• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
andel: Internet a chat je na hledání kamarádů dobrá věc. :wink:
4. led 2009 ve 20:44  • Odpověz
sluni: Já jsem na jazyky tupec :angry: :unamused: Na gymplu jsem jich sice dělala 5, ale neumim ani jeden. Jak se tomu člověk nevěnuje, tak prostě jsem úplně všechno zapomněla.
4. led 2009 ve 20:46  • Odpověz
slunicko to já už tam nejsem tak často jako jsem bývala
4. led 2009 ve 20:47  • Odpověz
To máš pravdu já ještě tak slovensky :grinning: Ale vážně,jak jsem to přestala používat,tak jsem všechno zapomněla :rolling_eyes: a to mě to bavilo :unamused:
4. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
Andi tak to já jsem tam nebyla nikdy,vlastně ani nevím kde bych měla najet.Jsem já to talent :sweat_smile:
4. led 2009 ve 20:48  • Odpověz
sluni: Mě jazyky ani moc nebavily. Ani nevim ale proč. Nějak mi prostě zatim k srdci nepřirostly, ale třeba se to jednou změní. No každopádně teď ale studium jazyků neplánuju, radši něco jiného.
4. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
slunicko ale máš nepodceňuj se
4. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
nun tak těžko se učí něco,co Tě nebaví.Já jsem takový pošuk se učím pořád,nějak bez toho nemůžu být :sweat_smile:
4. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
andi to jsi hodná :dizzy_face: Ale některé věci prostě nemám v krvi :sweat_smile:
4. led 2009 ve 20:52  • Odpověz
já zase do všeho jdu po hlavě no pak narazím :grinning:
4. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
sluni: Já se taky pořád něco učim, ale jazyky zatim ne :grinning:
4. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
andi to je dobré,ale nesmíš narazit moc :wink:
4. led 2009 ve 20:56  • Odpověz
Přeji všem hezký večer, jdu se duševně připravit po prázdninách na zítra do práce :grinning:
4. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
nun pa pa
4. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
sluni právě
4. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
nun hezky se vyspinkej pa pa :slight_smile:
4. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
Holky tak pěknej večer a kdo jde zítra do práce ať nám to utiká.
4. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
misicka já jdu po dlouhý době na raní to bude děs
4. led 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj misi nun už šla :wink:
4. led 2009 ve 21:06  • Odpověz
4. led 2009 ve 21:12  • Odpověz
andi to jsem psala misi Ty nějak divně čteš :grinning:
4. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
já mizím paaa a krásnou noc
4. led 2009 ve 21:14  • Odpověz
andi tak pa pa
Asi jsem tady zůstala sama :frowning2:
4. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
Tak jdu taky pa pa
4. led 2009 ve 21:41  • Odpověz
dobre ranko vsem :sunglasses: ditko slo s tatkou do skolky a ja se valim jeste v pyzamu,nejak mi neni dobre od zaludku od vecera asi jsem pretlaskala co jsem mohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo nevim kazdopadne nam nasnezilo :grinning:
5. led 2009 v 07:38  • Odpověz
Ahoj holky :wink: apon už je líp?
5. led 2009 v 10:54  • Odpověz
ahoj, měly jsme dopo návštěvu, co nám přišla vydrhnout vodní kámen :sunglasses:
odpo přijde pán, co by možná koupuil náš byt, tak držte palečky,ať to vyjde :sunglasses: ale jiný byt zatím nemáme vybraný, takže nevím, jak moc je dobře, kdyby ho někdo koupil :unamused:

dítě spí, na o budemem mít rizoto brokolicové...jako než usnula,tak si svlíkla ponožky a je jen v bodýčku

jinak sněží a sněží,ale teď do toho i poprchává, fůůůj, to udělá břečku,ale venku je zima zimoucí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahojky ted jsem dosla z venku kurna tam krasne snezi to je nadhera,skoda,ze to nebylo na stedry den :stuck_out_tongue_closed_eyes: Karlos se chtel projit zasnezenou krajinou nez sel do prace rano tak sme se prosli a ja pak u nej byla v praci a pak honem pro dite do skolky no a koupila jsem si strasidla z vykyre strasne to chtela tak ma radost aspon a ja teprve jim obed od rana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sluni uz je lip davam si odlehceny den,zajedu do globusu na zeleninku a dresing a zacnu jist salaty a bagetky k tomu pac to uz neni mozne jak meli ti znami vcera zase nachystane a jeste nam dali chlebicky domu a cukrovi :grinning: :grinning:

ahoj sylvi ,jak drhnout vodni kamen?jako z ceho? :grinning: a vy chcete asi do vetsiho chapu to dobre?a kde zhruba mas predstavu?mnam rizoto bych si dala takoveto lepive se syrem a okurkem mnam asi udelam zitra
5. led 2009 ve 12:46  • Odpověz
apí, ahoj, chcem větší,aspoň o pokoj, něco mám v merku za hodně málo peněz,ale na předělávky a to nevím, jestli se mi do toho chce...kolikpak stojí nové zděné jádro?200000?
máme děsně kamenitou vodu a všude se usazuje kámen, víc vrstev-černá barva, takže fůj

ať už se vzbudí a budem papat rizotko se sýrem
5. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
ty jo tak zdene jadro 200 000tacu?no od firmy dost dobre znacky proc ne,ale pokud mas nekoho sikovneho remeslnika tak i polovinu zalezi co chces..treba sousedi delali ted(mame klasicke zdene jadro)pani si dala rohovou vanu ravak zastenu pro sprchu k tomu baterie umyvadlo svetla a zrcadlo nic vic nic min podlahove topeni nechtela ani ten teplici zebrik co je pac prej je draha elektrika a navic nez to vytopis uz si osprchovanej..nicmene kupovala kachlicky nadherne oranzove prekrasne a rikala,ze komplet vsecko je vyslo na 90tacua to jim firma delala a lepmpli jak prase absolutne nenavazovali na sebe co se tykalo elektriky odpadu atd..no a wc to je to same geberit asi co?ten zdenej to mas jak kterej cca 10tacuse vsim vsudy prkynko misa atd zalezi na znacce..+kachlicky odpad,ten zalezi kde je pac u nas se musi prvni delat kuchyn pac ma ve stejne zdi odpad tudiz pokud ted udelam wc a pak kuchyn zase se to rozbori pac pres geberit se nedostane do sachet odpadnich..ja si myslim,ze se da udelat za min penez i kvalitni ,ale chce to rozumne uvazovat,to mas tezko ja nevim jake mate naroky,ale treba elektrika musi bejt v cajku tam nic neusteris,ale myslim,ze kachlicky muzou bejt i z globusu pac tam maji fakt hezke a podlaha?to topeni fakt nikdo moc nedoporucuje nevim proc i strejda zednik si sam dela vsecko ma svou firmu a nechtel to..kdyby nebyl 100km daleko udela mi vsecko a posctive.. :sunglasses:
5. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.