• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
apon on se zatím o lezení pokouší, do včerejška lezl jen dozadu a dnes už to zdokonaluje :slight_smile:
3. led 2009 v 09:24  • Odpověz
Zima je mi, tak jsem si uvařila čajík a snažím se zahřát :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 09:24  • Odpověz
misi jo to je pravda po ranu to rychleji spaluje,ale ja jsem tak utahana z noci ,ze me ranni cviceni spolehlive dorazi a navic mala tady vsude lita a ja potrebuju klid na veci :grinning:
3. led 2009 v 09:27  • Odpověz
jdu naplnit mycku a hned su tu
3. led 2009 v 09:27  • Odpověz
Já bych se pak zase nedokopala během dne :grinning:
3. led 2009 v 09:28  • Odpověz
tak já valím něco dělat, odpo nás čeká ta oslava, tak musím zabalit dárky a tak hezký den všem
3. led 2009 v 09:44  • Odpověz
Tak ahojky a užijte si oslavu :slight_smile:
3. led 2009 v 09:49  • Odpověz
jasne kal..a co mas za darecky? :slight_smile:
ja uklizim a zatim mam jen poskladane pradlo a tu mycku jeste,ze mam uvareno a chlap neni doma se flakame :grinning:
3. led 2009 v 09:49  • Odpověz
No já asi půjdu vzbuďit manžela ať z něho taky něco mám :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 09:55  • Odpověz
Ha stavá sám :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 09:56  • Odpověz
teda to je luxus vstavat v 10co :grinning:
3. led 2009 v 10:01  • Odpověz
No já tak někdy taky stavám :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 11:39  • Odpověz
No tak už mám odcvičeno, ale bylo to přemahání :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdu dělat oběd.
3. led 2009 v 11:40  • Odpověz
ahoj holky, můžu k vám? Vaše téma mě vyloženě oslovilo , pač si chci jen tak povídat :wink:
3. led 2009 v 11:45  • Odpověz
tak sme slupli polevku zatim a je mi tezko pac sem delala kyselici a je totalne husta (vejce,pu litru smetany pul mleka uzenina :grinning: :grinning: )a to jsem chtela odlehcit ,ale je moc dobra a cekame na chlapa pac uz tu byl jednou a zase jel delat se sefem jidelak ci co pac si vzali do pronajmu restauraci tak je ted strasne dulezitej :grinning: ale kdyby nemeli zenskou tak by na spoustu veci ani nedosli viz kupovani praktickych veci zarizovani a hlavne premysleni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

misi tak jsem vstavala pred mimi tak uzivej dokud muzes :grinning:
ahoj foogy :slight_smile:
3. led 2009 v 11:47  • Odpověz
aponchie - tak to je přesný, kdyby chlapi neměli nás, spousta věcí jim nedojde. To samý ten můj - zařizujeme si teď koupelnové studio, nechávala jsem to na příteli, pač jsem chodila do své práce, ale musela jsem dát výpověď a pustit se do toho sama, jinak bysme asi nikdy neotevřeli :grinning:
Ale upřímně říkám - co já bych si počala bez něj :wink: :grinning:

apo - a v kolik to je - před mimi???
3. led 2009 v 11:51  • Odpověz
ahoj holky zdravim tez sse pridam jooo ajoj apii :wink: :wink: :wink: myakorat bastime segedinek :sweat_smile: :sweat_smile:
ahoj, tak Petr vaří, bude br kaše s pangasem, jdu prej škrábat brambory, je to možné, já nechci,no ale musím, no
tak ahoj

přišli jsme z venku ze sibiře a malá šla hají a my vařit obídek
andry - ňááám segedín, já ho nevařím, pač ho přítel nejí, ale dávám si ho v restauraci :wink:

holky a pangas je dobrej? já totiž ryby nemám ráda, ale o tomhle jsem slyšela, že je dobrej

miši - taky jsi v tréninku? já jo :wink:
3. led 2009 v 11:55  • Odpověz
foogy v kolik pres mimi co?hodin? :grinning: mam Tercu jsou ji 4roky za dva mesice a druhe cekame takze sem uplne nepatrim,ale je to tu fajn :grinning: jinak jsem spala do 10max a uzivala si spanek nocni ted uz to je nastiru ,vstavam jako duchodce,malokdy uz zaspim kdyz me nekdo probudi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nazdar andy kurna segedin bych si dala,ale nemuzu pac pribiram a budu jak koule :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ahoj sylvi teda ty mas hodneho chlapa asi jak ja ten muj vari a uklizi uplne bezne me prijde trosku zsenstilej :grinning: ale je to super ,pujdeme po obede ven pac uz je tepleji,ale rano minus 14misty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2009 v 11:56  • Odpověz
ajoj apii jo bastimme uz jsme ho dloho nemeli jdu na nehoo namy namyy :grinning: :grinning: ajoj sylvar
3. led 2009 ve 12:00  • Odpověz
nazdar ženský jsem tu :grinning:

přidala jsem nějaký fotky do alba, tak jestli chcete tak jukněte.

Teda vy mi děláte chutě, manža právě smaží bramboráčky, ale ty já nemusím. Dnes nejím, jedeme na tu oslavu a tam se nadlábnu
:sweat_smile:
3. led 2009 ve 12:01  • Odpověz
poradne se nadlabni na oslave ja bych chutnala cizi jidla az bych brecela,me doma snad tolik nechutna jak u cizich :grinning: :grinning: takovej jidelni somrak a jeste rada chodim vecer a nakukuju jak maji lidi zarizene bytecky fakt uchyl :grinning: :grinning: jdu na ty fotky
3. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
fotky hezky zvlast jak ty deti startuji z tech nozicek to je na posrani jak se houpou a nekdy se mala odrazila tak,ze napalila do zdi hlavou :grinning: chci se optat jak jsi vyfocena v te solne jeskyni malemu pomaha to nejak?nebo chodite jen tak? :slight_smile: +narozen v nemocnici Milosrdnych...to je ta jak tam hlasa ten magor knez pred oknama?ten co byl i v tv s tim krizem
3. led 2009 ve 12:09  • Odpověz
toz jsme se nadlabli ty brdoo asi prasknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2009 ve 12:12  • Odpověz
ja taky uz si davam dalsi talir polevky..to neni normalni :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ale jdeme na boby po obede tak to trosku rozhybu
3. led 2009 ve 12:12  • Odpověz
apon tak to máme stejný, já taky nakukuji jaký maj lidi bydlení :grinning:

dík za pochvalu, jo to máš pravdu, dnes se snažil odrážet a padal pusinou do puzzlíku :grinning:
do solné chodíme preventivně, pomáhá to třeba na rýmu. Nene to bylo na obilňáku
3. led 2009 ve 12:13  • Odpověz
no vlastne jo pac na obilnaku dela moje tetka primarku teda uz nedela,prej zrusili celej jeji sektor a nabidli ji misto olomouc nebo praha snad :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sla sem ven z druhe strany(jinak chodim nekama zadem)a ten blb tam stal pred vchodem a maval krizem az pak sem ho videla v tv kdo to je
3. led 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak jsem po obědě a odfukuji na pohovce :grinning: :grinning:
3. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.