• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
nn nejdřím musí být tatínek
7. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
Tak to je důležité :grinning: a tatínek na obzoru?Já jsem zvědavá na sebe,kdy budu mít druhé.Žádný tatínek na obzoru není.a s takou ani nebude :frowning2:
7. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
tjn to máš pravdu

já jsem kaput pa pa a krásnou noc
7. led 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tak pa pa hezky se vyspi :wink:
7. led 2009 ve 20:45  • Odpověz
nazdar zeny tak jsem vecer byla na to cviceni a prednasce a parada aspon sem si oddechla od domu a pokecala si.ted jedu do knihovny a do restiky dodelavat jidelak a s manzou na nakup pac doma nic neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2009 v 07:29  • Odpověz
ahojte apo takmto je fajn,že se Ti líbilo,jen tak dál :wink: .Já jsem konečně uklidila s pomocí prcka samozřejmě :grinning:
8. led 2009 v 11:11  • Odpověz
nazdarek za chvilku jdu pro malou,byla sem v tesku a mji silene vyprodeje hader tak sem si nechala neco odlozit pro malou saticky a odpoledne pro to zajedu pak hodim foto a hlarcky maji ve vyprodeji tak neco na narozky koupim ma to za dva mesice necele :sunglasses:
8. led 2009 v 11:24  • Odpověz
ahoj zase z práce,

jsem na zítra pozvaná na narozky ředitele, i s malou sem pojedu
8. led 2009 v 11:25  • Odpověz
ahoj sylvi ty brdo tak to si vemes nove saty :grinning: kurna ja bych sla nekam na chlebicky a zakusky hned :sweat_smile: :grinning: si to uzijte a male nejake hezke saticky..ja sem si na sebe vybrala v tesku takove zabickove zelene krasne na leto asi je koupim nejdriv staly 1200 pak 600 ted 350 tak uvidim jak v nich budu pac mam brucho uz celkem a nevim jak budu v tom vypadat bez nej :grinning:
8. led 2009 v 11:30  • Odpověz
Apo teď tam jsou výprodeje tak to je super.Taky jsem malému koupila kalhoty,vypadá v nich jako bombarďák :grinning: ,ale sluší mu.Foto hoď určo mrknu :wink:
Syl-tak to máte dobrý kolektiv nebo něco jiného? :sweat_smile: :grinning:
8. led 2009 v 11:32  • Odpověz
sluni ja jsem byla na nervy pac sem nemela u sebe penize ,manzel nekde pracovne na druhem konci mesta a nema cas ted tak sem to odlozila a prej to stihne brzo a pujdeme zkouset a jeste tam maji takovou velkou chodici panu za 250 tak nevim esti to mam koupit ,ona si nehraje s tou chouchou vubec co dostala ,ale kdyz me se libi :grinning: ja spim is jejima hrackam..mas taky tesko u baraku nekde?
8. led 2009 v 11:36  • Odpověz
Tak ještěže to odložili.Ani jsem nevěděla,že to jde.Ta panenka je super za tu cenu,ale když si s ní nebude hrát tak nevím no.Třeba to ještě příjde,až bude větší.Jj mám ho 2zast.tramvají,ale s prckem tam moc nechodím,raději sama :slight_smile:
8. led 2009 v 11:42  • Odpověz
pan ředitel má narozeniny, jsme tu přátelský kolektiv :wink: a chlebíčky a víno budou :sunglasses: pojedem se Sofi vláčkem, tak to nepůjde šatičky, já jo,ale Sofi by umrzla
8. led 2009 v 11:45  • Odpověz
Pojedete vláčkem?Tak to máte asi dál.Tak si to užijte a hlavně neumrzni :wink: .Na kolik to máte?A´t neumrzneš když pojedete zpátky :confounded:
8. led 2009 v 11:50  • Odpověz
Tak já valím mějte se pa pa :slight_smile:
8. led 2009 ve 12:02  • Odpověz
uz jsme doma ,jela jsem autem tech par metru bo sem dostala krece do brucha ,ale uz dobre..tatka volal ,ze tak do 3hodin asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zatim poklidim nachystam veci a pak hura na nakup hadriku :grinning: kurna ja jsem cim dal vic komercni pozitkar :grinning: :grinning:
8. led 2009 ve 12:33  • Odpověz
ajoij zdravim tak jsem byla makat a chci neco upict ale jeste nevim cooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2009 ve 13:47  • Odpověz
nazdar andy ja sem vytahla maso na cinu s ryzi udelam vecer a jeste mame dojidat rizky ble..a pak jedeme pro zivitele a na nakup hader v tesku je toho mega moc a dneska precenovali slevy ze slev :grinning: co ve skolce nevis?
8. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
máme to 30 minut vlak+tramvaj :wink: a přijede pro nás tatínek a dnes tu budu trčet aspioň do 18hod
8. led 2009 ve 14:50  • Odpověz
ahojky jak se máte mě se malinko změnily plány tak sem tady
8. led 2009 ve 14:54  • Odpověz
teda sylvi nechces si tu praci brat domu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: se udres,ale aspon mas jinej stres nez ten materskej..
ahoj andel ja uz letim ,musim se prodrat mestem v aute to bude zazitek v tuto dobu a trada na hadriky :grinning:
8. led 2009 ve 14:55  • Odpověz
ahojky apo ty se máš já ti ten řidičák závidím už abych ho měla pa pa
8. led 2009 ve 14:57  • Odpověz
tak api dobre nakup :grinning: :grinning: ve skolce nee nic novyho :wink: :wink:
8. led 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahojte holky
apo tak jak?Nakoupeno?
Andi jakto,že nejezdíš? :confused:
Syl-tak alespoň máte odvoz domů :wink:
8. led 2009 v 18:57  • Odpověz
sluni ahojky mam nakoupene.pro sebe nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: pac sem se pres bricho nedostala do satu a vzteky jsem je tam nechala :grinning: manza ma kapsace a dziny a male kalhoty cargo na jaro a saticky slavnostni vyfotm to az rano jsem death pujdu lezet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2009 v 19:30  • Odpověz
Apo já když bala těhu,taky jsem si nic nekupovala,vždycky mě to tak nas---.Jj běž si odpočinout a hezky se vyspinkej :wink:
8. led 2009 v 19:45  • Odpověz
ahoj sluni tak jsem dnes konecne dala fotky do alba kukni.a jak se mame?co malej?
8. led 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj sku,že jsi se tady taky ukázala :wink: .Krááásné fotky.Máš moc hezké prcky.Chtěla jsem taky přidat nějaké fotky,ale mám je moc velké :frowning2:
8. led 2009 v 19:51  • Odpověz
ty ani me nevykladej vcera jsem u toho sedela tak 5h a vubec me to neslo.ale dnes jsem kouzlila.dik za prcky jsem se snazila :slight_smile:
8. led 2009 v 19:53  • Odpověz
To jsi šikovná.taky do toho sem tam rypu,ale pak se vždycky nas..a kašlu na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.