• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ahojky jak se máte
15. led 2009 v 10:55  • Odpověz
ahojik zdravim dopoledne jsme byli v tescu na nakup ted sel tatka pro adelku do skolky a ja padim za chvili do prace akorat jsem dojedla obidek delasla jsem brambory a kureci rizek :grinning: :grinning:
15. led 2009 v 11:59  • Odpověz
Ahojte my jsme byli venku.Prcek nechtěl sáně,tak jsme šlapali pěšky.Dneska je doela dobře tak to šlo. :wink:
15. led 2009 ve 12:07  • Odpověz
nazdarek tak jsem doma konecne a dneska bude klid,zustavame doma cele odpoledne a nikam uz nejdeme :grinning: rano jsem byla s manzou u pana doktora na kontrole tak vse je v poradku a za mesic jdu na ten glukozovy test :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
apo tak to je dobře :wink: .Ale ten test fuuuj,málem jsem se z něho zblila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byla tam se mnou ještě jedna těhule a té to chutnalo,úplně jsem nechápala :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
15. led 2009 ve 12:46  • Odpověz
no prej mam dojit na 7.30vemou krev daji vypit ten humus mezitim prohlidka poradna a pak cekat dalsi hodku a pak dalsi krev tak nejak to rikala,ty vogo a mezitim nic nejist nepit blee jak to chutna?
15. led 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ty jsi nebyla při prvním?Je to sladké,ale ne normílně tak jako,kdyby jsi pila šťávu,jen tak ze sklenice.Ale chutná to více uměle.Prostě nechutné.Někde dávají 2nebo3deci u nás půl litru.A musíš to vypít co nejrychleji,protože pak jsi šťastná za každou minutu,kdy můžeš odejít dříve.Vem si nějaký časopis :wink:
15. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
ne pri prvnim jsem prave nebyla ani neznam nikoho kdo na to tak preventivne sel prave :grinning: pravda rodila jsem pred 4lety
15. led 2009 ve 13:03  • Odpověz
No ono je to myslím povinné od 28 :confused: :angry: Takže mě to neminulo :frowning2:
15. led 2009 ve 13:04  • Odpověz
:grinning: ahaaaa ja mam 30 tak proto :grinning:
15. led 2009 ve 13:05  • Odpověz
apí, ten glukozový sirup je humus, já jako se taky málem zeblila a těhu cukr. jsem měla,ale neřešila, pač bez čokošky bych nedonosila malou ani do toho 8.měsíce :sweat_smile:

byly jsme dopo venku, ještě s kamarádem Sofinky, na mašinkách...ještě jsem nerozmrzla,malá hajá, já spapala rizoto a jdu si sednout a koukat do blba a odpo snad na nákupy, no uvidím
15. led 2009 ve 13:06  • Odpověz
apo tak předtím jsi nemusela,teď už povinně :slight_smile: :frowning2:
syl-jdeš kupovat hadříky nebo papání?
15. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
ahoj sylvi co delas na veceri?me nekdy nic nenapada.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: uvarim kruti vyvar a druhe premejslim cim se nacpeme a to rizoto by slo jen sem si blbec dala na mrazak cele maso v celku a nenakrajela ho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2009 ve 13:12  • Odpověz
apo tak to jsi šikula :grinning: zrovna včera sestřenka říkala,že dala celé maso na balkon a zapoměla na něho.Zůstalo tam přes noc :grinning:
15. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
tak to je v poho to zmrzlo akorat ne?nebo sezrali to ptaci? :grinning:
15. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
apí, my máme rizoto s brokolicí, karotkou a květákem, bez masa :wink:
sluni, oblečky pro sebe snad :sunglasses:

jdu čučet do zdi, zaplatila jsem si čočky, spoření a korunky se rozsypaly,ani se mi na zůstatek nechce koukat :cry:
15. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
:grinning: ,zmrzlo,musela to znovu rozmrazit a pak nakrájet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
ja jdu na chvilku lezet k bedne pac se mi otvira pusa po vcerejsku..sem usnula behem vteriny v posteli a rano jsme nemohla unavou vstat a to mi dneska rikal at se nenamaham s tou mou diagnozou radsi a napsal mi dalsi horcik a zelezo a jeste jsem se vterla k obvodni pred lidi a udelala mi ekg a vysetreni takze parada mam vse za sebou
15. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jasně utíkej.Dobře,že už máš klid pa pa :wink:
15. led 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jé tady nikdo? :frowning2:
Holky musím vám napsat-Už druhý den prcek sám od sebe obejmul.Uspávám ho,tak že vedle něho ležím a on se najednou otočil,stčil pode mne ruku a druhou mě vzal kolem krku(včera),dneska kolem těla.A tiskl mě k sobě asi 2min.Strašně dlouho.Bylo to tak super.Málem jsem se rozbrečela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2009 v 19:34  • Odpověz
ahoj, tak jsme v 18hod přijely, já si v outletu koupila jeansy next za 390,- nové a sáčko next za 190 nové :slight_smile:

sluni, jo, to jsou nádherné pocity
15. led 2009 v 19:37  • Odpověz
syl-tak to jsi dobře koupila,řekla bych až moc dobře :wink: .Jj bylo to dneska podruhé,tak snad to bude každý den :slight_smile:
15. led 2009 v 19:40  • Odpověz
sluni, to už bude :dizzy_face: malinká se takhle mazlí několikrát denně a ještě pusinkuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2009 v 19:41  • Odpověz
Jé já se tak těším :dizzy_face: .To už je teď něco jiného.Ty děti jsou tak skvělé :dizzy_face: .Plánuješ druhé?
15. led 2009 v 19:48  • Odpověz
ahoj holky jsem uplne mrtva a nechapu z ceho..bricho mam jak balon dneska,mam pocit,ze ta kuze uz dal nemuze a praskne a jsem jakobych mela v sobe tunu vzduchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: prevlikla jsem vsecky postele,uklidila co se dalo oprala pracku a jeste jsme jeli za tatkou do prace na jidlo pac sem nemela silu uz neco varit ..mala uz chrupka kukam na vkv a po nich jdu hajat..

sylvi kam do outletu jezdis a kolik tam stoji treba next dziny?
sluni to je parada co? :dizzy_face: ja jsem malickou od mala ucila na pusinkovani a muchlovani a ona je uplne miloucka dneska mi v praci rikala maminko ja te miluju a rikam a jak?a ona no hrozne preci ne?a pusinkuje a tre si licka a nejlepe ji je kdyz pribehne k nam v noci a da mi svoje nozicky mezi moje a funi mi do obliceje :grinning:
15. led 2009 ve 20:51  • Odpověz
apo neříkala jsi,že nebudeš nic dělat? Jj je to skvělé,já malého taky od mimča pusinkuju a mazlím,ale že to udělal sám,to je prostě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. led 2009 ve 20:55  • Odpověz
no jako ja myslela ,ze nikam nepoletim nic resit a jezdit a tak to co delam doma delam furt stejne :grinning: kdyz tady je porad curbes na muj vkus jeden den uklidim vysaju a za dva dny je to ve starych kolejich a me to irituje ten bordel nejvic ho dela manza teda :grinning:
15. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
:grinning: ,tak to je všude stejné.Já bych musela vysávat co hodinu. :grinning:
15. led 2009 ve 21:16  • Odpověz
nazdarek tak tu mame patek sice to pro nas nic neznamena co jsme na MD :grinning: v nedeli jedeme na Praded s malou jsem zvedava kolik lidi bude mit stejnej napad :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 07:44  • Odpověz
dobré ráno, snažím se do dítka nacpat snídani,ale nedaří se, prosteě nesnídá, meě z ní picne.

sluni, na druhé se nechystáme v dohledných 10letech :sunglasses:

apí, jeansy next - já sehnala za 390 úplně nové, krásné a padnoucí, běžně kolem 500 myslím s dají

a jako je pátek, já měla jít do práce,ale nemám hlídání, takže pojedu odpoledne na chvilinku, buď malou vyfasuje sousedka na chvíli nebo až přijede P tak pojedu, uvidím
16. led 2009 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.