• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
no já nevím, tady teda se to kolem 150000 pohybuje, ani ne od firmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ona je tam koupelna vyzděná,ale jako hnusná, to samé wc, takjen sonduju, kdyby se mi tohle povedlo prodat, že bysme koupili ten větší, jenže vrazíme tam hodně peněz na opravu,ale zase nemusíme do Prahy, kam já teda chci,ale P ne, zůstanem v místě, kde máme známé, Sofa kamarády(má jich teda víc v Praze)jenže je tam děs kuchyň atd. parkety hnusný, tak vybrousit nebo vyndat, dát polovoučku, koberce nechci ani za nic, jenže by to bylo rychlejší, možná mluvím moc do budoucnosti, Petr chce zůstat tady, já teda ne, pač s hnusama sousedama, co mi mlátěj na strop kvůli tomu, že malá bulí, na to fakt nemám sílu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako je to dítě, tak ať držej hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 ve 13:06  • Odpověz
ja mam parkety takovety velke ctverce a jsou luxusni teda vypadaji jak nove ,ale casem se musi urco prebrousit a nalakovat pac ja plovoucku nechci vetsinou je to nekvalitni prkno a parketa je parketa to je super klasika..nemusite delat vsecko hned ,ale co je dulezite udelat prvni..hlavne okna at sou v cajku,hlavni dvere,rozvody a pak uz se dela postupne,ja vim je bordel nez najednou,ale malokdo ma tolik penez aby udelal vsecko naraz..a Petr si umi neco udelat sam treba?hele kachlicky oddelate sami vynesete starej bordel odvezt nekam na sberne misto(a hlavne si rozmerit a ujasnit kde co bude)jako ravak ma hezke veci no to neni jen vana to jsou odpady trubky nozky sloupky to naskace jak hrom..
5. led 2009 ve 13:13  • Odpověz
máme bráchu, co to dělá :wink:
jako hned ne,ale koupelna, vana, podlaha bude muset být hned...jako ještě nic nekupujem,ale kdyby náhodou :sweat_smile:
5. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
no jasne :grinning: tak bracha se zaprahne at udela co nejvic :grinning: :grinning: za gulas a pivko :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
jo, jenže ten bych mu neměla kde uvařit :grinning: ale on má firmu s kamarádem, takže zadara určitě ne, taky musej něco vydělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 ve 13:21  • Odpověz
no to jo,ale sleva musi bejt segre ne?no tak si vemes plotynkovej varic a ukuchtis neco na nem :grinning: jak mas daleko rodice??
5. led 2009 ve 13:22  • Odpověz
je to brácha od petra, já mám jen ségru a taťku 200km od nás a mamku v Praze, jezdí hlídat,Petr má jen tátu a ten k nám jede 1x za měsíc vystrašit malou :unamused:
5. led 2009 ve 13:32  • Odpověz
jezisi to je horor to je skoro jak u nas :grinning: mamka 100km daleko a to je vsecko tady nic krom uzasnych sousedu ,kteri nas podrzeli a pohlidali kdyz bylo treba a mala je tam rada..jj uz si vzpominam to jsi psala o tom tatikovi strasidlo :grinning:
5. led 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahojik holky zdravim tak jsem byla makat ted byl alik pro adyska ve skole a kukame nA DVD JO API TO DVD STRASIDYLKA Z VIKYRE Mam tez doma je to pekny film decka tez na neho kukaji :grinning: :grinning: je to hezky
5. led 2009 ve 14:06  • Odpověz
nazdar kurna ales zaspal ja myslela,ze uz spi ve skolce mala :grinning: strasidla sou fajn ,ale jeste shanim kacenka a strasidla a to nemaji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Tak mám za sebou první poprázdninový pracovní den v novém roce 2009 :grinning:

andrysek: Strašidla z vikýře mě nějak nechytla :sweat_smile:

aponchie: Kačenka s strašidal je super pohádka :grinning: ale nikde jsem ji na dvd neviděla, tedy mám na mysli ta dvd za 49,- :grinning:
5. led 2009 v 15:22  • Odpověz
Ahojky, můžu se také přidat k Vám netěhu? :grinning:
5. led 2009 v 15:40  • Odpověz
Ahoj gualko :slight_smile:
5. led 2009 v 15:47  • Odpověz
Qual: A jak dlouho plánuješ být ještě netěhu? :grinning:
5. led 2009 v 15:48  • Odpověz
ahojky... :wink:
tak jak se máte první den v novém roce? Já mám lepší pocit,že už je ten starý rok za mnou :unamused:
5. led 2009 v 15:48  • Odpověz
Qual: První pracovní den v novém roce byl u mě v pohodě :slight_smile: Ty jsi šla do práce poprvé v novém roce taky až dnes? Minulý rok mi dal spoustu krásných zážitků (stěhování k přítelovi, svatba, svatební cesta, úspěšně dokončená vysoká škola,noví kamarádi,...), ale i některé, na které bych ráda zapomněla (rozchod mých rodičů, nepohodnutí s bráchou) :pensive: Uvidíme, jaký bude ten nový rok :slight_smile:
5. led 2009 v 15:55  • Odpověz
Pokud bude vše v pořádku,tak bych někdy v příštím roce chtěla otěhotnět... :wink:
5. led 2009 v 15:56  • Odpověz
Tak to jsi měla celkem plodný rok :wink:
Já jsem taky byla dneska poprvé v práci :slight_smile:
Já jsem zase tak plodný rok neměla... :angry:
5. led 2009 v 16:00  • Odpověz
Tak přeji, ať je vše v nejlepším pořádku a ať se ti podaří otěhotnět v dobu, kdy budeš chtít :wink:
Copak, minulý rok ti přinesl něco nepěkného? Já jsem měla celkem na nic rok 2007, takže ten 2008 jsem měla zaslouženě převážně úspěšný a plodný :slight_smile:
5. led 2009 v 16:02  • Odpověz
Mě se letos rozpadlo manželství,takže jsem řešila starosti okolo stěhování a rozvodu,ale zase jsem poznala novou lásku... :grinning:
5. led 2009 v 16:02  • Odpověz
tedy loni :wink:
5. led 2009 v 16:15  • Odpověz
qual: Tak rozvod jsem řešila právě v roce 2007 :unamused: A novou lásku jsem potkala taky a v roce 2008 jsem si ji vzala :dizzy_face: :grinning: :wink:
5. led 2009 v 16:20  • Odpověz
tak to je krásný....:o) člověku se úplně obrátí život naruby :wink: ale tak to máš odvahu se znovu vdát,
já už bych se vdávala maximálně kvůli miminku :unamused:
5. led 2009 v 16:34  • Odpověz
nazdar tak sme doma,venku je nadherna chumelenice sme jeli na boby se unavit po tech svatcich trosku nabrat formu :grinning:

nuni ja nemam dvd vypalovacku jinak bych to uz mela..na netu je to ke stahnuti vsude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ve stanku jsem to nenasla
5. led 2009 v 16:34  • Odpověz
qual: Já jsem po rozvodu ani na vteřinu nezaváhala s další svatbou. Nahrávalo by to tomu, že bych se měla druhého manželství bát, ale prostě se dostavil naprosto jinej pocit :dizzy_face: Věděla jsem, že nemůžu udělat nikdy nic správnějšího než si vzít svého druhého manžela :dizzy_face: Tak jsem si ho vzala. Ale možná to je i tím, že jsem rozvod měla v pohodě :wink: Znovu bych ho tedy zažít nechtěla, ale byl to poklidnej rozvod.
5. led 2009 v 16:38  • Odpověz
aponchie: O chumelenici mi povídej :angry: Odmetala jsem sníh a než jsem došla z jednoho konce baráku na druhej, tak jsem mohla začít odmetat znovu :confounded: :angry: Já sníh miluju, ale jen na horách :grinning: Doma ho mít nemusím :grinning:
5. led 2009 v 16:39  • Odpověz
aponchie: Já dvd vypalovačku mám, ale zase nestahuju z netu filmy :grinning:
5. led 2009 v 16:40  • Odpověz
hehe tak dobra rozcvicka :grinning: jeee tak ja to miluju a hlavne se mi dobre dycha kdyz chumeli pac neni mraz je vlaho a tak mam totiz astma :sunglasses:
5. led 2009 v 16:40  • Odpověz
já jsem měla ošklivý rozvod nebo spíše ten půl rok, než jsme se k němu dostali :frowning2:
ale nová láska všechno napravila :wink:
5. led 2009 v 16:43  • Odpověz
ahoj qualka kolik ti je let?me 30letos :grinning:
5. led 2009 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.