• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Tak jestli neva tak pisni.Právě že ne.Byla jsem na vyvolání :slight_smile: Ale pak mi 2dny prospal.Vůbec nechtěl pít.Strašně zhubl,ale dohnal to.
6. led 2009 ve 21:50  • Odpověz
to jako za 2dny tak rapidne sleti? :astonished:
6. led 2009 ve 21:54  • Odpověz
jezisi manza volal,ze ho desne boli v krku a neco na nej leze,to byl cert dluznej pac ja uz byla nemocna v tehu i brala antibiotika a nechci se nakazit znovu..dite me zacina pravidelne kopat ted v tuto dobu az do pulnoci to dufam neznamena ,ze bude po porodu vzhuru takto :grinning:
6. led 2009 ve 21:56  • Odpověz
no taky jsem čučela kilo a něco.Vůbec nepil,pořád jenom spal.sestry mi ho chodily budit on se přisál a spal.Byla jsem z toho nešťastná,ale pak se probral a domů jsme šli jen o pár deka lehčí než se narodil.To jsem ho nemohla od prsa odtrhnout :grinning:
6. led 2009 ve 21:56  • Odpověz
ty jo to neni mozne teda a co se dela kdyz chrape a nechce sat?to mu daji treba sondu?a kolik mel kdyz se narodil?
6. led 2009 ve 21:59  • Odpověz
Psaly jsme obě na to chrápání :grinning: .No nic nedělaly.Já jsem ho pořád musela budit a nutit pít.Říkaly,že nepůjde domů dokud nepřibere.Ale já jsem se na to po prvním dni vyprdla.Říkala jsem si,že kdyby měl hlad tak pláče.Sice jsem ho budila,ale ne pořád.Když se narodil měl 3008g.Byl pak fakt hodně vychrtlej.Ale aby sis nemyslela,byla jsem z toho na nervy.Pořád jsem říkala mamce,že mi umře hladem.
6. led 2009 ve 22:03  • Odpověz
no a kolik za ty dva dny shodil jako?ja si to nejak neumim predstavit,ze 2dny udelaji tak moc,ale asi jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja koukala na fotky miminek co se narodili velmi brzy to je hrozne to videt a bala bych se to vzit do ruk vubec :astonished:
6. led 2009 ve 22:05  • Odpověz
No shodil kilo a něco.Myslím,že měl 2kila 2gramy.Ale už to nevím jistě.Byl takový malinký.I jsem si pobrečela,ale zase jsem dostala seřvané,že nesmím brečet,ať nedostanu teplotu.A já jsem měla tolik mlíka prsa mi snad vážily tunu.
6. led 2009 ve 22:08  • Odpověz
ty vogo tak to bych nerekla,ze to jde tak rychle pritom rikaji,ze prvni den dite ani pit nemusi pac ma v sobe tu smolku a zasobu jeste no prsne tak zadne buleni ja bulela teda bolesti po siti,ale mala byla pres noc u sstricek pac se narodila vecer pozde a ja byla fakt silena bolesti a prej ju dokrmovali v noci ,ale nevim jak cim atd
6. led 2009 ve 22:10  • Odpověz
Tak malý smolku pustil do mě :grinning: .Nevím možná,kdyby spal jenom jeden den tak by to nebylo takové :unamused:
6. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
Oni v porodnici většinou dokrmují mat.mlékem alespoň v Opavě
6. led 2009 ve 22:14  • Odpověz
tak manza se mi vraci musis mit dobrou nocku :dizzy_face:
6. led 2009 ve 22:16  • Odpověz
Tak pa pa už taky valím :dizzy_face:
6. led 2009 ve 22:17  • Odpověz
dobre ranko,tak manza sel s malou do skolky a ja budu tridit skrine a uklizet,auto nam nejde nastartovat sakra v noci -20a asi to zamrzlo neco co ja vim..
7. led 2009 v 07:36  • Odpověz
Ahojky tak to je radost s tím autem. :unamused: venku je pěkný hnus a to vypadalo,že nebude žádná zima.Já jsem chtěla uklízet dopol.,ale prcek byl protivný a nenechal mě nic dělat.Teď už spí.Tak uklidím odpol.
7. led 2009 v 11:07  • Odpověz
no nakonec to nastartoval pres kable,ale to je jak s malejma deckama ti chlapi ,rikam bez k sousedovi pro kable nee bez ty ja to du zatim zkouset ,rikam co budes zkouset kdyz baterka je v cudu no proste mu bylo blbe nekam jit a rikam hele soused jde na parkovisti a on prej zavolej na nej z okna ze uz jdu rikam ne utikej za nim a za 5min mi vola,ze auto jede no proste zenska musi zaridit vsecko :grinning: poradek delam a uz toho mam dost a dneska jsem se zapsala na kurzy plavani cviceni tehu a mam to cele proplacene bo VZP plati 2000a me to stoji 1500 tak to mam zadara a mala ma prej si koupit prilbu do 1000kc a proplati to ale jen v lednu
7. led 2009 v 11:09  • Odpověz
No Ti chlapi jsou snad všichni stejní :grinning: .Vyprdni se na pořádek,nemusíš všechno udělat v jeden den :wink: To je super s tou pojišťovnou.a tu helmu určitě kupte,to se vyplatí.Nic jim nenechávejte.
