• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ahoj sluni :slight_smile: mala se teprve uci,ale zatim lyze pujcujeme a chci koupit nejake bo pocitam,ze snih bude aspon do dubna na horach a Praded je za domem skoro takze tam..
andy je tam krasne a hlavne vzdousek cistej..kurna ted sem jeste domontovala polici a ten spodni dil a uz me to nebavi musime koupit akusroubovak jinak si usroubujem rucicky z tech ikea veci :grinning: mal anechce spat
19. led 2009 v 19:11  • Odpověz
Tak to je šikovná.Ale Ty nelyžuješ ne? :confused: Jj ty šroubováčky nebo co to je z Ikei jsou šílené :rolling_eyes:
19. led 2009 v 19:15  • Odpověz
ja nelyzuju zaprve bo jsem tehu a za druhe se bojim po uraze jsem se zlamala na lyzich tak cekam az odrodim a budu mit na to klid a deti budou u babicky a manzel me na to znova postavi on lyzuje dobre prave a ma paradni lyze :grinning:
19. led 2009 v 19:17  • Odpověz
To je dobře,aby se Ti ještě něco nestalo. :wink: Už si vzpomínám psala jsi o tom úraze :cry: No když někdo umí lyžovat,tak je ¨to paráda :wink:
19. led 2009 v 19:22  • Odpověz
já lyžovat neumím
19. led 2009 v 19:24  • Odpověz
ja se to naucim :grinning:
19. led 2009 v 19:26  • Odpověz
já se teď hci naučit na inlinech na lyžých mě to nemá kdo naučit
19. led 2009 v 19:29  • Odpověz
inline me taky berou to zkusim i sama nekde v parku :grinning:
19. led 2009 v 19:30  • Odpověz
já si je zkoušela v obchodě a málem jsem se tam zabila
:grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak naučit bych se to chtěla taky,teda pořádně :grinning: Chci lyžovat s prckem až bude větší,ale doufám,že styl nepochytí po mě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2009 v 19:40  • Odpověz
sluni a ty lyzujes dobre? :sunglasses:
19. led 2009 v 19:41  • Odpověz
No jak se to vezme,pro mě až moc :grinning: ne lyžuji tak normálně,teda když jsem lyžovala naposledy tak ro bylo normálně.A to už je nějaký ten rok.Tak bych to viděla asi tak,že nic moc :wink:
19. led 2009 v 19:42  • Odpověz
apí, tak brzo spát :sweat_smile: co to po ní chceš

malá si začala venku jen tak lehat a má z toho srandu, takže odpo jsme domů přišly jako čuně, teda ona a pak jsme šly ke kamarádce, tam společně se svým kamarádem vylili polívku na bílý koberec, my klábosily a tak se to stalo :grinning:
a v obchoďáku jsme byli dnes všichni a já koupila malé legínky s kraječkou dole zelené na léto a sobě tuniku žlutou k jeansům nebo bílé sukni.
