• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
To věřím,taky bych byla trochu zklamaná,ale hlavně,že je vše O.K. :slight_smile: Jinak konečně se mi podařilo zmenšit fotky tak jestli budeš chtít tak mrkni :wink:
16. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
a tady to ožilo, super :slight_smile:

sluni měli jsme se dobře, koukám, že vy taky :wink:

Apon tak to je teda něco :astonished:
16. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
a to 3d jsem teda neměla ani jsem o tom nevěděla :frowning2: ,ale na srdíčku to bylo super :dizzy_face: Byla jsem úplně nadšená :slight_smile:
16. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
ahoj holky sem vcera vytuhla u Krause ani nevim kdo prisel posledni,malicka spala semnou pac tatka byl na noviny tak spi sam at nas nebudi..uvareno mam tak s ebudeme flakat dopol pak jdeme pro tatku do prace a na prochazku je teplo taje to :astonished:
17. led 2009 v 08:44  • Odpověz
sluni ja u prvni holky nevedela,ze to je a zila jsem :grinning: jako nejak extra me to nelaka a navic je to fakt zbytecne drahe kdyz se decko natoci blbe i 3D nic neuvidi takze to prdim..nicmene jsem vcera v obchode videla nadherne bodycka,ale drzela jsem se pac mame asi 3kufry lodaky plne hader na mimi :stuck_out_tongue_closed_eyes: koukala jsem na fotky malej je hezkej celej ty nebo tatka?ted nevim pac jste oba blondaci :grinning:
17. led 2009 v 09:44  • Odpověz
ahojik zdravim delam obidek pecu masicko zeli uz mam uvareny a knedlik po obede pujdu s deckama k babi na kaficko tastku mame v pracii :sweat_smile: :sweat_smile: decka si tu hrajou :sweat_smile: :sweat_smile:
17. led 2009 v 10:54  • Odpověz
nazdar andy ja mam nastesti navareno tak lelkujeme :grinning: se tesim zitra na Praded kurna doufam,ze tam zaparkujeme pac mam pocit,ze stejnej napad bude mit asi vic lidi :grinning:
17. led 2009 v 11:03  • Odpověz
ajoj api to bude to si pis ze tam bude plno lidi hezky si to uzijtee :wink: :wink: :wink:
17. led 2009 v 11:04  • Odpověz
jern odpocivejtee a lelkujte :grinning: :grinning: :grinning: tatku matze tez v praci :grinning: :grinning:
17. led 2009 v 11:08  • Odpověz
dneska je v te restauraci dodelavaji uklid a chystaji vsecko je jich tam plno,ale ted volal,ze za dve hodky dorazi ,ze nemame chodit v te zime pac si vzal auto
17. led 2009 v 11:14  • Odpověz
ahojky, malá se vzbudila, tatínek spinká, tak kdy budem obědvat, to nevím.
dopo jsme malou nemohli dostat z ledu,asi jí koupím bruslíky a bude bruslit, když see chce po tom ledu pořád capkat :sweat_smile:
mě bolí kotník, takže na led asi v bruslích nevlezu,pač bych se přizabila :grinning:

máme halušky se zelím a slaninkou,, zítra pangase a br kaši...a malé chutná papu v ikee-kuličky s kaší, kámoška tam vozí kluka na jídlo, když doma nechce, tak jsem též zkusila a dobrý...i tatťkovi jsme vzali domů a měl radost :dizzy_face:
17. led 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahojky holky tak jak je při víkendu?
17. led 2009 ve 14:23  • Odpověz
nazdar sylvi a mysi ja miluju taky jidlo z Ikei me chutna detske menu a pak jejich smazak je famozni nenasaty tukem a pak kulicky s omackou mnam :grinning: asi zajedeme brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2009 v 16:24  • Odpověz
čus ženy, tu to teda žije :unamused:

