• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
tady se zase spí :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2009 v 15:49  • Odpověz
ahoj andel neboj nespii :grinning: :grinning:
22. led 2009 v 16:32  • Odpověz
Apo jak bylo?Jste přejezení?
andry jaká je buchta?Prďoš už spinká,tak mám klídek :sunglasses:
22. led 2009 v 19:19  • Odpověz
adry dones ochutnat :grinning: :grinning:
22. led 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahojte kde jste všechny? :confused: :frowning2: Dneska je tam docela teplo,tak půjdem s prckem ven.Večer musím žehlit :cry:
23. led 2009 v 11:53  • Odpověz
teplo?kde?my byly v obchodě a teda teplo vypadá jinak

dopo jsem hlídala Lukáška chvilku,pak přišla jeho maminka, tak jsme popovídaly a šly s dětma v kočárech nakoupit.
už peču brambůrky s jarní cibulkou a plátkama vepřovýho, pak jen zaleju smetanou,to bude žůžo

odpo si jdem k Lukymu hrát, pak ven, nakoupit

malá je od 1115v postýlce a hraje si, teď jsem jí musela pustit dvd s fotkama z dovolený :grinning: no jo, vzpomínky
23. led 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahoj sluni ja jsem vcera na netu nebyla bo manzel hral nejaky pokerovy turnaj a ja stejne mela pouta a v 9sme sli spat a mala k nam dosla 2x za noc a Karlos vstal v 5rano bo ho bolel desne zub od vcera tak sme honem jeli k zubarce udelala mu rtg zadnej kaz nenasla prej ma cekat pres vikend a kdyztak v pondeli chudak boli ho to jak svina ,ale obcas jen si rikam jestli to neni 8zub to sou hrozne svine tyhle zuby..takze sel do prace s krabickou leku zere to jak lentilky uz jsem mu nadala pac vcera mel platicko snad ibalginu takze mu to nepomaha a furt to bude jist pako jedno koupila jsem mu nalgesin treba pomuze je to jina ucinna latka :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak sem jela na vysavac s autem bo bylo fakt nadherne napucovala auto zevnitr a zitra pojedeme na mycku a urco zacne hned prset nebo snezit jak znam zivot :grinning: koupila sem veci na chlebicky a vecer se nadlabneme trosku az dojde mam chute jak hrom na vahu nelezu :grinning: :grinning: :grinning: u nas je teplo jak na jare a je to hrozne pac bude chripek jak hrom akorat tak...ja na zitra delam sekanou a kasi a polevku jeste nevim asi tu kvetakovou zkusim..ted z te kminove to byl rachot jak hrom teda vam reknu :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 ve 13:01  • Odpověz
23. led 2009 v 19:41  • Odpověz
ahoj holky zdravim rano jsem byla makat odpoledne jsme slavili narozky od adyska ma je ve stredu dostal svetr cepku penizky dortik a cokoladky :grinning: :grinning:
24. led 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
apo teda chudák Tvůj chlap.Zuby jsou hrozné svině.Já malému zuby drhnu furt.Už si zvkl :grinning: .Ale jestli tam nic nemá tak to je na prd,žádná pomoc :angry: .Já jsem dělala rajskou a zapečené brambory.
andry tak to je spokojená :grinning: .Přeji vše nej :wink:
24. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahojik holky zdravim pri nedeli varim obidek bramborovou kasi a k tomu masicko a zeleninovy salatek :grinning: :grinning: decka kukaji na telku a ja bych mela zehlit :sweat_smile: :sweat_smile:
25. led 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahojky holky, tak já jsem teprve před chvilkou vylezla z betle :grinning: :grinning: K obědu dneska budou naložená křídla v jogurtu a medu :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2009 v 11:37  • Odpověz
Ahoj dneska se tady jenom baští :grinning:
misi Ty se teda máš :wink:
andry musím taky žehlit,připadá mi,že nic jiného ani neělám :rolling_eyes:
25. led 2009 v 11:58  • Odpověz