na inline neumím, jednou jsem se málem přizabila, na lyžích jsem kdysy jezdila,ale teď mám hroznej strach z kopců :pensive: a předpředminulej rok jsem se dost vysekala a od té doby jsem na lyžích nestála, moc se bojím, že by Sofi přišla o maminku :unamused: :frowning2:
19. led 2009 v 19:44  • Odpověz
sylvi mala mi zase dela stopy prstama na rukach do snehu prej to je jako kosi nozky a pak dela andelicky kdekoliv i v brecce :grinning:

ja mam nejradeji plavani a kolo a vysokturistiku
19. led 2009 v 19:47  • Odpověz
Teda syl Ty jsi byla nějaká hodná :grinning: in line taky neumím,už jsem to tu psala.stála jsem na tom jenom jednou a musel to být pohled :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2009 v 19:47  • Odpověz
Já taky turistukuju strašně ráda,je to snad nejlepší dovča,jakou si umím představit.Bohužel to věšinou moc lidí se mnou nesdílí :frowning2:
19. led 2009 v 19:48  • Odpověz
já se teda ráda válím u moře ne na slunci,ale v moři :grinning: sdílet by měl kdo,ale nejsou na to často peníze :sweat_smile:
19. led 2009 v 19:55  • Odpověz
tak ja miluju hory a velehory ,ale mam taky rada more a to si nejvic uziju sama s nekym dospelym s malou je to peklo vsude ,ale vodu miluje takze udrzet ji u vody no problemo ..takze idelani dovolena by byla tyden v horach treba ty tatry a pak 3dny termalky na zotaveni svalu a pak 11dni u more v jednom tahu :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2009 v 19:57  • Odpověz
apo :grinning: tak u moře jsem ještě nebyla :frowning2: ,ale jednou tam pojedu až budu Velká :grinning: ,ale termálky to bych si taky dala říct,spojené s masážemi :dizzy_face:
19. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
sluni to vis ,ze pojedes dneska uz to neni tak nedostupne treba i autem do Italie staci nebo Chorvatsko to je jedno..termalky jsou bozi,ale ne ve vedru jako nam loni :grinning: nejlepsi je kdyz rano turujes a pak si navecer zajedes treba ten Vrbov je paradni ikdyz skaredy jako stare to je jenze vidis krasne z bazenu na Tatry a relaxujes ve vode unavene svaly..ale loni sme jeli i s malou a to byl narez teda pac bylo vedro a jeste sme se rochnili v te horke vode to je hrozne ted je idelani doba na termaly..mas nekde blizko sebe nejake?
19. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
Teda teď ani nevím :astonished: :confused: Jezdili jsme do Tater,u nás jsem ještě nebyla.Ale bydlím v Ostravě tak třeba budeš věfět Ty :fearful: :slight_smile:
19. led 2009 ve 20:32  • Odpověz
to ses kousek ode me :grinning:
19. led 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jé a kde bydlíš?Jestli chceš můžeš IP :wink:
19. led 2009 ve 20:39  • Odpověz
:slight_smile: A kam jezdíš do termálek?Já bych asi vyzkoušela tak na podzim až z toho bude mít něco i prcek.Zatím ho baví se spíše brouzdat :grinning:
19. led 2009 ve 20:59  • Odpověz
uz su tu musela sem neco poresit s muzem na tel :grinning: no ja vim,ze smerem na hradec od nas je termal kurna jak se jmenuje nevim ,ale zjistim.jezdime jen v ramci dovolene v tatrach prave u nas toho moc neni nebo spise smerem ke slovensku uz je toho vic
19. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
No zkus zjistit,to budeš hodná.Ale Tatry jsou skvělé.Uvidíme jak na tom budem,ale určo bych chtěla s prckem vyrzit,ať z toho taky něco má.My jsme s našima jezdili pořád,to byly časy :dizzy_face:
19. led 2009 ve 21:18  • Odpověz
no to jo ja sice s nasima ne az sama pac oni nejsou na nic ale totalne na nic zadnej sport zadna aktivita jen hospoda cigara a tv :astonished:
19. led 2009 ve 21:22  • Odpověz
:unamused: Tak to je blbé,ještě že jsi se nevyvedla podle jejich gusta :wink: Alespoň má malá fajn dětství.Taky bych,aby prďoš měl hezké vzpomínky,i když to asi nebude tak často jak jsem měla já.Dovču z podniku asi nedostanu :grinning:
19. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
nene ja jsem uplne mimo misu jejich deni absolutne ve vsem ale,matka to bere jako cilenou zradu,ale proste jsem jina jakobych nebyla jejich :grinning: jako fakt se snazim nedelat co me stvalo doma viz hadry na vanoc emisto hracek vecne buzerovani zadne chvaleni proste totalni opak a ani se mc nesnazim me to jde samo pac takova jsem a je mi lito matky,ze ona takova neni nebyla a nikdy nebude ..je strasne tvrda :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty sporty?max na houby na koupak tot vse proste lenivci
19. led 2009 ve 21:36  • Odpověz
Tak to je dobře.Třeba Tě v porodnici vyměnili :confused: :grinning: A to jsi se učila sportovat sama?Nebo až s manžou.
19. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.