• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
sama sama vsecko sama jinak bych u nich zblaznila :stuck_out_tongue_closed_eyes: dodneska nechapou proc nakupuju drazsi kvalitni suroviny proc cvicim yogu a vubc delam pro ne nesmyslne veci,ktere dle nich urcite delam jen abych se natruc odlisila..oni nepripusti,ze nekdo je jinej proste..moje matka by mela dostat metal za nakup od kauflandu pac ta bere vsecko jen tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jéé,tak místo,aby byli rádi,že se máš dobře...No mi mamka taky říkala,že budu chodit do samých škol snad do konce života,ale je ráda :slight_smile: Tak to si asi nerozumíte.Je dobře,že jsi to vzala takhle :dizzy_face:
19. led 2009 ve 21:54  • Odpověz
no moc si v techto vecech nerozumime to je fakt,ale ja to uz neresim pac mam svoji rodinu a veskerou energii smeruju k nam trem nemam tolik casu a energie moji mati presvedcovat,ze to tak chci nebo nechci to je zbytecne ona si stejne mele tu svou :grinning: ale malou ma rada takze v pohode..a hlavne mam skveleho manzela nekdy bych zaslouzila na zadek jak si toho nevazim,ale hned se vzpamatuju..on to taky nema doma ruzove takze sme se tak nejak nasli a zachranili jak rika :grinning:
19. led 2009 ve 21:58  • Odpověz
:grinning: Jj je to asi všude podobné :slight_smile: už půjdu chrnět.Tak hezkou noc a vydrž než dorazí manža ať nespí na chodbě :grinning:
19. led 2009 ve 22:03  • Odpověz
jasne utikej ja uz usinam,ale musim vydrzet a pak padnu za vlast tak zatim pa :dizzy_face:
19. led 2009 ve 22:04  • Odpověz
dobré ráno,
včera kocourek vzal dudu a dal ho brečícímu miminku, a ono už nebrečelo, jakž takž to vzala, ale večer už řvala jak tur :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už si nenechala nakecat nic a teď divadlo jak hrom, vstane a běhá s dudu, tak jsem jí ho sebrala, aspoň přes den ať ho nemá, je to ale boj s nervama, řve děsně
20. led 2009 v 08:31  • Odpověz
ahojky..
sylvi kasli na to ,nech ji dudanka vsak je to roztomile a je malicka jeste ,stejne s nim do skoly nepujde tak co :grinning: pockej vas palacovej kocur king II.umi aportovat dudliky???? :grinning: ja zase resim dilema s tou sestavou nabytku bo tady sou krive zdi jak prase a je potreba to privrtat ke zdi aby z toho mala nespadla jenze kdyz to das vrchem ke zdi dole je asi centak a pul na vypodlozeni katastrofa takze bud to navrtat s pruduchem anebo koupit koberec pres celej pokoj a vypodlozit to pod nej jenze mala je alergik tak co ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2009 v 09:50  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: king II :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2009 v 09:56  • Odpověz
no co co co ? :grinning: ja teda jeste nevidela kocku co nosi dudle rvoucimu decku jestli on neni jak Garfield :grinning:
20. led 2009 v 09:59  • Odpověz
ja nikdy nekupovala koberec,ale ted sem vymerila,ze celej pokoj ma 3,45x4,95m kolik myslis ,ze stoji koberec tak velkej?jako nejakej kremovej svetlej pac ma jeste skakaciho panaka uprostred :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2009 v 10:00  • Odpověz
apí, já nevím, já koberce zesrdce nesnáším, co uklízím pořád z plovoučky, to na koberci nebylo tolik vidět a teda masakr, hnus, fůůj, takže jáko berec neuznávám, jen kusové koberečky, co se dají oprat a střídat barvy, mám tři různé do obýváku :grinning:
20. led 2009 v 10:04  • Odpověz
ja taky nemam koberce prave krom chodby kde je prozatim a sere me jak porad zobu smeti ze zeme jak slipka bo jsem chtela tmavemodrej!!!nikdy vice..moje matka je uchylna ta ma koberce i v kuchyni!!!!!!!!!!!!chapes to??? :sweat_smile: no a kdyz to privrtam u zdi na nejakou vuli bude to videt jak jdes do pokojicku ,ze to neni uplne u zdi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2009 v 10:06  • Odpověz
apí, to je dilema, já nevím, něčím jiným by to nešlo?

