• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ahoj, tatínek nám před šestou utekl a my tu válčíme a nervujem se spolu.
Malá se vztekala, pak nechtěla jíst, pak chtěla,ale těstoviny, co nebyla ještě omáčka, pak se trochu teda najedla :slight_smile:
je tu bordel, potřebuju vytřít, takže jdu na to
malá je v pokojíku a vzdorovitě mě nechce a co si budem povídat, jsem zvyklá, že si večer hrají s tatínkem a já můžu v klidu pouklízet, poumývat všechno, co se neleskne atd.
to je mi líto, že Adélka pláče ve školce :cry:
21. led 2009 v 18:51  • Odpověz
Vy si ale baštíte :grinning: Prcek se zase koupe s taťkou,to bude koupelna zas vypadat :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale hlavně,že je spokojený.My jsme měli uklízecí odpol.nevěřila bych co dokážou dvě děti,když si hrají podle svého gusta :astonished: :angry: :grinning:
21. led 2009 v 19:09  • Odpověz
tak akorat bastim udelala jsem vajecnou placku a zeleninku na to je dobrota :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 19:22  • Odpověz
je to komertka moje mala adelinda :grinning: :grinning:
21. led 2009 v 19:28  • Odpověz
sluni, to já musela sama, my máme taťku na pivku :sweat_smile:

jako někam si schovala dudlík a nemůžeme ho najít, to jestli ho nenajdem, uslyší to celej barák
21. led 2009 v 19:32  • Odpověz
teda jsem se nadlabla jeste umyt nadobi mne se nechce ty brdoooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2009 v 19:36  • Odpověz
syl-tak prcek věčně schovává dudlíky a pak chodí a kde je?Já celá zoufalá hledám po celém bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
andry to je na tom všem nejhorší :frowning2:
21. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
sluni, jo, my hledáme a ona řve a pak s ním slavnostně přiběhne :wink: :wink: :wink:

spí už, tak si jdu vyndat čočky a spát taky, pověsila jsem prádlo, růžové kalhoty se samo nevypraly na 30,ach jo,ale kabátek jo, tak nevím, kde je chyba,asi nějaké agresivní bláto či co a nextové manchestráčky se mi taky nepovedlo vyprat, teda pračce, už 2x jsem je prala a pořád flek :unamused:
21. led 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jo tak to se mi stává taky :angry: Prášek drahý jak sviňa a nic.Hlavně ty trička,to je hrůza :pensive: Tak se hezky vyspi pa pa :wink:
21. led 2009 ve 20:34  • Odpověz
hura jsem doma..zdravim..cele rano jsme zkouseli v te hospe jidla tak sem se najedla na snidani sem mela steak :grinning: pak hranolky a odpo jdeme budou zkouset dezerty tak mala se tesi vic jak ja..venku je humus pocasi teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: zapla sem mycku a du hodit nohy na stul jo a rano v OBI jsem natrefila na vyprodej kvetinek ,ale nadherne iris za20kc a bramboricky za 9kc a jsou nadherne vubec nechapu,ze je slevnili
22. led 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj,
apo to jsi se teda nadlábla :grinning: .Věřím,že malá se těší,kdo by se netěšil.Já bych si jich nakoupila plno,jsem do kvítek dost ujetá :confused: :grinning:
22. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
no to ja taky ,ale jeste jsem je nikdy tyhle doma nemela tak sem si vzala jen 4kusy kdyby to melo chcipnout at me to neni lito
22. led 2009 ve 12:40  • Odpověz
bramboříky jsem měla a nevydržely mi :frowning2: .Asi jsem se o ně neuměla starat a to jsem se ptala.Ale známá je má a jsou nádherné,pořád jí kvetou :slight_smile:
22. led 2009 ve 12:42  • Odpověz
no vidis ja jsem zvedava co to udela prave :sunglasses: ale ten iris voni uplne bozsky po celem pokoji uz
22. led 2009 ve 12:50  • Odpověz
No mě to taky vždycky mrzí,když mi kytka nevydrží :frowning2: .Ale jak jsem někde v květinářství,tak většinou neodolám.Ještě když jsou slevy tak to je jasné :grinning:
22. led 2009 ve 12:51  • Odpověz
no ja se chystam v Ikei si koupit novej fikus benjamina pac ten co jsem mela 5let mi totalne opadal ,sem ho mela u topeni pod oknem,absolutne jsem nevedela kam se dava takze chudak trpel a vcera sel do kontejneru
22. led 2009 ve 12:53  • Odpověz
Tak na to nemám místo.Ale naši měli úplně obrovský.Táhl se jim i přes strop :astonished: :grinning: ,ale pak najednou začal žloutnout a taky celý opadl.Nevím co se stalo a to byl tak nádherný :slight_smile: Teď už nemají tak velké kytky,ale co májí tak jim všechno kvete :angry: :dizzy_face:
22. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
no nasim taky vsecko kvete bo maji barak a tam je vlhko nez u nas je pekelne sucho :confounded:
22. led 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jj naši jsou taky na baráku.Možná to bude tím :unamused: .Mi kvetou akorát fialky.Mám je na parapetu,tak je to takové :dizzy_face: .Ale jsem ráda,aspoň za to.Vy chcete jít na barák?
22. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
urcite sluni ja jsem z baraku a trpim jak pes v byte takze casem urcite domecek jen premejslime kde asi :grinning:
22. led 2009 ve 13:11  • Odpověz
Taky bych chtěla.Vy asi chcete stavět?Brácha staví barák a měli by se letos stěhovat,tak je celý natěšený :slight_smile: .Snad se mi podaří nějaký koupit. :confused: :dizzy_face:
22. led 2009 ve 13:13  • Odpověz
stavet az v tom dalsim pripade ,jelikoz mam zkusenost,ze novostavby jsou zaprve nic moc vzhledove a pak taky technicky..furt neco praska pracuje posunuje se odlupuje a nechci drevostavbu chci poradne zdi a pudu a tak takze asi nejakej starsi domecek zachovalej a postupne si ho opravit jsme tvurci osoby takze nam nevadi sem tam neco delat ja nemam rada vysolit penize za 4lesice bydlet a sedet v tom nacancanem doupeti tadsi to mam "nedokonale"ale tvorim :grinning: ale uz mame zahradku nekolik let 300m takze obdelavame pozemky a stavime chajdy a tak a manzu to desne bavi
22. led 2009 ve 13:18  • Odpověz
Jé tak nějak to vidím i já.Nechtěla bych nový.Už jsme se před tím s bývalým čučeli po barákách,ale pak se to mezi námi tak nějak po..Tak já makám akorát u našich.Měli jsme chatu tak před tím i tam.Uvidíme třeba to vyjde.A to plánujete v blízké budoucnosti nebo to necháváte až na později.
22. led 2009 ve 13:24  • Odpověz
no spis cim driv tim lepe,ale cekame az se rozjede ta hospoda a uvidime pece jen to neni jen tak stoji to hodne penez ,ale dulezite a prvorade je vedet kde ho chceme pac ja chci zpatky do Zlina,ale pokud tady zaciname podnikat tak nejakou dobu budeme jeste tady to da rozum ,ale v tom pripade radsi vydrzim v byte a az potom jak bude stabilni prijem bych hledala u Zlina,mame tam babicku takze tak tady nemame nikoho tak mi to prijde loictejsi a navic tam je hezky a cistej vzduch oproti tady
22. led 2009 ve 13:30  • Odpověz
to věřím,když tady nikoho nemáš.a to by jste pak začínali podnikat od znova? :confused:
22. led 2009 ve 13:38  • Odpověz
no to nee to by asi jelo tady tohle ,ale maji to se sefem na pul takze to neni takova hruza sem jednou za tyden dojet a poresit neco,ale spis si myslim,ze manzel tady bude chtit nejakou dobu zustat nez si vydela cash a pak ma sen mit cukrarnu poradnou a hotel :grinning: plany jsou velike to jo teda :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2009 ve 13:40  • Odpověz
:grinning: tak tojo.Plány jsou dobré,pokud člověk plánuje tak to je fajn.A pokud se vám to tady rozjede,budete mít zkušenosti.Ale jsou velké máš pravdu :grinning: :wink:
22. led 2009 ve 13:43  • Odpověz
Prcek je vzhůru tak pa
22. led 2009 ve 13:47  • Odpověz
jasne utikej jedeme zpatky na dezerty :sunglasses:
22. led 2009 ve 13:48  • Odpověz
ahoj holky zdravim tak jsem byla rano makat zitra mam odpoledni tak se hezky nacpete apii :grinning: :grinning: ja budu za chvili pict jdu zkusit recept tvarohovou buchtu tak uvidim jaka bude ted si dam kafco s manzouu :grinning: :grinning:
22. led 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.