• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Tak mě se už obídek dělá máme sekanou se sýrem a po obídku chceme taky na nějakou prochajdu :slight_smile:
4. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
mysi ja mam chute to je des :grinning: a na veceri vubec nevim co vymejslet,ten muj je takove cune on by si dal prej prejt zeli chleba,ale kde ho mam ted honem sehnat :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2009 ve 13:19  • Odpověz
ahoj,ditko haja od 12:45 a tati taky

nad nama nejakej idiot pousti nahlas hudbu.
venku je zima,dopo byli jen milackove,ja ne
4. led 2009 ve 13:54  • Odpověz
ahoj sylvi to je des ta nase sem myslela,ze spi a ona delala ,ze chrape :grinning: tak nic pozvala sem andy s detma na kafe si pohrat tak ji jdu napsat at uz dojdou a ja myslela,ze mala to zalomi a ja taky ja proste nedokazu usnout kdyz ona nespi a venku sneziiii :grinning: co jste meli dneska na obed?
4. led 2009 ve 13:59  • Odpověz
ahojky jak se máte?
4. led 2009 ve 14:44  • Odpověz
ajopj holky tak decka poblbli my dali pokec a kafco ted jsou ve vane kometaci malii :grinning: :grinning:
4. led 2009 v 17:05  • Odpověz
My se vrátily z prohajd bylo tam krásně a teď se zahřivám čajíkem.
4. led 2009 v 17:11  • Odpověz
Aponchie tak u mě bude na večeři asi nějaká dušená zelenina takže to by jsi se asi manželovi nezavděčila :grinning: ŘEkni když chce prej tak ať si zabije prase :grinning:
4. led 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Celý víkend jsem neměla na PC čas, tak jsem se tu ani neukázala :sweat_smile: Zítra je manžílek celý den v práci, tak se tu zítra zdržím déle :wink:

andrysek2: Moc se mi líbí, jak jsou Tvoje děti všechny od "A" :dizzy_face: :wink:
4. led 2009 v 18:11  • Odpověz
Kal: Jaké bylo plavání? Synovec taky chodí :wink:
4. led 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem tady a teď vás zkusím přečíst :sweat_smile: :grinning:
4. led 2009 v 18:31  • Odpověz
Teda vy jste jely :grinning:
Kal krásné fotky :wink: Jak se malému líbilo plavání?
Tak já jsem byla pařit,přišla jsem o půl 4 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Vstávala jsem o půl 8 :rolling_eyes: .Pak jsme jeli k našim,to bylo super,hlavně jsem nemusela vařit :grinning: .sáně máme tak zítra vyrazíme a covy?Jak jste se měly?
Sku už hibneš? :grinning: :zipper_mouth:
4. led 2009 v 18:46  • Odpověz
hubneš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2009 v 18:47  • Odpověz
sluni: A kde jsi byla pařit? Do půl 4, tak to sis to náramně užila :grinning: :wink:
4. led 2009 v 18:50  • Odpověz
Byla jsem se setřenkou na carusu.To jsem si užila,ale horší to bylo v sobotu,nebylo zrovna nejlíp :sweat_smile:
4. led 2009 v 18:51  • Odpověz
sluni: To muselo bejt bezva :wink: No ale ta sobota věřim, že nic moc :grinning: :wink:
4. led 2009 v 18:53  • Odpověz
Jj bylo to fajn.A co Ty jak jste se měli?
4. led 2009 v 19:01  • Odpověz
ahoj sluni a holky.slu- zacnu od zitrka tata uz jde zitra pujde do prace tak to bude lepsi pac on furt neco staci a ja se na to nemuzu divat :slight_smile:
4. led 2009 v 19:02  • Odpověz
sku :grinning: Tak já začnu s Tebou :grinning:
4. led 2009 v 19:05  • Odpověz
sluni: My jsme si celý víkend hráli s novým foťákem :grinning: A měli jsme "turnaje" ve společenských hrách (Česko, Evropa) :grinning: Takže super víkend :slight_smile: Jen to rychle uteklo :frowning2:
4. led 2009 v 19:06  • Odpověz
Pádim večeřet, zatim pa :slight_smile:
a jakou budem drzet dietu?
nun tak to jefajn.Máš pravdu víkend rychle uteče vždycky :angry:
sku to nevím jakou navrhuješ?Jen ne dělenou stravu to bych snad nepřežila :grinning:
4. led 2009 v 19:12  • Odpověz
holky žádnou :grinning: :grinning:
4. led 2009 v 19:13  • Odpověz
...no zrovna jsem ti to chtela navrhnout... :unamused: vis o nejake jine?
4. led 2009 v 19:14  • Odpověz
kdyby si mě viděla tak mě budeš nutit jíst, ale jediné co platí je než... :grinning: :grinning:
4. led 2009 v 19:15  • Odpověz
no to vim ze namam zrat ale nejak me to nejde ale musim se donutit
4. led 2009 v 19:17  • Odpověz
andi tak na to pomáhá těhotenství :grinning:
sku žádnou neznám,ještě jsem žádnou nedržela.Asi budu míň jíst,nebudu baštit sladké :rolling_eyes: a taky začnem cvičit? :fearful:
4. led 2009 v 19:18  • Odpověz
no to sladky to je mor ,taky zacnu cvicit .mam doma kazetu cindy craford"nevim jak se pise jeji prijmeni) a podle te jsem cvicila po domcovi apomohla :slight_smile:
4. led 2009 v 19:21  • Odpověz
Jsem koukala,že miši ráno cvičí.Tak to jsi dobrá.Nějak mi to nejde :unamused:
4. led 2009 v 19:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.