• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
tak mu kup malej nafukovaci bazenek a dej mu do nej ty kulicky kupuj po trochach a mas klid :grinning: jdu veceret dam si farfale s pestem a koncim pro dnesek je mi nejak soufl od zaludku z tech zampiku tak dobrou nocku
25. led 2009 ve 21:56  • Odpověz
Ahoj
apo-chtěla jsem mu to koupit na Vánoce,ale pak jsem si to rozmyslela.Balónky by byly všude jenom ne v bazénu :rolling_eyes: .Ale mám hroznou radost.Prcek už chodí přes den bez plínek :dizzy_face:
26. led 2009 v 11:40  • Odpověz
nazdarek :sunglasses: o nevadi sak sou to balonky a vecer je nahazes zpatky :grinning: me mala taky od roku a pul byla bez plen zacala hodne brzo(sama od sebe)a ted se v noci zase pocurava,ale prisuzuju to psychice z nove skolky
26. led 2009 ve 13:50  • Odpověz
No ještě o tom pouvažuji,jestli mu to vydrží dostane to na narozky :slight_smile:
To je možné,že je to školkou.Snad to přejde :slight_smile:
26. led 2009 v 18:36  • Odpověz
tak sem navarila a cekam na muze az dojde uz ma hodinu zkluz hlad mame jako prase udelala sem kruti vyvar s nudlema a masem a na druhe kruti rizky s chlebem a salatem a na zitra mnam mnam jsem nalozila halali kure jak kure nerada..s knedlikem a smetanova omacka mnaam uz se tesim :grinning: ve skolce polovina deti vseci nemocni jsm zvedava kdyz to chytne od nekoho :rolling_eyes:
26. led 2009 v 18:41  • Odpověz
halali?Co to je? :confused: Tak to určo chytne,nechápu proč mamy posílají nemocné děti do školky :angry:
Já jsem teď uspávala malého,už zavíral oči a prdnul si.Zvedne se a že chce kadit :rolling_eyes: .Byli jsme asi 20min.na záchodě :angry: ,ale vykadil se.Už jsem si myslela,že to na mě hraje :sweat_smile:
26. led 2009 v 19:36  • Odpověz
sluni nene ony ty deti jsou tam zdrave,ale vcera tam dosla Anetka od Adelky od Andy a ona ma prave hnisavou anginu a pusinkovala ju v satne tak sem rikala ,ze to je otazka casu kdy to na ni presene takto a ona pak nasledne ve skolce jako chripka je ve vzduchu s tim nic nenadelas,ale hnisava angina? :stuck_out_tongue_closed_eyes: bych si netroufla teda a hodne me to stve jen doufam,ze to mala nechytne pac je alergik tudiz ma snizenou imunitu jinak opravdu jsou deti jen zdrave ve skolce to zase jo je jich jen 15asi,ale kdyz prijdou domu kde maji sourozence nemocne tak to je o nicem..bych dala maroda urcite k babicce na vyleceni :astonished:

halali je ta smes co koupis ve sklenicce je to nasekana zelenina korenova neco jako na falesnou svickovou se to dela,vemes si kure odrezes kuzi nejlepe stehna a kridla i prsa klidne a nariznes je na pulky a das ho hrnce a vyklopis na to tu sklenici te nakladane zeleniny paradne voni!!nechas to tak pres noc a to maso nariznes lehce aby absorbovalo tu vuni a rano dolijes vodu a das varit a az je maso mekke coz je rychle kureci tak ho vytahnes a bud to muzes nejdriv rozmixovat v hrnci tu zeleninu tudiz uvidis kolik mas zahustovat anebo to nechas bejt nalijes tam smetanu 12% ja davam 0,5l a zahustim moukou s vodou lehce dochutim sul,pol.koreni malinko a trosku octa nebo citronu ,ale s tim opatrne..je to moc dobre a podava se to s knedlikem..rika se tomu falesna svickova a jestli mas tlakovej hrnec tak to mas za pul hodky uvarene a male to desne chutna omacka je nazloutle zeleninove barvy mirne pikatni chuti :sunglasses:
27. led 2009 v 10:01  • Odpověz
ahojky holkýýýýý
27. led 2009 v 10:14  • Odpověz
ahoj :wink:

halali zni jako vecernicek nebo neco na ten zpusob :grinning:
27. led 2009 v 10:37  • Odpověz
hehe nahodou to snad kazdej zna ja myslela :grinning: je to ve sklenicce jak se prodava kopr a steril,zelenina.mnam uz to voni na sto honu :grinning:

tic poslu ti odkaz na neco a rekni mi tvuj nazor na cenu pac to je masakr ..je to Indie relaxacni program jen sem si na mape nasla neskutecnou dalku je to az pod Goa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2009 v 10:50  • Odpověz
hod :wink:
27. led 2009 v 10:53  • Odpověz
http://www.soukya.com/

