• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
aponchie: No já měla už rozvičku v práci (jedno dítko mělo chovací náladu, tak jsem ho pořád tahala), takže jsem po té sněhové rozcvičce ani moc netoužila :grinning: Mráz taky nemám ráda.

qualka: Já to brala tak, že jsem si tím, co bylo před rozvodem a rozvodem samotným musela projít, dostat od života tuhle facku, aby mi pak nová láska mohla všechno vynahradit :wink: Vim, že kdyby to předtím nebylo, tak bych nenašla chlapa svýho života :dizzy_face:
5. led 2009 v 16:49  • Odpověz
nuni a co delas za praci?ve skolce nekde nebo nemocnice?

holky taky je tu nektera co se vdala strasne rychle po seznameni a okoli nebo blizci lide to nemuzou rozdychat? :grinning:
5. led 2009 v 16:51  • Odpověz
aponchie: Učim děti s kombinovaným postižením na základní škole speciální :wink: A s tou svatbou - já jsem se v listopadu 07 rozvedla, v říjnu 07 jsem začala chodit s mým nynějším manželem (znali jsme se od základky a pak jsme byli 9 let hodně dobří kamarádi) a v červenci 08 jsme se brali, takže po 8 měsících chození. A okolí - kdo chtěl, tak rozdýchal jak náš vztah, tak naši svatbu a kdo nechtěl, tak nerozdýchal ani náš vztah a naši svatbu tím pádem už tuplem ne :grinning: Ale je to každého věc, ať si ostatní myslí, co chtějí :wink:
5. led 2009 v 16:58  • Odpověz
no tak u nas jeste rychleji..znali jsme se jen po netu asi pul roku pak zamnou prijel z USA a do dvou mesicu jsem byla tehu a za pul roku sme se vzali a vedeli jsme ,ze patrime k sobe a okoli?nasi v pohode tchanovci a svagrova dodnes nerozdychali takze zadnej kontakt a sme stastni :grinning: ja na takoveto reci jako chodte spolu nejdriv par let uvidite nedam bud to citim nebo ne me sou ostatni fuk sak s ema neziju
5. led 2009 v 17:01  • Odpověz
ad tva prace:to musis mit i specialni vzdelani na to zejo?a to jsou treba jak postizene deti jako treba motoricky nebo treba i ze malo mluvi nosi pliny sou na voziku a tak?ja mam kamarada a ten ma postizeneho bratra a v zivote jsem nevidela tak starostlivou rodinu jak tuhle to spis znam lidi co na postizene dite serou a jen berou penize,ale oni do nej vrazeji penez a hlavne se mu venuji to se uz moc nevidi dneska kazdopadne mas muj obdiv
5. led 2009 v 17:04  • Odpověz
aponchie: O délce vztahu to není, délka chození nikomu nezaručí, že manželství pak vydrží, jsem toho zářným příkladem. S bývalým manželem jsem chodila 5 a půl roku, vzali jsme se a po roce a půl jsme se rozváděli. Svého současného manžela jsem si vzala po 8 měsících a prostě jsem přesvědčená a cítím, že tohle je to pravé :dizzy_face: Srovnávat mám s čím, i když tohle se porovnává hodně obtížně.
Na svou práci musím mít vysokoškolský vzdělání v oboru speciální pedagogika :wink: A ve třídě mám děti s mentálním postižením, tělesným postižením, autismem, atd.
5. led 2009 v 17:15  • Odpověz
Jdu si ohřát večeři :grinning:
5. led 2009 v 17:18  • Odpověz
presne tak ja to rikam to same u nas je akcni vztah porad pac se jakoby poznavame za chuze jiste ted uz ne po 5letech ,ale stejne vime,ze k sobe patrime a ja mam chlapa uplne paradniho to spis on semnou ma svatou trpelivost jinak je nervak trochu,ale proste me nikdy nezklamal nelhal mi v zasadnich vecech a jak si semnou psal z USA jeste mi posilal penize at za nim dojedu proste on by se rozdal pro vsecky naivni ,ale uz se lepsi uz vidi ,ze ne vseci jsou k nemu jak on k nim..a on sam rikal,ze je rad ,ze jsem mu otevrela oci v souvislosti s jeho rodinou a ze uz neni blbecek co klopil hlavu a delal co chteli oni a ted je spatne :grinning: no tahne mu na 40tak uz je na case delat co chce sam no ne?kamos ma zenskou se trema detma co je v rozvodovem rizeni uplne ten samej chlap jak muj hodnej udela cokoliv a kazdej jim to nepreje nadava ze si nici zivot a ja nevim co a oni sou stastni
5. led 2009 v 17:21  • Odpověz
Tak už jsem po večeři a koukám, že tu asi nikdo není.

