• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
do plenky :confounded:
10. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
apo tak to je dobré :grinning: Malá se asi ráda baví :slight_smile:
syl u nás to je podobné.Dneska se prcek vyčůral do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2009 ve 20:18  • Odpověz
sylvi neres to hlavne se na ni za to nezlob anebo ji zkus koupit detskej wc papir se zviratky a zkus davat nejake odmeny za nocnciek kdyz se podari :slight_smile:
10. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
Tak nic holky jdu chrnět mějte se pěkně a dobrou noc :slight_smile:
10. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
sluni, to chodíš se slepicema, v elce nic není, my se prý budem tulit a jíst u toho čoketku a pít bublilnky :slight_smile: :wink:
10. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
kurna to je zivot ..ja bych se taky tulila a pila ostosest mozna o stristapadesat :grinning: bublinky nemam,chlap je v praci dite spi v tv prd
10. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
apí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

odcházím...
10. led 2009 ve 20:37  • Odpověz
tak utikej :grinning: dobrou
10. led 2009 ve 20:38  • Odpověz
apo já b ych taky byla zvědavá co ex dělá to nejsi jediná
10. led 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
Přeji všem brý rankooo :slight_smile:
11. led 2009 v 05:47  • Odpověz
AHOJIK zdravim holky jak je deticky kukaji na dvd ze skoly a ja chystam obidek odpoledne jdem k neteri ma mimco tak jdem se juknout :grinning: :grinning:
11. led 2009 v 10:03  • Odpověz
nazdar bazar nestiham mam tady curbes varim obed cesnecku a maso pecene a mala se divala semnou jednim okem na vertical limit :grinning: hory jsou krasne,ale ten film je hodne mimo misu technicky,ale budiz :grinning: krasne sviti venku pujdeme po obede asi na prochazku
11. led 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: Tak jsem hledala diskuzi s hvězdičkama a někdo nám je oddělala :grinning: :grinning:
11. led 2009 v 10:58  • Odpověz
U nás je tedy pod mrakem počasí nic moc :unamused:
11. led 2009 v 10:58  • Odpověz
ahojky holky můžu se přidat mezi vás :slight_smile:

jé mišičko ty si taky všude :slight_smile: :slight_smile:

u nás je strašná ziiima a pod mrakemmm brrrr
11. led 2009 v 11:16  • Odpověz
ja taky hledala hvezdicky :grinning: sme akorat pojedli a pudu zkusit uspat dite pac vstava o vikendu nejakym zahadnym zpusobem porad v 7 a pres tyden nemuze vstat :grinning:
11. led 2009 v 11:22  • Odpověz
my uz budeme bastit polivku mam ze vcera vyvarek :grinning: :grinning:
11. led 2009 v 11:24  • Odpověz
Ahojte
syl včera mi nebylo dobře,ale prospala jsem se a dnes je fajn :slight_smile:
apo Ty pořád jenom uklízíš :grinning:
majinka vítám Tě :wink:
Prcek už spinká tak já baštím.Dneska tam krásně svítí sluníčko.už by mohlo být jaro :slight_smile:
11. led 2009 v 11:34  • Odpověz
sluni me to desne bavi ja sem uklizela i kamosce za penize pred tehu :grinning: :grinning: ja jsem vytahala vsecko mimi obleceni po male a je toho tolik,ze se asi po..z toho,ale preberu to a nachystam na dalsi jenze potrebuju male koupit nabytek abych si vzala jeji komodu do loznice a porad se nemuzeme dohadat spolu jak to nakombinujeme :grinning:
11. led 2009 v 11:39  • Odpověz
je to tato sestava jestli znas a vubec nevim jak to sestavit
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/categories/range/10389/12018/
11. led 2009 v 11:42  • Odpověz
Apo hezké :wink: Věci s Ikey mám ráda.To sežroubujete mají docela lehké návody.S tím uklízením jsi dobrá,taky bych to potřebuvala,ale ve věcech od prcka se hrabu ráda,je to takové hezké :wink:
11. led 2009 v 11:44  • Odpověz
ja mam taky Ikeu rada mame hodne veci od ni a jsou celkem v pohode..jenze nevime kolik ceho koupit a jak to sestavit pac tam je mnoho moznosti..sem delala poradek v hadrach a co se nehodila uz hazu do kontejneru bo co nenosim sto let a jen preskladavam nema cenu drzet..male taky preskladavam porad vecicky :grinning: joa zehlit me bavi desne :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2009 v 11:48  • Odpověz
Ty jo apo tak přijď ke mě mám takovou kupu na žehlení.Dneska večer se do oho musím pustit :stuck_out_tongue_closed_eyes: yjá mám taky pro malého vyhlídnutou skříň v Ikeii,ale odkaz Ti nehodím,protože to neumím.Jsem já to talent :rolling_eyes: jinak mám z Ikei taky hodNě věcí,připadá mi,že tam jsou hodně kvalitní :slight_smile:
11. led 2009 v 11:51  • Odpověz
a hlavne lehce smontovatelne a zaruka
11. led 2009 v 11:56  • Odpověz
Jj a mě to hodně bavím montovat takové blbiny :wink: Teda rozhodně víc než žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. led 2009 ve 12:01  • Odpověz
jdu zkusit uspat dite.pujcila jsem si 8knizek v knihovne tak doufam,ze prelouskam aspon par stranek.. :grinning: tak zatim pa
11. led 2009 ve 12:06  • Odpověz
Tak pa :slight_smile:
11. led 2009 ve 12:08  • Odpověz
Takmě se dělá obdek mňami mňami :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2009 ve 13:00  • Odpověz
tak mala krasne usnula a ja uz nemohla zabrat..sem odesla nenapadne a dam si jeste nasup pac zacinam mit opet hlad :grinning:
11. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahojky holky

apo tak to nejsi jediná já bych jedla taky pořád
11. led 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.