• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
to máš pravdu to budu pátrat
12. led 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jj.Copak jsi dělala?
12. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
umyla nádobí poklidila jinak nic a co ty
12. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
Tak sis odpočinula :slight_smile: .Já jsem byla s malým venku a pak jsme si hráli.Dneska rozbil sklinku.Byl z toho tak špatný,že začal plakat,ale tak hrozně,že jsem ho musela tak 4min.utěšovat.Bobek malý.A přitom jich už rozbil tolik,ale tohle udělal poprvé :frowning2: :fearful:
12. led 2009 ve 20:30  • Odpověz
moc ne protože nervy pracovaly, asi ho to mrzelo
12. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
Jdu spinkat zítra bude líp pa pa :slight_smile:
12. led 2009 ve 21:21  • Odpověz
ahojky holky jak ste se vyspinkali?
13. led 2009 v 08:56  • Odpověz
sluni, tak včera jsem si řekla o víc peněz a jo, a od května mi to ještě zvedne :dizzy_face:
13. led 2009 v 10:15  • Odpověz
Ahojte :wink:
andi dneska skvěle a jak Ty?
syl-tak to je super.Máš teda fakt dobrého zaměstnavatele.Ale musí Tě ocenit,vždyť makáš jak šroub :wink:
13. led 2009 v 11:29  • Odpověz
sluni jde to co malej?
13. led 2009 v 11:30  • Odpověz
Už spinká.Dneska byl v pohodě.odpol.jdeme ven tak snad nezmrznem :confounded:
13. led 2009 v 11:32  • Odpověz
já dala malé kolem 23hod dudu a spala až do rána já též :dizzy_face: poprvé po 20měsících :dizzy_face:

kamarádka mi posílala dopo fotku Sofinky a kamaráda, jak jsou spolu venku,Sofi navlíklá v jeho kombinéze, tatínek ji ani na fotce nepoznal :sweat_smile: jako chápete to, měla modrou kombinézu a růžovou čepici, obojí vypůjčené,ale i tak, prej si myslel, že je to Luky :grinning:
13. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
nazdarek tak jsem doma a uz jdu zase pryc pac mam ten tehu kurz jdu plavat a cvicit tak se tejavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')sim dneska sme jeli na nakup do Polska do tech jejich uzasnych obchodu a mame na vecer pstruhy a lososa tak se tesim tatka dnesk avari s malou ,bude ji hlidat a ja budu relaxovat ikdyz zaslouzi si to i on chudak ma volno a je od rana do noci v zaprahu,ale babicka mu rika dokad mozes ogare tak makej :grinning: tak tak jen je zamestnavat at nemaji cas na blbosti :grinning:
13. led 2009 ve 14:43  • Odpověz
syl-to je super :slight_smile:
apo jak bylo?Tak koukám,že dneska fajn den.Teda pstruha to bych si dala a lososa taky :grinning: Babička nemá chybu :grinning:
13. led 2009 v 19:05  • Odpověz
Jinak já musím žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 v 19:06  • Odpověz
edobré rán, dnes z domu s mazlícím se dítkem na klíně
14. led 2009 v 08:52  • Odpověz
ahojky koukám že jste včera všichni spali :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojte syl -tak to máš volný den,malá spokojená,že?
Andi já šla brzo.jak se máte?
14. led 2009 v 11:48  • Odpověz
sluni nechce se mi do práce a co ty co prcek?
14. led 2009 v 11:54  • Odpověz
To Ti věřím :frowning2: .Malý dnesk anechtěl usnout,pořád vymýšlel,že na záchod a napít a kde je ptáček :grinning: Jinak v pohodě.Venku sněží tak odpo.půjdem na chvilku ven :wink:
14. led 2009 v 11:56  • Odpověz
šikovnej klučina
14. led 2009 ve 12:26  • Odpověz
sluni, on si říká na záchod?tak malinkej?bože zázrak!

jo, malá je spokojená, že jsem doma.Dopo tu měla kamaráda, já peču buchtu, odpo přijede návštěva, mám udělahné rizoto zeleninové, malá nechtěla spát, tak jsem ji vypustila,ale teď už je na spaní připravená, tak snad svoji dvouhodinovku ještě dá a pak obídek a půjdem ven na chvilku,dopo jsme byly jen v obchodě, po dlouhé době s kočárem,pač jsem potřebovala trochu víc koupit
14. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
syl neříká :grinning: to by byl fakt zázrak.vždyckky jako tlačí a pak pojď.Tak se zeptám jestli chce kakat a on jo :wink: S kočárkem v tom sněhu to je hnus :angry:
14. led 2009 ve 12:49  • Odpověz
u nás je to uježděný :wink: ale radši chodíme bez kočárku, pěšky
14. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
cusik zdravim tak jsem dneska upekla strudliky a za chvili si dame ke kaficku jinac mam dneska volno tu blbnou :grinning: :grinning:
14. led 2009 ve 14:41  • Odpověz
nazdar ted jsem si sedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: od rana litam jak debil po uradech po meste s manzou zarizovani pak ve 12pro malou a hned jizda po obchopdem,VZP proplaci na vsecko mozne hodne penez tak jsme si nechali tehu kurz ja a male jsem koupila paradni helku za 700kc a jeste chranice a rukavice na kolo a cele to proplatili!jenze to objizdeni a pak zase na vzp na pokladnu pak k tatuldovi do prace pac nam menil filtr v aute a neslo to tak ke znamemu do garaze a chuderka mala ted teprve ji od obeda a je vlacena po vsech certech a to me jeste babicka nastvala v telefonu dementnima dotazama ze to neni ani mozne :sweat_smile: za pul hodky ficim do cviceni a mala k sousedce a pak padnu za vlast asi :astonished:

jak jste se meli vy celej den?nazdar andy co jste delali dneska?
sylvi teda obdivuju te ja si neumela rict o nic ukecana to jo ,ale jak doslo na zvyseni platu neslo mi to rict,gratuluju :dizzy_face:
14. led 2009 v 17:56  • Odpověz
ajoj api zdbbtfgrfravim tAK HEZKY CVICC :grinning: :grinning: ty byli jsme doma co v takovy kose zee mjjjin vfgbew
14. led 2009 v 19:07  • Odpověz
.Tak my jsme byli na saních.Prcka jsem vyklopila,když jsem sjížděla patník :astonished: :confused: ,ale v pohodě :wink: Vůbec nechápu jak se mi to mohlo stát,jezdím tam pořád :frowning2:
Teda apo máš to narvané.Koukám,že se nezastavíš :confounded: .Tak to nepřežeň :wink: .A co cvičení,pomáhá?
andry-koukám,že Ti při psaní pomáhají děti :grinning:
14. led 2009 v 19:24  • Odpověz
ahoj slunicko jo pomahaji ta nejmensii :grinning: :grinning: v jednu jsem byla s adou na logopedii ve tri prisla anet ze skoly a pak jsme byli v pet na karate ted lezime uz u telky adel usina a budeme kukat na beze stopy :grinning: :grinning: tak ajoojj
14. led 2009 v 19:52  • Odpověz
14. led 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.