mě teď odešla kamarádka s chlapečkem, děti si hrály, malá se zase počůrala, stála na místě a ječela z pokojíku a nehla se ani o milimetr, já ji to fakt nenaučím, jí je to úplně jedno.venku chčijákuje, co dnes budem dělat, to nevím,asi půjdem zase nahoru si pohrát po spaní, já potřebuju vytřít, to udělám teď, pač malá už je zavřeená v postýlce a bez protestů s hudbou asi usne co nevidět, ještě potřebuju přepsat text do práce,ale zítra tam jdu, tak to asi udělám až tam
20. led 2009 v 11:38  • Odpověz
no volala sem Karlosovi a rikam,ze koberec uprostred nejakej vetsi by byl hnusnej pac by sel pod postel pod skrine a zbytek jinde by couhal a navic sme ted utratili moc penez za ten nabytek tak prej to udelame do roviny co to pujde ke zdi a vypodlozime nenapadne drevem a az bude cas a vic penez nejak to doresime ,ale ten koberec me taky nenadchnul pac to i opticky zmensi prostor..

letim pro dite do skolky a dnes jdu na predporodni kurz odpoledne uz se tesim az se vymacham v bazenu :grinning: u nas je nadherne teplo...nechapu..leden a je 6C
20. led 2009 v 11:41  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
u nás taky byla kámoška s malou,tak děcka poblbly.odpo tase přijde sestřenka s malou a bude tu spát,tak aspoň večer pokecáme :dizzy_face:
apo o je fakt dilema-co takhle srovnat stěnu?Ale je to chvilku binec.Jinak nevím :confounded: koberce taky nemusím :rolling_eyes:
20. led 2009 ve 12:25  • Odpověz
sluni to bychom museli predela celej barak :grinning: tady je to vsecko krive jak hrom i okna co nam menili museli dat do roviny,ale opticky v jednom pokoji vypada okno krive,ale to je zed..koberce bleee samej humus v tom a vecna spina a luxovani..jdeme chrne po obede
20. led 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak se vyspinkejte :slight_smile: .To je dost na prd,takové fušaření :angry: Tak to Ti bohužel neporadím :frowning2:
20. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahoj sluni jak se mas?
20. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj sku :slight_smile: mám se fajn,prcek je skvělý .Dneska máme den návštěv,tak snad bude spokojený.A co Ty?Jak válčíš?
20. led 2009 ve 12:43  • Odpověz
apo mis tačí ta moje předložka na záchodě.Mám asi padesátou,jak je pořád peru,tak to nějak nedávají :sweat_smile: .Ještě mám malý kobereček v kuchyni,ale ten je kvalitní,tak zatím drží :wink:
20. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
ale jde to ted jsem malem vyhorela zapomela jsem ze mas ryzu na sporaku,ale v poho :sunglasses: zitra rano me prijede muj tata tak se tesime .domca mu vyrabel krabicku z prekvapenim.to zas bude slzave udoli :slight_smile:
20. led 2009 ve 12:46  • Odpověz
:astonished: Tak to se mi taky stává,většinou,když se zapomenu tady :confounded: .Jé to je hezké,děti jsou super.Mi teď namaloval synovec obrázek.Vlastně pro mě,bývalého i pro Martínka.Byl na sebe tak pyšný :slight_smile: :grinning:
20. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
krasa .sluni jdem zerinkat pak prijdu jestli tady jeste budes.jinak krasny navstevy :slight_smile:
20. led 2009 ve 12:51  • Odpověz
Tak se napapejte :slight_smile: Pokud se prďoš nevzbudí tak jsem zde :grinning: .
20. led 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahojik zdravim tak jsem prisla z prace manza uvaril obidek polivku a rizoto tak jsme se nacpali adel si to hraje s panenkama ti dva jsou jeste ve skole kolem trerti prijde tchyna prej ma novyho pritele tak nam ho prijde ukazat api tak jsem zvedava :wink: :wink: :wink:
20. led 2009 ve 13:28  • Odpověz
holky, mám rudé nehtíky :dizzy_face: se bude chlap koukat :grinning: ale jsou krásný,jen je mám děsně dlouhý a nemůžu ani psát na noťasu
20. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
andry-manže vaří-to je šikula :slight_smile: :dizzy_face:
syl- :grinning: to si zvykneš nebo je šmikni :astonished: :confused: :grinning:
20. led 2009 ve 13:33  • Odpověz
sluni, konce jsou pryskřicové a jen tak je nešmiknu

proč řve,když se probudí, to je jako by ji někdo vraždil :unamused:
20. led 2009 ve 13:36  • Odpověz
Prcek je vzhůru tak já mažu pa pa
20. led 2009 ve 13:48  • Odpověz
ty brdo ja spala a mala taky!!svete div se teda,jeste chrape ,ale pujdu ju obudit bo na 4hodiny musi k sousedce a bejt uz napapana a ja jedu na plavco a cviceni a tuze se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak dneska sem byla v Bille a maji kaiserky nadherne krupave vypecene jen za 2,90 a vytecnou sunku za 129kc kilo doporucuju ... :grinning:
20. led 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.