• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Ahojky, já jsem nachcípaná jak blázen, tak ani nemám nějak sílu psát sem :unamused: Chřipková epidemie má přijít až za 14 dní, ale k nám do práce přišla už tento týden nebo co, všichni jsme KO :angry: :unamused: Takže mě čeká víkend kurýrování, abych nemusela v pondělí k doktorce.

sylvar: Tak to je síla! Já bych všechny, kteří si sednou opilí za volant normálně věšela za uši do průvanu, fakt! A nedivim se ti, že jsi se bála, že plyn bouchne, já se plynu bojim děsně, a proto ho domů nechci za žádnou cenu, vše máme na elektriku :grinning: :wink:
9. led 2009 ve 14:40  • Odpověz
ahoj holky tak jsem konecne doma..od rana sem litala po vsech certech a zarizovani a pak jsme jeli na sono srdicka ,ktere je v poradku a manza utikal zpet do prace chudak nachcipanej je :stuck_out_tongue_closed_eyes: mala chtela do knihovny tak sem ju vzala na boby a to sem si dala pac je to posypane sterkem tudiz to je tezke tahat no a u baraku sem potkala sousedku a mala sla hned k ni na odpoledne tak jsem si uvarila caj delam cinu s hranolkama a dachnu si ,ale zima je mirnejsi asi -2 a prijde mi to jako -6jak bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sylvi tak to je mazec a mel to kamos aspon pojistene?nicmene uz bude vedene jako bourane a asi pujde cena dolu co?
9. led 2009 v 15:55  • Odpověz
zda se mi to nebo boural Opel combi?
9. led 2009 v 16:26  • Odpověz
ahojky holkýý jak bylo dneska

apo ty tady děláš chutě
9. led 2009 v 19:32  • Odpověz
nazdarek :grinning: prosim te nebylo to vubec dobre pac jsem nemela naladu na delanou cinu tak sem si koupila od knorru ten sacek na cinu a to je fakt humus,jako chlapovi to chutna a mala to neji ,ale jednou sem mela tu ready omacku od vitany a byla super tato teda neee :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale hranolky mnamka.. :dizzy_face: mc cain do trouby uplne bozii..co ty jsi delala celej den?
9. led 2009 v 19:43  • Odpověz
ty hranolky do trouby jsou dobrý ty mi taky chutnaj

ráno do práce a odpoledne jsem měla jízdy a co malá?
9. led 2009 v 19:50  • Odpověz
mala je v pohode je vymrzla ,ale ma nove knizky z knihovny tak si cte :grinning:
9. led 2009 v 19:52  • Odpověz
to je šikulka
9. led 2009 v 19:52  • Odpověz
no cte spis si to prohlizi cist jeste neumi :grinning: ale ja jsem KO po tom tahani na bobach a chuze pesky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: bordel tady mam jak v tanku a nemam naladu to uklizet
9. led 2009 v 19:57  • Odpověz
jo to znám my máme v práci zimu jak v Rusku a ještě k tomu ty jízdy no děs
9. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
ucis se jezdit v aute?
9. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
jo i ne já spíš si už jen dokupuju jízdy před závěrečkama
9. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
ja se taky ucila jezdit leden unor brezen fakt brutus led snih a mraz a to muj instruktor(tehda favorit) :grinning: sedel ruce zalozene zavrene oci a delal ze spi a hnal me na kocici hlavy ..to je humus a do kopce a prede mnou trolejbus a zastavovat a rozjizdet fakt nechut ,ale zase to umim dobre :grinning: ale uz je to hooooodne let mozna bych si dokoupila nejake jizdy na snehu..nicmene ted ty auta maji abs a lepsi vybaveni tehda to byl brutus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
to já začala v září ke zkouškám sem šla v prosinci a teď znova
9. led 2009 ve 20:16  • Odpověz
a dobre?
9. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
já vylítla dvakrát z jízd
9. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
a co jsi spatne udelala?
9. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
poprví nervy podruhý jsem málem urazila zrcátka
9. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
jak nervy?co jsi provedla diky tomu?ja jizdy udelala ,ale testy sem delala na podruhe pac sem nevedela jednu debilni otazku nejake troleje u trolejbusu takove capiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
klepala jsem se jak osika, testy jsem měla na sto procent techniku jsem dala taky na poprvý
9. led 2009 ve 20:44  • Odpověz
a co ti rikali na to oni jako jakej udelali zaver?a co policajt?
9. led 2009 ve 20:47  • Odpověz
policajt už nejezdí, jezděj komisaří no že ještě mám cvičit
9. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
aha u me jezdil policajt..zrovna dneska me napsal reditel prazske dopravni policie a jeste se vlastnorucne podepsal na dopis..jako vetsinou sou to ubozaci bez prirozeneho respektu... :grinning:
9. led 2009 ve 20:54  • Odpověz
v praze bych si to netroufla dělat
9. led 2009 ve 20:58  • Odpověz
ja uz bych o teda delat nechtela vubec pac to nemam rada takove stresy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co delas za praci?nevim esti jsi to uz nepsala tak sorry
9. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
já si nadávám do čeho jsem to vůbec vlezla, jj psala dělám ve skladu a co si dělala ty než si šla na mateřskou
9. led 2009 ve 21:12  • Odpověz
recepcni v hotelu,prekladatelku,barmanku,v rockovem klubu,au pair,asistentku ve firme,reditelka zahranicni divize,kucharka :grinning: mazec co?
9. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
tjn já jich dělala vtaky víc a můžu se zeptat kolik ti je?
9. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
bude mi 30 :grinning:
9. led 2009 ve 21:24  • Odpověz
co plánujete na zítřek
9. led 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.