• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
sylvi tak to je dobra cena teda ,ale to je jen v Praze?ja mam malou ve skolce a Karlos zarizuje kuchyn tak varim a platim ucty na netu at mame odpo klidek,pak jedu s autem ke kamosovi vymeni mi ten filtr a mala bude u sousedky na odpoledne tak si dachnu..co varite na obed?
16. led 2009 v 09:06  • Odpověz
ahojky holky jak ste se vyspaly
16. led 2009 v 09:39  • Odpověz
paradne dneska jsem celou noc nesla na wc coz je uspech :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 09:40  • Odpověz
apo já přišla z odpolední v1.10
16. led 2009 v 09:42  • Odpověz
jakto? :astonished:
16. led 2009 v 09:42  • Odpověz
hodně práce
16. led 2009 v 09:44  • Odpověz
tak to jo,ja ted porad sedim na telefonu a resim veci..to je hruza to prepojovani a ti lidi no des :grinning: musim vyridit objednavky na pristi tyden a nemam cenik u sebe tak porad neco hledam,mezitim varim obed a jeste musim vysat bo mala mi nadrobila vsude rohliky na modrej koberec takze namina :grinning: :grinning: a dneska jdes zase do prace?
16. led 2009 v 10:43  • Odpověz
a ty pracuješ z domova?
16. led 2009 v 10:49  • Odpověz
ted jo pomaham manzelovi s hospodou a navic jsem na MD +tehu :grinning:
16. led 2009 v 10:51  • Odpověz
to bys nás tam mohla pozvat co :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 10:55  • Odpověz
no to mohla az to bud otevrene napisu na netu co a jak,ale obavam se ,ze zrovna ty to budes mit asi 400km :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. led 2009 v 11:08  • Odpověz
tjn to je docela daleko :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 v 11:13  • Odpověz
valim pro dite do skolky tak zatim :slight_smile:
16. led 2009 v 11:26  • Odpověz
ahoj, byly jsme venku, pak na poště, jako doporučo obálka, vyšší jak 5cm že se prý musí už pojistit, takže jsem nechala 56kč za poštovné, to jsem katě prodala za 86kč, jako to je děsný :confounded:
odpo mi malou pohlídá sousedka, já musím do práce a večer pro me P pojede, vařím ptáčky z vepře, malá šla hají,ale prohlížela si tam knížku a tancovala na písničky
16. led 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojte tak prcek nechce spát,tak tu u mě poletuje :rolling_eyes:
16. led 2009 ve 12:03  • Odpověz
pa pa a krásnej zbytek dne
16. led 2009 ve 12:07  • Odpověz
16. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
me se malá vzbudila volala mimi, sem jí dala dudu a pustila písničky a asi ještě chvilku dá :slight_smile:
ale jako úplně se mi to nehodí,ji potřebuju nakrmit a dát nahoru k sousedce a to mi určo dělá naschvál pač ví, že jí zdrhnu do práce na večer, nene, je do 18hod max.
16. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
Tak prcek usnul až teď,byl hrozně unavený,ale spát nepůjde :confounded: Jj děcka mají šestý smysl nebo co :confused:
16. led 2009 ve 13:04  • Odpověz
sylvi to je jasan to ona asi vyciti :grinning: snedla jsem sacek cola gumidku a je mi blbe a tuze me boli zadek a ty kosti tam uaaa to je nesnesitelne jak sedim u kompu a chci dat nozky dolu na zem chyta me krec do zadku a nemuzu je dat dolu proste sedaci kosti a panev masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: za chvilku odlozim dite sousedce a valim s tim filtrem do auta ke kamosovi po ceste se stavim pro mouku,varila jsem veprove kosticky s houbama a nudlema a nemam to cim zahustit,a kruti vyvar z krku zeleninka a nudle to mame i na zitra a jak sem byla v tom vareni tak jeste puding je udelanej a pak jeste male udelam rajskou s ryzi polivku a upecu buchtu bo zitra mame tatku celej den v restice uklizeji jeste zbytky se sefem a jeho rodinou tak jim doneseme at se pricinime aspon nejak :grinning: a v nedeli jedeme na Praded!!!takze nevarim :grinning:
16. led 2009 ve 13:07  • Odpověz
Teda apo vy jste ale činorodí :grinning: Ten Praděd si užijte :wink:
16. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
sluni ja si asi tu unavu i sama delam,ale ja nevydrzim sedet doma kdyz mam takove ditko akcni..kdyzby byla klidnejsi a sedela lezela a hrala si sama tak to prdim,ale ju to nebavi porad doma tak musime vymejslet porad neco..jinak kdyz je manzel porad v praci musim vsecko kolem vyrizovat ja zejo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kdyz u toho nemusim vlacet malou a muzu ji dat sousedce tak me to bavi a naplnuje enefgii takovej rozlet..jine je to s ni to jsem vystavena :sweat_smile:
16. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
To věřím,já když s prcek něco vyřizuju tak jsem taky vždycky hotová.On rozjařený s těch zážitků na úřadech a já grogy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jé kde jste? :confused: Byli jsme dneska v Tescu,prcek si hrál v balónkách a koukali jsme na hračky,mají tam docela slevněné věci,tak tam pak skočím něco koupit :slight_smile: .Pak přišel taťka s prckem si hráli a pak jsme blbli ve vaně.Teď chrní,usnul hned :slight_smile: Tak snad jsem trochu odčinila to polední usínání :pensive:
16. led 2009 v 19:49  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
tak jsem tu :grinning: Mám volno, táta šel pařit :grinning:

apon tak co už víte co skrýváš v bříšku. Je na praděd jezdíme lyžovat. :slight_smile:
16. led 2009 ve 20:02  • Odpověz
kal jak bylo dneska?Děláš si oddechový večer? :grinning:
16. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
Tak koukám, že tady nikdo, tak jdu
16. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
nazdar takze zase zadnej odpocinek dneska,mala u sousedky ja s tim autem ,ale oprava bude vetsi tudiz se to protahlo pak rychle do globusu pro mouku a jogurty malicke a hned pro nu a ted dojel tatka a uz cte pohadku ,usneme jak miminka pac manza vstava jeste ve 3.30dela za kamose sobotni rozvoz novin takze se nevyspi chudak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kal:pruser je ten,ze min tyden nam rekli to a vcera ono takze opet vime prd a uz jsme si mysleli ,ze jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: prej si mam pripomenout pristi navstevu a udela mi sono a kukne jeste,ale je pravda,ze prcek yl vcera divne natocenej a moc se nehejbal ma svoji pater na me leve strane brucha a vsecko smerem dovnitr tela takze divnej pohled ani foto nemam nebylo by to dobre videt a nastesti jsem nemela ten 3d usg to bych vyhodila zbytecne ty prasule
16. led 2009 ve 20:10  • Odpověz
apo tak já myslela,že nám řekneš :frowning2: Kolik se to 3d platí?
16. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
u meho lekare 600+80 za fotku takze sem rada,ze sem to nemela objednane pac sem prd videla :astonished: takze nemuzu nic vyhazovat prodavat a kupovat takze to prdim vyzehlim nachystam pak vsecko a dej se vule bozi ,ale tesila sem se :rolling_eyes:
16. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.