• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
no u anginy nemusis vypadat schvacene jako u chripky preci,ale je to hnisava angina takze nakaza hrozi jakbysmet.neuvazovala jsi ji dat k vasim na leceni aby nenakazila zbytek? :astonished:
27. led 2009 v 17:24  • Odpověz
to mas pravdu to nemusi ty nee ale doufam ze to decka nedostanou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2009 v 17:25  • Odpověz
no ja si nejsem jista pac uz to ma skoro tyden a vcera se pusinkovala s Adelkou ve skolce :astonished: to je prenasi slinama prave angina :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nechapu teda ja mit nemocne ditko a mit babicku za rohem tak ho tam dam aby nenakazilo zbytek a vylecilo se a s hlidanim to mas tak musi bejt sama :grinning:
27. led 2009 v 17:33  • Odpověz
to je fakt no doufam ze to nedostanouu
27. led 2009 v 17:44  • Odpověz
no ja doufam,ze ne pac to by dostala i mala ve skolce a ostatni to neni zadna prdel si vymenovat sliny kdyz mas anginu a decka pak ve skolce oslintaji vsecko :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......a uz si zacina hrat adelka aspon?
27. led 2009 v 17:45  • Odpověz
neboj nedostane jo alik rikal ze joo :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 17:52  • Odpověz
a jak vis,ze nedostane? :sweat_smile:
27. led 2009 v 17:55  • Odpověz
chuderka ja ji pokazde vidim sedet u stolu a nehraje si ,Terisek rikala,ze vubec s nikym jen obcas kdyz pani Katka neco zaukoluje nj byla 4roky sama s tebou doma tak snad si zvykne casem jdu zehlit at muzu davat vecicky na mimibazar mame toho tolik ,ze to musim prodat jinak s mi to nevleze do komody :grinning:
27. led 2009 v 17:57  • Odpověz
to nevim jiste doufam ze nee jo kazdy jer jiny no co nadelam bud rada ze terisek si hrajee :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 18:03  • Odpověz
tatínek koupe, já chystám véču

chtěla jsem pochválit Martínka, že je šikulka se záchodem :dizzy_face: Sofi stojí a řve, až se počůrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je už velká a je jí to fuk, tak budem jen prát a prát a máme rýmu celá family :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se teda držím víc, ale malé to teče, P taky vyřízenej
27. led 2009 v 18:25  • Odpověz
tak adel se koupe ja se nacpala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2009 v 18:33  • Odpověz
Apo tak ses rozhodla ty věci prodat.Už víš co máte v bríšku?
syl-děkuji :dizzy_face: I tak se stane nehoda,hlavně,když je něčím zaujatý.A malá to taky zvládne,neboj.Každý prcek to má jinak :wink:
andry co jsi měla dobrého?
Já opět žehlím :rolling_eyes:
27. led 2009 v 19:01  • Odpověz
mela jsem rohlik s pastikou jako deticky :sweat_smile: :sweat_smile:
27. led 2009 v 19:03  • Odpověz
Tak paštiku moc nejím,ale dřív jsem ji dosela baštila :slight_smile: Je jedno co baštíš hlavně,že se nabaštíš :grinning: a chutná :wink:
27. led 2009 v 19:05  • Odpověz
sluni vim prd,ale mam milion veci mam dve plne komody hader a nevim co s tim nekere nenosene!!!pak ti dam odkaz az to nafotim ted sme vecereli tu omacku s knedlickem a Karlos z ni byl uneseny prej to musime varit u nas v restice na menu pristi tyden :grinning: sylvi ahoooooooj :dizzy_face:
27. led 2009 v 19:23  • Odpověz
Teda ještě budeš šéfkuchař :grinning:
27. led 2009 v 19:31  • Odpověz
jo presne tak hlavne ze chutnaa :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak mám dožehleno :dizzy_face: Kde jste? :confused:
27. led 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahoj dobry ranko tak jsem byla s anet na tu krev v patek jde na kontrolu a budou vysledky adel je ve skolce adysek ve skole ja mam uvarino a odpoledne jdu makat do prace :grinning: :grinning:
28. led 2009 v 08:37  • Odpověz
nazdarek a co jsi varila dobreho? :grinning:
vubec nestihame jsme se rano valeli do 8skoro sme dosli posledni do skolky,ale zato jsme sledovali jak si deti hraji jak papaji a tak :grinning:
28. led 2009 v 10:18  • Odpověz
ahoj api mela jsem ze vcera delala jsem zapecenou kureci jatru ted jsme akorat dobastili :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2009 v 11:28  • Odpověz
a jak to zapekas?to slysim poprve :grinning:
28. led 2009 v 11:31  • Odpověz
Ahoj,tak já měla děsnou noc.Malý se vzbudil ve dvanáct a do dvou řval :frowning2: .Pořád vymýšlel kakat a že chce telefon atd.Se divím,že na mě ta můra neklepala :rolling_eyes: .Dneska je protivný a já taky,jsme nevyspalí.Myslela jsem že chrupnu s ním,ale nejde mi to.Tak popíjím kafčo.A to je venku hnusně,tak nevím jak zvládnem odpol :cry:
28. led 2009 v 11:31  • Odpověz
apo-koukala jsem,že jsi slavná :grinning: :dizzy_face:
28. led 2009 v 11:32  • Odpověz
ahoj holky, my byly u kámošky si pohrát,Sofi má děsnou rýmu, teče jí z nossu, chodí pořád s vlhčeným ubrouskem a poctivě utírá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

taky jsme šly do papírnictví pro bublinkové obálky,abysme mohly rozeslat objednané věcičky, malá mi začala řvát v kočáru, chtěla spát,ach jo, přišly jsme domů, šoupla jsem ji do postýlky a spí

nemáme tu nic k jídlu,tak udělám rizoto zeleninové, něco vyhrabu z mrazáku.
28. led 2009 v 11:33  • Odpověz
ahoj sluni to zname takovych noci bylo hodne,te lituju a nemas ho komu dat odpoledne?

mala vymyslela novej zpusob jak si k nam vlezt do postele uz nestoji u manzelovi strany a neceka az ju pusti ted leze od noh uprostred a primo mezi nas :grinning:
ja jsem dojidala tu halali omacku a dneska budu varit gulas na zitrek pro sebe a pro malou neco jineho ji takove veci vubec nedavam :astonished:
28. led 2009 v 11:33  • Odpověz
api vis jak dam varit testoviny nebo spagety na panvicce si dam trosku oleje na to zpenim cibulu pak pridam ty jkureci jatra orestuji dam trosku vegety pridam zeleninu treba rajce papriku pak trosku kecupu podleju vodou a dusim chvilku az to je tak scedim ty testoviny a to smicham s tou jatrou dam na opekacek a dam zapict jak sunkofleky :grinning:
28. led 2009 v 11:34  • Odpověz
sluni jak slavna? :grinning:
ahoj sylvi to je hruza jak se ty deti nakazuji nase mala je alergik tak cekam kdy kolem nekoho projde kdo je nemocnej a chytne to ..za kolik kupujet ty obalky?ja nemam uz krabicky tak premyslim,ze to dam do toho ,ale potrebuju ty velike prave
28. led 2009 v 11:34  • Odpověz
ahaa tak to neznam teda ja delam jatra vyjimecne drubezi a to na plechu s cibulkou soli peprem a pecu do zlatova plus ryze
28. led 2009 v 11:35  • Odpověz
ajoj sylcvarr zdravim a ty noci znam taky kolikrat se v noci vzbudily a dve hodky nespalli ty brdoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
28. led 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.