na tohle jsme koukali vcera a rikali jsme si,ze parada..letenky stoji 40tisic komplet pro oba a ty procedury jsou strasne levne nicmene to ubytovani uz je hodne zdrazsi v zavislosti na delce pobytu coz si rikam na tyden nema cenu aspon 14dni,akorat je to strasne na jihu ..ja si rikam jestli je hodne takovych center po Indii tak musi bejt neco severneji spis k Dilli abychom se kukli i tam,ono ted to nehrozi kdyz jsem tehu,ale v blizke budoucnosti bych do toho sla pac ja i svicim jogu a nadchlo me to tam ten program denni manzel se leknul,ze no alcohol cigar a tv :grinning: ale pak uznal,ze po tech 14dnech meditaci uz ti nic nemuze chybet :grinning:
27. led 2009 v 10:56  • Odpověz
ale zase se podivas do Bangalore :slight_smile: vypada to zajimave, ale taky si myslim, ze neco takoveho bude urcite i blizko Bombaje (nebo jak tomu dnes rikaji), nebo Delhi..to jsou prece nejvetsi centra, tak neco byt musi...nezkouselas pohledat?
27. led 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahojky, tak já mám dneska volníčko tak jsem se rozhodla, že si půjdu zaplavčit :slight_smile:
27. led 2009 v 11:02  • Odpověz
vytvorila sem mistnost nahore Indie pod tam at tady nerusime pokec :sunglasses:
27. led 2009 v 11:02  • Odpověz
aponchie, stehujem se z jedne mistnosti do druhe :grinning:
27. led 2009 v 11:08  • Odpověz
Ahojte
apo :grinning: já myslela že je to nějaký zvláštní pokrm :grinning: S tou školkou,u synovce ve školce právě chodí děti i když jsou nemocné,tak proto jsem to psala.Myslela jsem,že u vás taky.Ale v těch školkách je to těžké.Jak píšeš,sourozenec nemocný a je to hned :rolling_eyes:
misi-taky jsem uvažovala,že půjdu s prckem,ale raději to nechám až bude tepleji :unamused:
27. led 2009 v 11:09  • Odpověz
no prave co nadelas :astonished: ja sem se ted tak prejedla az to pekne neni a je to taaaak dobre doporucuji uvarit mnam snedla sem k tomu 5knedliku a letim pto dite do skolky a pak ho davam sousedce a dneska jdu na plavani a cviceni ..kurna ,ale tam bejva zima jak v pr..pousti nas potom na minutku do sauny,ale ani se tam nesmis sprchovat pac je tam zakaz samponu a mydel tak musis znova doma fakt divne to je..kdyby to nebylo zadarmo od VZP tak bych se na to vyprdla,nekdo uz si nechal i vratit penize prej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2009 v 11:39  • Odpověz
Tak to je nějaké divné :astonished: ,vždyť po každém plavání na bazénu se můžeš umýt :confused: .A ještě zima,ještě aby ses nachladila :rolling_eyes: .A to nemůžeš chodit někde jinde?
27. led 2009 v 11:46  • Odpověz
no tady prave ne je to v rehabilitacnim centru na konci mesta to neni bazen klasickej co je ve meste a je tam vyslovne napsane zakaz pouzivani samponu a mydel takze opruz na 2x se musis namacet :astonished: nic jineho tady neni a nikdo nic tehu nedela u nas fakt hnus..ale jak rikam zadarmo me to boli o polovinu men,ale i tak
27. led 2009 ve 12:45  • Odpověz
ahoj z práce, nemám vůbec na nic čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: a práci mám i na doma :pensive:
27. led 2009 ve 14:26  • Odpověz
ahojik zdsravim to je kometka ta anetka ja mela vcera odpoledni vis tak jsem nevedela ze sla s alikem :cry: :cry: dneska jsem mela ranni mela jsem to vymeneny bo alik ma nocni :sweat_smile: adel uz dve hodky spi a a ja piju kafco a chci neco upict
27. led 2009 ve 14:30  • Odpověz
ahojik sylvi chudaku malejj :cry: :cry:
27. led 2009 ve 14:34  • Odpověz
tak piju kafickoo adel uz se budii :grinning:
27. led 2009 ve 14:58  • Odpověz
ja na ten kurz nejdu kaslu na to,mala je u sousedky manzel chrape tak sem si rekla,ze se nebudu honit a lehnu si k tv beztak je tam kosa a ja bych se nachladila z tama jet autem mokra jak mys :confounded: mam uvare nahazela sem inzeraty na mimibazar tak to pujdu premerit jeste pac jsem zapomela dat miry ke vsemu a budeme se 2hodky nerusene valet
27. led 2009 v 16:31  • Odpověz
jen odpocivej apii decka kukaji na dvd mama mia :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 17:04  • Odpověz
and a co anetka ?porad bere ty antibiotika?
27. led 2009 v 17:13  • Odpověz
tak decka cpou rohlik s pastikou :grinning: :grinning: jednou mne sbastiii :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. led 2009 v 17:13  • Odpověz
kurna pastiku tu jsme nemeli ani nepamatuju ,ale nechybi nam :grinning: ja to moc nemusim jen francouzske s mandlemi nebo brusinkami obcas ,ale ty obyc leda kdyz se jede na taborak :grinning:
27. led 2009 v 17:15  • Odpověz
jo bere dobere je v stredu vecer a zitra jdu s ni na odbery a v patek budou vysledky prej :grinning: :grinning: ale uz teda nevypada nemocna ti reknu je to komedie :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.