sedim hodinu az dve a rozjimam a budim se :grinning: :grinning: :grinning:

kal.uz lozi jo? :grinning: tak to mas co delat uklizet vsecko z cesty pockej az se postavi to bude parada :grinning:
3. led 2009 v 09:22  • Odpověz
No někde jsem slyšela, že po ránu se palí nejvíc tuků tak proto mě to donutí :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.