• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
furt to zradlo co? :grinning:
17. led 2009 v 19:04  • Odpověz
ty asi namy tvarohovy dort nebo ja nevimm :wink: :wink:
17. led 2009 v 19:05  • Odpověz
ajoj misicka jo furt to zradloooooooooooo :grinning: :grinning:
17. led 2009 v 19:20  • Odpověz
ahojky já mám pizzu
17. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
ahojik dobry rANKO ZDRAVIM U NAS UZ TO BANTOVALO V SEST RANO TY BRDO ANI NENECHAJI MAMCU VYSPAT TATKU MAME V PRACI OBIDEK UVARENY TAK LENOSIME KUKAME NA DVD PAT A MAT :grinning: :grinning:
18. led 2009 v 09:29  • Odpověz
Dobré ranko, je tu někdo?
18. led 2009 ve 13:25  • Odpověz
Ahojte holky my jsme byli u našich,malý se zase vyblbnul,teď jel ještě s taťkou k druhé babičce :slight_smile: .
apo prcek je celý taťka,je mu neuvěřitelně podobný :wink:
18. led 2009 v 15:07  • Odpověz
ahojky jak je?
18. led 2009 v 15:55  • Odpověz
No mám klídek,když jsem po dlouhé době sama doma a co Ty?
18. led 2009 v 16:02  • Odpověz
já teď dojedla tak ok
18. led 2009 v 16:03  • Odpověz
Co jsi měla dobrého? :slight_smile:
18. led 2009 v 16:05  • Odpověz
halušky ze zelím
18. led 2009 v 16:12  • Odpověz
nazdarek tak jsme doma :slight_smile: jak jste se meli?u nas teda des pac jsme sli spat az ve 3.30 a vstavali v8rano takze totalni nevyspalost stipani oci a tak :grinning: no a ted jsme se stavili v Ikea s konecne male koupili celou sestavu nabytku do pokojicku at chuderka nema v krabicich na zemi hracky pac jeji komodu si dam pro miminko do loznice a koupili jsme tohle ejstli se vam to bude libit :sunglasses:

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S39850434 celou tuhle sestavu a k tomu jeste nastenou polici a spodni dil na hrani a vareni treba
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20087525
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20114883

plus ty krabice plastove a zasuvky tak uz se tesim az to slozime,ale vrtat na zed dneska nebudeme ty police pac je nedele a nebudeme jak ten blb pod nama :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten vrta na prvni svatek vanocni na vanoce v nedele pri obedu proste porad tak prej zitra nebo pozitri bude chlap delat zbytek,mala uz si tridi hracky a na vesacek dava saticky :sweat_smile:
18. led 2009 v 17:24  • Odpověz
ahojky apo to je pěkný
18. led 2009 v 17:30  • Odpověz
api,to je hezke,taky jsem o tom uvazovala,ale s ma vse v buku a nehodilo by se to tam
18. led 2009 v 19:13  • Odpověz
api to je moc hezké :slight_smile: a není to něco jiného než jste chtěli před tím? :confused: Fajn,že se malá těší :grinning: jinak nad náma je taky takovýcvok,sice ne až tak moc,jak píšeš Ty,ale určo má celé stěny provrtané :grinning:
18. led 2009 v 19:34  • Odpověz
holky, to nad náma je zastydlej puberťák, co si pouští jednu písničku pořád dokola a co nejvíc nahlas...a jeho matka si stěžuje, že malá v noci řve, co jí prej děláme :confused: a on debil mlátí do stropu našeho kvůli řevu malé :unamused: fakt kokoti :confounded:
18. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
Tak to je hnus já mám zase pod sebou takovou můru :angry: Ta zase mlátí do topení,asi si myslí,že to pomůže.Vždycky prcka akorát ještě víc vyděsí :angry:
18. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
ahojky sluni ne polazde jsme chteli Ikeu a tento system,ale nevedeli jsme jak to skombinovat..jeste to neni cele slozene ..a ja si ted rano jak sem malou chystala do skolky uvedomila,ze jdeme k zubari na 10.30!sem myslela ,ze az zitra..takze honem letime s tatkou do restiky neco poklidit jeste a pak jedeme k pani zubarce,mame ji 12km daleko,ale je strasne hodna takze uz se tesime..akorat tatka se vykroutil pac jde na 10do prace a prej ho mam preobjednat.. :grinning:
19. led 2009 v 07:38  • Odpověz
apí, tak to naše zubařka je rázná žena a pokud se nepřehlásíš týden před, platíš 600 :sunglasses:
19. led 2009 v 09:53  • Odpověz
ahojte syl :astonished: tak to je teda síla,no alespoň chodíš pravidelně :grinning:
My musíme taky k zubaři,nejsem nějak schopná to objednat :rolling_eyes: Ale je taky hodná,jsem zvědavá na prcka,minule se mu to moc nelíbilo :unamused:
19. led 2009 v 11:47  • Odpověz
tak jsme doma zoubecky v poradku,mala je ma nadherne biloucke zdrave tak sem rada pac fakt poctive cistime denne i 3x..ja taky nic a ted jsme doobedvali,meli ve skolce spenatova polivka(vytecna)a hovezi s knedlickem fakt mnamka mala se rozdelila semnou dali mega porci :grinning: matka vyziracka :grinning: :grinning:

sylvi tak ta nase je v pohode pac chodime vseci zaroven 3kusy a kdyz jeden chybi nevadi to hlavne,ze je zbytek jinak se staci jen odhlasit a jednou sem na to zapomela a nezlobila se pac ona ma takovejch lidi,ze to nahradi v pohode.. :sunglasses:
19. led 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahoj zdravim tak co nas pradedu jste api nebyli ale je to moc pekny to co jste kpupili my jdem za cvili na karate :slight_smile:
19. led 2009 v 16:14  • Odpověz
andy byli jsme :sunglasses: zvladame vsecko :grinning: mame pro malou pokojicek :sunglasses:
19. led 2009 v 17:32  • Odpověz
ahojky holky
19. led 2009 v 17:34  • Odpověz
nazdar andel..ja ted doletela po celem dnu a teprve poradne jim a jsem utahana jak kote jenze musim cekat do 22.30 na manzu pac si nechal doma klice a nechce se mi mu je vozit :astonished:
19. led 2009 v 17:40  • Odpověz
já taky jsem měla honičku mela jsem ještě dneska jízdy
19. led 2009 v 17:53  • Odpověz
toz to jo api a co dobryyy lyzovali jste urcite joo :grinning: :grinning: je tam fajn na pradedu vim jak my jsme tam byli :sweat_smile: :sweat_smile:
19. led 2009 v 18:42  • Odpověz
vy se máte a já musím trčet v práci :cry: :grinning:
19. led 2009 v 18:53  • Odpověz
ahojte apo malá lyžuje?
My jsme dneska byli u sestřenky děcka byly úplně skvělé,pořád se pusinkovaly a chodily za ruce. :grinning: Potom přišel za náma domů děda a teď se pcek koupe s taťkou
19. led 2009 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.