aponchie: Já prostě cítím, že můj manžel je pro mě ten pravej na celej život, tak jsem neměla důvod odmítnout jeho žádost o mou ruku :wink: Jako kamarádi jsme se poznali dostatečně, do vztahu jsme šli s tím, že jsme o svých chybách navzájem věděli, protože kamarádi se nepřetvařují a na nic si před sebou nehrají, takže jsme se znali takoví, jací jsme, no a zbytek toho poznání, které nám z dob kamarádtví chybělo proběhlo za ten rok a čtvrt, co jsme spolu a samozřejmě probíhá dál - to bude celej život, protože člověk toho druhého nikdy nezná dokonale, vždycky se dva mohou něčím překvapit.
5. led 2009 v 17:57  • Odpověz
ja sem taky dojedla,nechala jsem si poslat bolonske nudle s parmezanem vytecne prave italske :grinning: a to jsem chtela odlehcit a zase me premohla tehu chut :grinning: :grinning:

presne tak..svagrova chodila s klukem 5let a vzali ted jsou vziti o rok men jak my a on ji zahejbal po porodu se chtel rozvest ona jej nepustila a proste on si zije po sve koleji a ona dela ,ze je vse v poradne a pritom je nestastna a znaji se o toliko dele..proste je to bud a nebo mas to dane nebo ne..
5. led 2009 v 18:00  • Odpověz
To je hezké "nechala jsem si poslat" :grinning: Já ale taky večeři nemusela vařit, měla jsem ji ze školní jídelny :grinning: Rýži, maso a omajdu.
Přesně tak, je to buď a nebo. Záleží jen na těch dvouch a ne na délce chození.
5. led 2009 v 18:04  • Odpověz
fakt poslu ti IP co manzel dela kukni :grinning:
5. led 2009 v 18:08  • Odpověz
Jééé to je super :grinning: :wink:
5. led 2009 v 18:10  • Odpověz
To má manžel zajímavé povolání :wink:
5. led 2009 v 18:10  • Odpověz
zejo?ono to bude casem vsude ,z kama jses?dalsi na rade by mela byt Ostrava co vim :grinning: jenze jak to mas porad tak se to neda,ale ingredience maji naprosto originalni dovezene z Italie a Asie a dokonce mouka se vozi kamionem pac vsecko musi bejt naprosto dokonale a kvalitni to si ted manza vzal restiku do pronajmu se sefem a je to byvala cinska restaurace..ja nikdy od nich nejedla a nechapu jak lidi muzou to si neumis predstavit ten humac co tam byl ja malem zvracela,zaschla krev v lednici ve vylevce 2m zamrzleho oleje zasekane odpady necim na co se musela zavolat firma na protlak!!zluty nechutny nanos oleje a spiny po cele kuchyni v souvisle vrstve asi pul centimetru a jine chutovky nepochopis...proste hygiena musela bejt podplacena jinak to nevidim kdyby jsi to videla blijez z dalky a lidi tam chodili na jidlo!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 v 18:13  • Odpověz
Bydlím kousek od Mladé Boleslavi :wink:
Musí to být síla některé ty restaurace :unamused:
5. led 2009 v 18:20  • Odpověz
tak tam zatim ne,ale casem bude vsecko nebo by jsis mohl dojet k nam :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 18:26  • Odpověz
aponchie: No třeba se to sem časem dostane :grinning:
5. led 2009 v 18:29  • Odpověz
Můžu se zeptat, jak se jmenuje tvoje dcera? Koukala jsem, že v pasu máš napsáno jen T. A já jsem na jména ulítlá - jsem děsně zvědavá, jak se kdo jmenuje :grinning:
5. led 2009 v 18:30  • Odpověz
Terezka :grinning:
5. led 2009 v 18:32  • Odpověz
Já jsem si typovala, jak se asi jmenuje a Terezka mezi typama byla taky :grinning: :wink:
5. led 2009 v 18:34  • Odpověz
A jak by se jmenovala, kdyby byla kluk? A pro druhé už máte jméno vybráno?
5. led 2009 v 18:35  • Odpověz
Tyjo tak to uz nevim pac ja vedela,ze to bude holka :grinning: manzel chtel po sobe coz ma smulu pac me to prijde trapne po sobe davat jmeno a navic on se jmenuje stejne jak jeho otec a pletou si je a to neni dobre pac on je kriminalnik :astonished: takze bych to nechtela ani v tomto pripade ted,nevime co to bude,ale zatim mame jen holcicku bud Adelka nebo Anicka nebo Maruska jeste nevim a kluk to si sedneme a budeme mit boj :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2009 v 18:40  • Odpověz
pustim tady na chvilku malou jdu poklidit a nachystat ji spani at pak muzu tlachat :grinning:
5. led 2009 v 18:40  • Odpověz
znas dzusy a napoje Tymbark?jsou neskutecne lahodne a cenove super proste uza..
ani nevim jestli je to PL znacka nebo neco jineho
http://tymbark.com/
5. led 2009 v 18:41  • Odpověz
Tak tuhle značku jsem nikdy nechutnala.
5. led 2009 v 19:00  • Odpověz
ahoj holky vy teda jedete :grinning:
apo čínské restaurace fuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: úplně souhlasím blee
5. led 2009 v 19:18  • Odpověz
ahojky jak xse máte
5. led 2009 v 19:19  • Odpověz
ahoj andi jak bylo v práci?
5. led 2009 v 19:21  • Odpověz
ahojky sluní šlo to docela sme se nasmáli a vy byli ste sáňkovat
5. led 2009 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.