• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ahojik tak dobry ten jeji vypada dobry tak uvidime :grinning: :grinning: tak hezky cvic a plavej :grinning: :grinning: ted premyslim co na vecuu jo musi kdyz makanm dopoledne tak vari on :grinning: :grinning:
20. led 2009 v 17:41  • Odpověz
ahojky spáči :grinning: :grinning:
20. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
apo aspoň jsi se vyspinkala :slight_smile: Jak bylo na cvičení?
andry to je super budu to muset naučit malého :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahojte kde jste? :confused: :frowning2: Dneska snad každý chrní :grinning:
Včera jsem tu měla sestřenku.Děcka spaly spolu a byly úplně skvělé :dizzy_face: .Chrněly celou noc,krásně si hrály,prostě super.Asi budu muset prďošovi pořídit sourozence :confused: :grinning:
21. led 2009 ve 12:25  • Odpověz
uz su tu :grinning: vcera sem odpadla jak hrom..unavena vyplavana vycvicena pak pro malou k sousedce ta rvala ,ze nechce domu doma sem pojedla kukla na pouta a sla chrnet pak me obudil manzel jak dosel a ja hned usnula coz se mi nestava moc casto a rano sme dovrtali ten nabytek a zase zenska to musela zachranit :grinning: v tydny jsem mu opravila stale se mlzici auto(uz chtel kupovat novej dil za tacy a nasla sem mu co to asi je a opravil to)dneska jak urezaval listu na parketach tu okrajovou pac sme zasunovali ten nabytek ke zdi a priprtal to ke stene tak dole byla fuga rikam hele vypodlozime to tim drivkem a nebud enic poznat a ejhle ono to vypada jak kdyby tam nic nebylo a sedlo to paradne a uz to chtel vyhazovat :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 12:41  • Odpověz
Teda Ty jsi všeuměl :grinning: .Co by si ti chlapi bez ženských počali? :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co malá spokojená s nábytkem?
21. led 2009 ve 12:56  • Odpověz
mala je nadsena jak jinak chudera ma pokojicek az ted ve 4letech skoro jinak to mela v komode ty hadry to by ani tak nevadilo,ale na zemi v krabicich mela hracky a nehrala si s nema pac je nemela kam dat a sednout si k nim..stolecek ma ,ale tam maluje takze ted si muze vseckov ystavit ..nj chlapi by chcipli bez nas :grinning: ale ja na to dosla vicemene diky chlapovi,ale jinemu..sem jela do autosalonu nejakeho a optala se co by to mohlo bejt ten mi to rekl a prej novej dil manzel uz by ho koupil a ja mu nasla na nejakem diskuznim foru o autech ze se to da lehce odpojit a fakci to :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
No hlavně,že to Tvůj uměl udělat,to je taky zásluha :grinning: Prostě se potřebujete oba :wink: Já jsem taky zvědavá,kdy bude mít prcek svůj pokojík.Zatím mu tam starší moje postel,na které spíme oba.Kam já ji potom dám,a kde budu spát to fakt nevím :rolling_eyes:
21. led 2009 ve 13:04  • Odpověz
a kolik mas pokoju?
21. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
ahoj, pracuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už máme posilu do kanclu, tak snad se z toho neosypu, mám toho děsně moc, jenže posilu účetní zaúkolovala kravinama a mě nepomáhá
21. led 2009 ve 14:15  • Odpověz
hojik holky zdravim ja pracovala ranno sylvar :grinning: :grinning: kukame na dvd adel ted bastila s tatkou pecenace furt neco cpe :grinning: za chvili pro deti do skoly a pak na karate :grinning: :grinning:
21. led 2009 ve 14:18  • Odpověz
andy, tak to jo, pečenáče,mňam
21. led 2009 ve 14:19  • Odpověz
ajoj sylvi mas je rada ja je nemusim zadny kysely ryby :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2009 ve 14:22  • Odpověz
jo, mám ráda všechy ryba na jakýkoli způsob
21. led 2009 ve 14:36  • Odpověz
ahoj sylvi vydrzaj :grinning: a jak je to s tim kocourem?me to neda spat sem to rikala i Karlosovi ,ze mate aportujici kocku jak to delate?kdo ho cvici a co ma za odmenu?kys.rybicky? :grinning: :grinning: dneska by se u nas kocourek nabastil sem vytahla na veceri lososa a udelam na grilu a skocim jeste pro brambory do alberta a kdyz uz jsem v tom aprahu udelala jsem z litru mleka palacinky a male pecu strudl pac ona je nerada a udelala sem polevku kminovou s vejcem..mam rada vsemozne polevky a tudle jsem si dala na menicko nekde a byla nechutna tak sem ji udelala na chut domu chlap je v Ostrave,ale uz jede dom se sefem a pak jeste do hospody neco uklidit fakt humus ti delnici nedelaji a nedelaji...vcera v 9rano tam nikdo nebyl!!!takze je posunuta oteviracka na 30.1utikaji penize..nakopat prdele jim

