• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
tak jsem zpet ,mala usina ,cte si knizecky a muchluje se s medvedem pu :grinning: ja jsem uplne oslehana z te zimy,ale je to parada clovek perfektne usina a je unavenej

ahoj sluni tak co jsi delala dneska?
nuni ja tu znacku objevila az v Polsku jezdime tam na nakup do obchodu Auchan ja jsem z nej uplne unesena to je jak nekde na zapade ta cistota nabidka a proste uzasne a tam maji mega regal dlouhej nabidku dzusu a sirupu toz sme nabrali nejake na chut a to je neskutecne jak sou dobre a hlavne levne!!
5. led 2009 v 19:27  • Odpověz
no sáňkovat-já jsem malého táhla a on se vezl :grinning: .Sněžilo,ale takový ten poprašek,tak když jsme dorazili prcek byl jak sněhulák.A ještě si pořád odepínal bundu až si skřipl krček,bobek.Nešlo mi to dát pryč.Teď tam má flek,ale už ho to nebolí.
5. led 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahoj sluni a andi :wink:

apon: Já se do Polska moc nedostanu.
5. led 2009 v 19:33  • Odpověz
sluni: Tak hlavně, že už malého ten krček nebolí. :wink:
5. led 2009 v 19:33  • Odpověz
nun jj.Ale muselo to bolet hodně.Když si to představím :frowning2: .Taková tenká kůže,trvalo mi snad půl minuty než jsem to oddělala.Tak strašně plakal.
5. led 2009 v 19:35  • Odpověz
andi tak to je fajn,první den v roce ať to vdrží :wink:
5. led 2009 v 19:36  • Odpověz
5. led 2009 v 19:37  • Odpověz
slunicko nn do úterka ať to někde vzůstane
5. led 2009 v 19:37  • Odpověz
andi tak koukám,že máš pořád problém s odesíláním.Zkus napsat adminovi.
5. led 2009 v 19:38  • Odpověz
5. led 2009 v 19:40  • Odpověz
sluni: Chudáček malej :frowning2: Muselo ho to moc bolet :frowning2:
5. led 2009 v 19:44  • Odpověz
ja jsem ji taky chvilema tahla a pak se prastila do zad jak jsem sjela chodnik a nevsimla jsem si chudera ma modrinu na pateri jako bych ju tyrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 v 19:49  • Odpověz
apo tak to je taky :frowning2: Jen,aby se příště nebála.Malý asi bude nesnášet bundy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 v 19:52  • Odpověz
Snad na tyhle zážitky prckové brzy zapomenou.
5. led 2009 v 19:54  • Odpověz
sluní co se stalo malímu?
5. led 2009 v 19:54  • Odpověz
Skřípl si zipem od bundy krk :cry: .A nešlo mi to dlouho oddělat.
5. led 2009 v 19:56  • Odpověz
sluni to jsme tudle sli k sestrence od manzela a malej uvazal nasi male snuru kolem krku a privazal ju krkem v zidlicce a ona se dusila sem tam dosla a byla fialova kuwa ja jsem ho malem zabila hajzla maleho to ma skoro 6let a prej aby mu neutekla no uz tam nejdes s malou ma stach ,ze ji nekdo skrti kdyz ju obejmes hodne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 v 19:57  • Odpověz
apo: Takovýhle děti holt nejde nechat ani chvilku bez dozoru.
5. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
apo tak to je hnus.Takový tyran.Ještě z toho má následky a kdy se to stalo?
5. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
je to asi mesic ale ona nemohla dychat a mluvit jeste chvilku a udusila by se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
sluni chudáček

apo to bych ho asi taky zebila ale je ještě malej
5. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ještěže jsi tam šla.No doufám,že chytnul :angry:
5. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
jeho otec tam sel a zmlatil ho jak psa a ja uz timto poslednim excesem vim,ze tam s malou nejdu on je otiz tyran jak hrom mlati ju seka nozem ma macety atd otec vecne neni doma amatka mu dovoli vse je to vymodlene dite proste humus Karlos souhlasi a rikal ani za nic tam mala uz nejde
5. led 2009 ve 20:06  • Odpověz
No tak to je dost na prd taková výchova.Tata není doma a sem tam ho zmidlí.Mamka zase dovolí všechno :rolling_eyes: .Děcko zmatené.Ale vůbec se nedivím,že tam už nejdete.Taky bych tam nešla.Snad malá zapomene :pensive:
5. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
Takováhle výchova holt zanechá na dítěti stopy :angry: :unamused:
5. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
no jo je to malej hajzlik rikame mu hitler pac je mensi jak nase mala ma nejakej rustovej hormon spatnej ,ale zakerny jak svina,vsecko ji bere nic ji nepujci navadi ju a matka kdyz neco male vzal z ruk rekla tak to nevadi vem si neco jineho nech mu to byt ja sla do kolen..proste prisla o dite a ma tohohle synka a ten s ni tak toci ,ze mam pocit,ze ji snad zabije za par let..otec vydelava hrozne moc penez jsou bohati a ona mohla zustat doma ale sla do prace a nevenuje se mu moc..tatik se prave snazi ..to zase jo ,ale je to k nicemu..
5. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
kurna v bedne nic neni... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
No takoví a šikana na škole :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo v telce je čím dál tím větší hov..
5. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
jeste muzu sledovat strasidla z vykyre po pate dneska :grinning:
5. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
Já mizím, jedu pro manžílka do práce. Hezký večer všem :slight_smile:
5. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.