• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
jasne zkus to nejdriv jestli to bude mit uspech do tech malejch
5. led 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jj zkusím,s tím domácím jogurtem :grinning: .Teda doufám,že se mi povede :unamused:
5. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
no pak dej vedet..a co malej spinka?a tatka co dela?ten muj je jeste v praci
5. led 2009 ve 21:43  • Odpověz
Prcek spinká,je šikovnej,jen abych to nezakřikla.Taťka s námi nežije,ale není na icq tak asi opět vysedává v hospě :unamused:
a v kolik končí?
5. led 2009 ve 21:45  • Odpověz
ve 22hodin,ale nez dojde dom je 22.30 chodi pesky
5. led 2009 ve 21:50  • Odpověz
V takové zimě?To je dobrej.a co prcek?Taky spinká?Tobě už asi usíná sama,že?
5. led 2009 ve 21:52  • Odpověz
no jasne ta chrape jak zabita a rano nelze probudit,usina sama s knizkou,ale bylo to peklo asi do dvou let..spavala s nama a pak sla do velke postele a uz dobre ale dokud s nama bylo to toco
5. led 2009 ve 21:54  • Odpověz
Tak to je super.Malý mě budí teď už později.Od půl 7 do půl 8.Ale dneska vstával v 6 :angry: .vždycky se snažím ještě uprosit,ale moc to nezabírá :grinning:
5. led 2009 ve 21:56  • Odpověz
no u nas je to tak,ze pokud ma jit do skolky neni mozne ji probudit jakmile je vikend budi nas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. led 2009 ve 22:02  • Odpověz
:grinning: Tak to snad dělají všechny.Já si na to taky vzpomínám.Naši z nás byli na nervy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2009 ve 22:03  • Odpověz
ja to fakt nechapu toto to je jak naschval a jak znam zivot az se to narodi bude zase nasackovana u nas v posteli a manza se uz nikdy nevyspi :grinning:
5. led 2009 ve 22:05  • Odpověz
Hlavně,že spí s váma.To bývalý se raději hned odstěhoval do obýváku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: .a pak mi tvrdil jak já nic nedělám,že nechápe z čeho jsem unavená.A já vstávala 10x za noc.
5. led 2009 ve 22:10  • Odpověz
ty jo tak to nezavidim a ani neznam,ja se vubec nebudila manzel byl tak hodnej ,ze prisel ve 22.30 z prace vzal si ji do obyvaku a cvicil ji nozicky a nosil mi ji na kojeni pac brecela porad z prdiku a pak me budil na kojeni a doted kdyz k nam pribehne tak ju on vede zpatky je zlato ani nevim co mam uz to beru jako samozrejmost :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda to je mazec nekteri chlapi :rolling_eyes:
5. led 2009 ve 22:14  • Odpověz
Tak to máš skvělého chlapa :slight_smile: alespoň ještě existujou.
Jj bývalý stál za to.Raději tady a ni nebudu psát co všechno dělal :angry: .Jsem ráda,že už s ním nejsem.Jen malý je z něho na měko.Chlap mu chybí.Jenom s mamkou to není ono. :pensive:
5. led 2009 ve 22:16  • Odpověz
sluni chapu :stuck_out_tongue_closed_eyes: chlap je doma musim jit :dizzy_face: dobrou
5. led 2009 ve 22:26  • Odpověz
Tak pa pa hezky se vyspinkej :wink: Taky půjdu
5. led 2009 ve 22:27  • Odpověz
dobre ranko uz jsem doma a zrovna to jede to je parada :grinning:
6. led 2009 v 10:39  • Odpověz
Ahoj tak jsem taky tu :slight_smile:
6. led 2009 v 11:35  • Odpověz
ja jdu za chvilku pro malou do skolky a je tam zima jak v rusku minus8!!
6. led 2009 v 11:37  • Odpověz
To jo ráno jsme byli v obchodě a já jen lehké kalhoty a pod bundou třičko.Málem jsem umrzla.
6. led 2009 v 11:38  • Odpověz
no ty brdo neblazni ja uz nosim i cepku :grinning: sice v ni vypadam jek dement,ale je mi teplo
6. led 2009 v 11:40  • Odpověz
No to já taky,ale mám to kousek.jenže jsme šli ještě s košem a popelnice jsou na druhé straně.Nějak jsem si neuvědomila,že prckovi to trvá :grinning: Doufám,že už to půjde a nebude to pořád vypadávat.
6. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
uz jsme doma,ale musim uvarit caj a ulozit dite v nadeji,ze aspon bude odpocivat bo nespi po obede :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale rve tady a trucuje,ze se neumi vyslect
6. led 2009 ve 12:46  • Odpověz
ajoj holky zdravim tak jsem dozehlila premyslim co na vecu asi veku namazu s pastikou a co api mala uz nebecela jak jsem odesla :sweat_smile: :sweat_smile:
6. led 2009 v 17:36  • Odpověz
nazdar ja pred chvili dosla od Karla z prace ,meli jsme boby sebou a kosa jak hrom ted sme se kukali a -10C uz :stuck_out_tongue_closed_eyes: v noci bude masakr..mala rvala jak tur,ze chtela jit za deckama no co nadelas,nakonec usnula na hodinu a pak sme sli ven az do ted a co u doktora?ja jdu se srdcem v patek na kontrolu
6. led 2009 v 17:39  • Odpověz
jo jinak to leco z plechovky je desnej humus nikdy to nekupuj pac to neni to co to bylo driv tohle je nejaka cervena brecka jako pyre rajcatove a dva kousky opecene klobasy a chutna to desne voni to hezky tot vse skoda penez :zipper_mouth:
6. led 2009 v 17:40  • Odpověz
u doktora dobry jdu zase v srpnu na kontrolu :grinning: :grinning: ghzžgígíégábv h bd xxcx tř rfvx bv s\bv c b v xbxxvgvfey x m bdx v vv xxxxxxxxxxx xxfrtřdewqwqdexxyy bvghzuhz36 :dizzy_face: :zipper_mouth: žtýuzáučřž :fearful:
6. led 2009 v 17:42  • Odpověz
jsem si udelala poradek ve skrini a preskladali si kominky a mam to nadherne :grinning: manzelovi nedelam uz dva mesice skrinku pac to prdim porad mu to rovnam skladam a zehlim a on to rozhazuje tak jsem zavelela stop a nezehlim mu jen mu to poskladam a dam ke skrini na zem a on to cele veme a neroztridi a praskne do prihradky a smeje se tomu a ja taky zehlim jen male a sobe neco :grinning: na me chlapece nevyzraje az to uklidi budu mu to spravovat zase ja :grinning: :grinning:
6. led 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahojte jsem zde :grinning: Jak jste se měly?my jsme šli na poštu a malý nechtěl sáně,tak jsme valili pěšky.No za 2hoďky jsme byli doma,zmrzlí jak ratlíci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2009 v 19:05  • Odpověz
Ahojky, i u nás je zima jak na Sibiři :grinning: Kolegyně v nedaleké vesnici měli ráno v 7 hodin -21 stupňů :angry: Takže hustýýýý :unamused: :angry:
6. led 2009 v 19:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.