ahoj andy tak to si davate ja mam rada zavinace,ale bez kuze,a rezy miluju a rybi salatek ale opet bez kuze :stuck_out_tongue_closed_eyes: mala by mi to nesnedla ona ma v plechovce rio mare tunaka toho pidimalickeho a sni to cele sama,jakoukoliv rybu cerstvou delanou,ale nakladane ee
21. led 2009 v 15:15  • Odpověz
apí, no dudulíka malé musel vrátit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

malá miluje ryb, jí taky dávám tuňáka rio mare, pangase

já rybí salát s jogurtem, mňam mňam

já včera vařila květákovou polívku a ta je tak mňam, vařím ji s bobkovým listem, česnekem celým, nové koření trochu, malinko soli a je žůžo, žádný umělý hnusy do ní nedávám a je vynikající, i masovej chlap mi ji jí a to je co říct
my na véču budem mít sekanou asi s bramborem a tatrkou já, se těším, jůůů, teplá véča
21. led 2009 v 15:21  • Odpověz
ja jsem na polevky fakt zatizena,kolikrat nemusim mit druhe,ale dobrou polevku potrebuju at si kdo chce co chce rika ja teplou stravu do zaludku potrebuju prost eje mi lip,na kvetakovou se chystam ted,delas z mrazeneho nebo cerstveho?a jeste mi chutnaji polevky ze skolky takovety mirne zavarene treba krupicova s vejcem nebo najemno nastrouhana mrkvicka a tak..

ryby jime skoro porad a jeste nam chutnaji slavky a ruzne morske veci jako krevetky kalamaty krouzky a chobotku jsem jeste nemela jak jezdim do Polska na ryby tak je tam maji ,ale jsou hnusne takove hnede z vrchu a maji prisavky :grinning:
21. led 2009 v 15:30  • Odpověz
krevety si kupujem čerstvé a připravujem jen na oliváku a trocha česneku nakrájeného a namáčíme do sladkokyseslé pálivé omajdy

já polévky nemusím,ale jak je malé vařím, tak je mám docela ráda
21. led 2009 v 15:35  • Odpověz
a ty chobotky jak delate?
21. led 2009 v 15:37  • Odpověz
nam tak kvetakovou polivku bych si tez dala tak adel uz pres hodku spinka ziram uz dlouho nespala :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 15:56  • Odpověz
kurna nejak pozde :grinning: aby ti usnula vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co ve skolce mala?sem kukala,ze porad sedi u pani ucitelky a breci
:fearful:
21. led 2009 v 16:00  • Odpověz
je to kometka mala :grinning: :grinning: uz ji musim vzbudit bo pujdem na karate :grinning: :grinning: alik jde na nocni
21. led 2009 v 16:05  • Odpověz
sem slysela alese jak rikal,ze place jen kdyz tam neni Maruska,ale ja ji vidim rano plakat ikdyz tam Maruska je? :frowning2: to je smutne ,ze si jeste nezvykla..mala rikala,ze si skoro nehraje s nema,ale treba se to zlepsi casem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja letim do alberta pro ty hrozne zemaky nebo nevecerime :grinning:
21. led 2009 v 16:08  • Odpověz
ne maruska ona beci kdyz tam neni ta druha ta mlada katka :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 16:10  • Odpověz
uz je vzhuru :grinning: :grinning: nojo kazdy je jinyy ale ona prestane dycky beci chvili a pak dobryy :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 16:11  • Odpověz
talk utikej at mate co bastit ja nevim co udelam na vecuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2009 v 16:12  • Odpověz
no ja si to spletla ja myslela tu mladou ta tam byla min tyden prave ja na tercu kukam pres okno prave pokazde chvilku jak co dela a nekdy jde za adelkou a utesuje ju a tak a ma medvidka a sedi tam na zidlicce :slight_smile: ale mala spis je zvykla na skolku tak ona leti hned za deckama nebo maluje ,a budes ju teda nechavat spat ve skolce za ten mesic nebo jak?ja uz se na to tesim aspon nebudu po obede kvaltovat ,ale vyspim se :grinning:
21. led 2009 v 16:14  • Odpověz
no urcite ze budu :grinning: :grinning: tez jsem zvedava jinac ted jsmwe dosli z karate kurna tam prsiii :frowning2: :frowning2:
21. led 2009 v 18:25  • Odpověz
ahojky holky jak je
21. led 2009 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.