my jdem večer vybírat k sousedům dovču,tak snad něco vybereme konečně...dítko užn dnes potřetí kakalo, vůbec nevím z čeho, má normoš hovínka, takže fakt nevím
a jako namáčela si rohlík do hořtice a jedla to, Petr měl jelitko(fůůůj)tak si od něj namáčela
17. led 2009 v 18:05  • Odpověz
bych si dala prejt se zelim :grinning: sylvi kam na dovcu?v lete jedeme do Italie k mori s detima tak uz se tesim,jak tam byl manzel na sluzebce takto obhledl a rikal,ze super tak jsem zvedava :sunglasses:
17. led 2009 v 18:10  • Odpověz
apí, tak musíte dát pak info o dovče, my chcem se známýma po ČR někde,ale jako trochu luxusnější-krytý bazén, saunu...sem zvědavá, co z toho vyjde a kde.jako ke Zlínu atd se mi opravdu jet nechce :confounded: a tam byly hezké domy k pronájmu

apí, fůůj prejt se zelím, i to dítě to ochutnalo, dnes jí nedám pusu nebo až si vyčistí chrup :sunglasses:

jsou s tatí zavření v pokojíku a koukají na Pipi, teda tatí, prej ho to nikdy nevzalo, malá tam po něm skáče, jen ho musím upozornit, že má dojet pro lambrusco, pač já do té zimy nevlezu
17. led 2009 v 18:22  • Odpověz
hehe ja si davala posledne v reznictvi naprosto luxusni prejt cervnej se zelim a chlebem a malem sem se z toho posr..jak to bylo mnamozni primo to tam porazi a vari takze parada sme se oba nacpali jak cunatka a pak sli jeste na zmrzku no mazec no,ale ja zabijacku celkove mam rada,polevku jitrnice tlacenka takze ja to miluju,ale pusu bych ji taky nedala od druhejch mi to smrdi :grinning:
17. led 2009 v 18:26  • Odpověz
17. led 2009 v 18:27  • Odpověz
co se chechtas :grinning: ja mam unikatni chutove variace i bez tehu :grinning: :grinning: si pamatuju jak sem musela cunatku pri zabijacce michat krev aby se nesrazila to byl brutus a deda si daval mozecek a krev s vejcem tak to bych nesnedla ani za nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2009 v 18:31  • Odpověz
blicí smajlíky tu nemají :grinning:
17. led 2009 v 18:36  • Odpověz
ja ti dam blici :grinning:
17. led 2009 v 18:40  • Odpověz
ajoj holky zdravim :grinning: :grinning: tak jsme byli u babi a dedy anet tam zustala pres nocc :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2009 v 18:42  • Odpověz
a takovy prejt bych si tez dala :grinning: :grinning: :grinning: ja bastim tatranku :grinning: :grinning:
17. led 2009 v 18:46  • Odpověz
ja jsem dostala puncovej rez od Karlose a laskonku a jsem totalne prezrana jeste jsem udelala na zitra italskou polevku se syrem a krutony a obed si dame na Pradedu uz se tesim.tak bud rada mela jsi je tam nechat vsecky :grinning:
17. led 2009 v 18:52  • Odpověz
ze by mela bych klidecek :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2009 v 18:53  • Odpověz
taky dobry ja mam nejradsi ze zakusku tez laskonku nebo vetrnik nebo ovalek :grinning: :grinning:
17. led 2009 v 18:56  • Odpověz
ja posledni dobou i trubicky a na ostrozne jsem si koupila tvarohacek dort ten je paradni teda :dizzy_face:
17. led 2009 v 18:57  • Odpověz
tak tvarohacek to zni dobre to muze byt dobry ty brdooo budu muset zase upict nakou buchtu s tvarohem :grinning: :grinning:
17. led 2009 v 18:58  • Odpověz
no ja bych to zkusilo tohle co jsem jedla asi nebude moc tezke,ale nevim recept proste plne tvarohu a zespodu a zvrchu nejake testo,ale strasne dobre vlacne nahnedle co to muze bejt?
17. led 2009 v 18:59  • Odpověz
Holky zase mlsáte :grinning: :grinning:
17. led 2009 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.