• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Ty jo 21°to je síla.Chudáci ti co dělají venku,taková práce na ho.no :rolling_eyes:
6. led 2009 v 19:42  • Odpověz
sluni, malá je vždycky po 40minutách venku jak led, chudinka, je navlíklá, ani pohnout se nemůže a stejně je jak led, je mi jí fakt líto a víc jak 30minutové pěškové procházky nepřipadají v úvahu
zítra jdu po týdnu do práce, se mi nechce
6. led 2009 v 19:45  • Odpověz
sluni: Ono myslím je od -30 zakázáno pobývat venku, takže ještě chvíli a venku pracovat nikdo nebude...
6. led 2009 v 19:51  • Odpověz
nazdarek tak mala uz lezi ,tatinek ji volal na telefon a zpival ukolebavky..ona je taky zmrzla,ale je navlecena jak hrom a stejne ma ruce a cenich ledovej..koukala jsem na zpravy a ty tri deti 7mi lete jak utekli z domu,ze jedou do afriky prej :grinning:
6. led 2009 v 19:55  • Odpověz
Syl-tak my jsme šli pěšky a prcek stál u každého keřu a hledal ptáčky :grinning: tak proto to trvalo tak dlouho.Jinak my máme poštu hned za dvěmi rohy :wink:
nun hlavně,aby to věděli i Ti podnikatelé :rolling_eyes:
6. led 2009 v 19:56  • Odpověz
sluni: No to si nejsem tak jistá, že to vědí :rolling_eyes:
6. led 2009 v 19:59  • Odpověz
6. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
právě myslím,že na to totálně se.ou.Brácha dělá pod jedním skvělým a tomu je to ůplně fuk :angry: .Je vždycky úplně hotový :frowning2:
6. led 2009 ve 20:01  • Odpověz
no sláva už to jde
ahojky jak se máte
sluni, to znám :grinning: :grinning: :grinning:

my dnes poprvé jely samy a úplně poprvé vlakem a jako nic moc, malá nějak nereaguje, vánoční stromek ji taky nenadchl, jako nějaké jééé se nekonalo, jako by to bylo každý den(strom i vlak)tak nevím, čím ji rozptýlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ahoj andi tak já super,dneska to nějak uteklo :slight_smile:
syl-tak to koukám.Prcek je ze stromku ještě teď na měkko.A vlak nechám na jaro,raději.Určitě bych musela potom jezdit pořád :grinning:
6. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
Tak já zas letím, povinnosti volají :grinning: pa pa
6. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
áá,manželské povinnosti volají :grinning: :grinning: :grinning:
tak u nás zavolají až po 21hod :grinning: po vkv a po usnutí malé :wink:
6. led 2009 ve 20:06  • Odpověz
Holky buďte rády,že volají :grinning:
6. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
letim na pouta :grinning:
6. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak holky pa
6. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
Andi kde jsi?Jaký byl den? :slight_smile:
6. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
tak je prestavka a nikde nikdo? :slight_smile:
6. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
apo nikdo se se mnou nebaví :angry: :grinning:
6. led 2009 ve 20:24  • Odpověz
hehe uz je zase prestavka :grinning: urna me je zle sem snedla halusky s bryndzou potom na to 2xdeli oriskova a na to chleba s romadurovym syrem a stavu bleee sem nechutne preslazena a nevim cim to prerazit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
apo :grinning: Jen si dej.Čím to přerazit?Ještě okurka? :sweat_smile: :grinning:
6. led 2009 ve 20:55  • Odpověz
fuj okurky ee :grinning:
6. led 2009 ve 21:17  • Odpověz
:grinning: tak to potom neporadím :grinning:
6. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
dala sem si tycinky :grinning:
6. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
ty máš ale spotřebu. :grinning: Jen si dej.Malý se vzbudil ani nevím proč.asi se mu něco zdál,byl takový vyplašený a chtěl mě mít u sebe.Škoda,že mi nemůže říst co se mu zdá.
6. led 2009 ve 21:27  • Odpověz
no jo to budou sny..mala se zase kouka na strasidla z vykyre pres den a dneska tatinkovi rikala jestli by se taky mohla bat po vecerech at to zaridi :grinning: zrovna sem kukala na kocarky a normalne ten co se mi libi ma pani na netu za 3500nebo novejsi za 5000,ale je fakt brzo to kupovat mam obavy a nektere holky uz maji nakoupene vsecko ja nejak nemuzu porad
6. led 2009 ve 21:34  • Odpověz
Tak to šikula,ještě se chce bát :grinning: .No to je jak na sviňu.Já jsem taky nic nekupovala.Měla jsem rizikovku,ještě jsem krvácela v 3měs.Kupovala jsem všechno na poslední chvilku.Nebo co jsem koupila jsem neměla doma.Kočárek jsem měla měsíc u našich a dovezli jsme ho až po porodu.Nejsem zase moc pověrčivá,ale tohle mě vzalo.
6. led 2009 ve 21:37  • Odpověz
ja mam taky celkem hodne rizikove tehu a navic budu mit planovanej cisar podle vseho takze mam strach akorat to nastve kdyz je tam neco za tak malo penez co stejne chces jinak ja nic nekupuju pac mam po male hruzu veci dokonce i plinky po ni jeste takze tohle neresim jen kocarek teda no
6. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
a nemáš ho kde dát?Máš plánovaný císař-jak to?Teda jestli to chceš napsat.Jinak to je jak naschvál,když se malý narodil nikde nebyly malé věci.Měl 54.Teď jsou zase všude malé.
6. led 2009 ve 21:45  • Odpověz
sluni leda do IP ti napisu pac jsou tady suvy ,ktere sleduji co pisu a nechci aby to ony vedely :stuck_out_tongue_closed_eyes:

malej se narodil predcasne?
6. led 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.