7. led 2009 v 11:12  • Odpověz
ja mam helmu z lonska,ale uz je mala a je to Olpran a cetla jsem si na netu znacky co jsou fakt dobre no a kdyz uz plati litr tak vemu nejakou fakt hodne dobrou nasla sem za 800kc a je prej kvalitni takze super a jeste i chranice na brusle muzu vzit no a dneska jdu na prvni predporodni prednasku mam to hned za barakem takze parada.mam uklizene jen v loznici skrine a postele a male pokojicek.kdyz ja nesnasim rozdelanou praci mam pak pocit,ze mi roznesou ten bordel do cistejch mistnosti,ale prdim to za chvilku jdu pro malou vemu boby :grinning:
7. led 2009 v 11:15  • Odpověz
Tak super,aspoň že tak člověk platí všude a tak se mu něco alespoň vrátí. :slight_smile: Taky mám rády,když něco začnu tak to dokončím.prcek dostal na Vánoce vysavač.Rozsypal ty kuličky snad po celém bytě.Chvilku je vysával a pak se na to vyprd.Lítala jsem s tím malým vysavačem jak cvok :grinning:
7. led 2009 v 11:18  • Odpověz
jo mame ten ruzovej s kulickama ,ale nerekla sem ji,ze to jde vydelat :grinning: ani si s tim nehraje to asi casem prodam.. :grinning:
7. led 2009 v 11:20  • Odpověz
Tak já taky ne,ale bývalý to hned vyndal a samozřejmě ty kuličky mu tam dal.byla jsem naštvaná,ale už bylo pozdě.Prďoš si s tím hraje pořád,hlavně,když já vysávám,tak mi do toho rozsypuje ty kuličky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2009 v 11:23  • Odpověz
no jo je malickej jeste ta nase tu jen tak neco nebavi ,hrozne rada vymalovava a sklada puzzle takze to ji jde a chtela by vysavac dusty ten co kouli ocima ale jako litr za nej nedam zvlast kdyz dostala loni tento.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: me se samotne libi od Playskol ta vrtacka chechtaci :grinning:
7. led 2009 v 11:34  • Odpověz
Jj uvidíme jak dlouho ho to bude bavit.Tak ten vysavač co chce je fakt hezký,ale ty prachy bych taky nedala.Teď jsou tak krásné hračky,ne jako za nás.Ale člověk by musel být milionář :unamused:
7. led 2009 v 11:38  • Odpověz
uz jsme doma venku uz neni tak zima,ale klouze to a kluci silnicari nestihaji ,zvlast na prechodech to klouze,manza jel do Ikei a mela jsem strach,ale psal,ze cesta dobra,malou dam chrapat a jdu na ty rizky mam chut jak hrom .jj ty hracky to je silenstvi,ale ikdyz mam penize nekoupila bych tak predrazene veci,moje mati ji koupila chou chou a stejne si s ni nehraje..radsi knizky malovani a logicke veci a veci co uci trpelivost..
7. led 2009 ve 12:24  • Odpověz
to máš pravdu je to rozhodně lepší než předražené hračky.Tak přeji dobrou chuť :wink:
7. led 2009 ve 12:27  • Odpověz
uz su tu,sem se nadlabla jak hrom a porad mam na neco chut a nevim na co to je nejhorsi :grinning: psala sem manzovi at mi doveze cheeseburger zkusim co to semnou udela :grinning: a mala nespi :stuck_out_tongue_closed_eyes: co tvuj malej robi?
7. led 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahoj, jsem v práci a mámtoho nad hlavu, jako nestíhám,takže jdu
7. led 2009 ve 14:02  • Odpověz
ahoj sylvi dej si cokosku :grinning:
7. led 2009 ve 14:11  • Odpověz
nemám, ty jo, já mám práce...se z toho poseru, už ať chodím denně,jinak nikdy nestihnu nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: takhle je to akorát honička a dýl jak do půl čtvrtý tu nebudu
7. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
no jasne to se nasklada..kup si neco dobreho a zpujdes z prace,ja sem snedla kinder bueno s malou na pul a dala bych si snickers akorat sem se prezrala rizkama a mam strach,ze budu blejt :grinning: vecer jdu na prvni lekci predporodniho kurzu nedelam si idealy ,ale kdyz je to zadarmo v ramci VZP pujdu
7. led 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.