uz su tu :grinning: sem se nacpala obedem a je mi tezko a pivo nemam doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. led 2009 ve 12:11  • Odpověz
Tak já dneska neuklízím , úklid byl včera takže dneska relax :grinning: :grinning:
25. led 2009 ve 14:27  • Odpověz
tak jsem vyzehlila ty brdo ted budu delůat vecu oblozeny chlebik as zeleninku :sweat_smile: :sweat_smile: decka se koupou
25. led 2009 v 18:25  • Odpověz
nazdarek :slight_smile: se uz tesim na pondeli,mala pujde do skolky :grinning: ted barvime v pracce prosteradla tak na to cumi a je klidek :grinning:
25. led 2009 v 18:32  • Odpověz
ajoj api no vidis to ti cahani se jeste cachajii :sweat_smile: :sweat_smile:
25. led 2009 v 18:43  • Odpověz
tak uz bastime namm :grinning: :grinning:
25. led 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahoj tak já to žehlení asi nechám na zítra :sweat_smile: Se mi nějak nehce.Za chvilku mě to prádlo zasype :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Apo nechtěla jsi barvit závěsy?Nebo Tě to tak chytlo? :slight_smile:
25. led 2009 v 19:05  • Odpověz
ahoj sluni chtela a budu,ale potrebovala sem si to vyzkouset na necem pac me jeden zaves stal 700kc :sweat_smile: a navic sem si rikala jak paradni barvu jsem koupila,obarvila to jo,ale tri sacky dve prosteradla..je to na malou gramaz proto tak levne tak pockam jak uschnou jak to bude vypadat :grinning:
25. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
Tak snad to dopadlo dobře.Já jsem si kdysi barvila tričko a nemohla jsem nosit ani doma.Jenom kdybych věděla,že nikdo nepřijde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
sluni posralo se to..neni to probarvene komplet :stuck_out_tongue_closed_eyes: take zavesy nerisknu
25. led 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jak to?Dala jsi tam toho málo?Nemám s tím zkušenosti,takže neporadím. :unamused:
25. led 2009 ve 21:34  • Odpověz
nene je toho dost presne sem to vazila,ale spatne se to prado promichalo v bubnu a to mam funkci rozhazeni pradla ci jak je to prost eje to uprostred svetlejsi a par bilejch pasu takze leda znova a to je o nicem zase 2hodiny program na 90C ee
25. led 2009 ve 21:35  • Odpověz
Tak ještě,že jsi zkusila prvně ty prostěradla :rolling_eyes: .Máš je batikované :sweat_smile: A co budeš dělat s těma závěsama?
25. led 2009 ve 21:38  • Odpověz
no ja nevim :confounded: jsou krasne ,ale k nicemu teda me..pac potrebuju v loznici tmavo a sou svetle ,ale to je moje chyba ja neco chci a nedomyslim jak to bude,ale mozna to zkusim prodat na mimibazaru a kdyz ne tak to obyvaku casem,
25. led 2009 ve 21:42  • Odpověz
Hm,tak to se mi taky stalo.Koupila jsem v Ikei závěsy a pak jsem zjistila,že se mi nehodí nikde.Byla jsme z nich tak unešená,že mi to nemyslelo.Nakonec jsem z nich ušila kapsáře :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jsou pěkné :grinning:
25. led 2009 ve 21:44  • Odpověz
no vidis to me nenapadlo ,ale ja nemam stroj a jsem na siti leva :grinning: mala si hrala 2hodky v globus koutku a ja jsem si koupila casak sedla si tam do "restaurace"dala si smazene zampiony a bleee nechutne to bylo tak sem si dala litr stavy a cekala na decko kdyz me to nebavilo ani bloumat po obchodaku..sem nasla ty barvy hledala sem kvetinace a nic se mi nezamlouvalo tak nuda.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2009 ve 21:48  • Odpověz
To je šikovná :dizzy_face: .Alespoň malá se zabavila,když už Ty ses nudila.Matik je unešený z těch balónků co jsou na hraní,mají je v Tescu u Bati tak když tam zapadne nemůžu ho pak dostat pryč.On je celý balónkový má jich snad 20 :grinning: .Už půjdu spinkat,jsem nějaká hotová :rolling_eyes: .Tak hezkou noc :dizzy_face:
25. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.