• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
vidis ted me napadlo udelam male spagety mam tady nejake dobre italske a k tomu hovezi masicko v omacce z rajcatek ne protlak ani kecup,ale nadrcene cerstve rajcata bo stejne se nehodi jist jak sou bez chuti tak je sparim a dochutim,ale nemam zadnej sejra ani parmazan :confounded:
28. led 2009 v 11:36  • Odpověz
no dobry a rychly napad a my to mame moc radi :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2009 v 11:38  • Odpověz
fakt jo?tak to by u nas asi neobstalo :grinning:
28. led 2009 v 11:41  • Odpověz
a ty nejdes dneska do prace?
28. led 2009 v 11:42  • Odpověz
apo-překládala jsi něco(teď jsem zapoměla co) :sweat_smile: na téma slavné koníkářky :grinning:
syl-šikula,že si utírá nos,prcek taky ale smrkat nebude :slight_smile: .
Nikomu ho nemůžu dát,nikoho tu nemám :pensive: ,ale neva to přežijem,Zajdem na chvilku ven nebo se někde podívat,snad se to zlepší :wink:
28. led 2009 v 11:42  • Odpověz
to ani nevim kde co a jak :astonished: sluni chapu a ty bydlis sama?
28. led 2009 v 11:43  • Odpověz
letim do skolky hned su zpatky :sunglasses:
28. led 2009 v 11:44  • Odpověz
aponchie • 1d, 24tt • 27. březen 2008 ve 13:35

Která pravidla porušuje: | Zruš ja jsem oficialne prekladala film Ve Jmenu Ruze se S.C.pro CR :grinning:
apo IP
28. led 2009 v 11:46  • Odpověz
přepisuju do práce, šéf to potřebuje honem dnes, mám to už doma nějakou dobu a ppořád jsem měla dost času, tak teď to mám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2009 ve 12:39  • Odpověz
sluni ahaaa uz vim to je uz davno :grinning:

sylvi to zladnes :sunglasses: honem se ani krava nevys.. :grinning:
28. led 2009 ve 12:48  • Odpověz
apo,ale jsi slavná :grinning:
syl-taky mohl říct dřív na kdy to chce :rolling_eyes:
28. led 2009 v 18:34  • Odpověz
hehe no to jo :grinning: tak mala konecne spinka,ja jsem zatim skladala do komody mimi obleco a neco davala na MMB.sem nacpana jak prase a nic jsem nesnedla nebo to je jen pocit bricho nadmute malem na prasknuti tak si davam jen ovoce a dzus..v tv prd zase rano jedeme na vzp si proplatit ty injekce na encefalitidu a pak zase do prace v patek oteviraji tu kuchyn v te restauraci a ja tam asi nebudu pac nevim jestli nam souseda pohlida pac tam ma vnuka a ten ma penicilin a horecky jak prase tak to by neslo mala se zatim drzi
28. led 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahojte tak prďoš už spinká :slight_smile: Dneska přijde babička s dědou tak je celý natěšený :grinning: Já jsem nějaká omrzlá,poslední dobou nějak často :angry: až mě to štve. :rolling_eyes:
29. led 2009 v 11:12  • Odpověz
ahojik zdravim tak dovarzuji obidek mame gulasovou polivku a nas druhy brambory a smazeny zampiony a salat :sweat_smile: :sweat_smile: teda uz v patek to otviraji tak vse dobre dopadnee :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 11:17  • Odpověz
Tak já jsem dělala cibulovou omáčku mňam :dizzy_face:
apo taky se přidávám,hodně lidí,hodně peněz :grinning: Nezapoměň napat :wink:
29. led 2009 v 11:29  • Odpověz
ahojky devcata dikes ja uvidim jestli tam pujdu pac co ta sousedka jak se ozve ,ale rada bych no aspon na chvilku s malou prinejhorsim.Ja jsem byla na nakup v tesku a pak sem sla k reznikovi koupila sem uzene zebra,kruti jatra ty jsem jeste nejedla myslim jen kureci tak snad budou lepsi staly 2xtolik uvidime a z tech zeber uvarim pak cesnecku a snime je se zelim a knedlikem a zitra nevarim pac Karlos je od rana v hospe tak pujdeme na jidlo tam ..prave mi dosel balicek z oriflame objednala sem si dve kabelky a nadhera teda mam obe cerna a cervena su rada pac mam jednu a ta uz je dorvana jak hrom,rano jsme si zasli do hotelu na snidani ty brdo me malem kleplo 120kc na osobu,ale mohl jsi si dat co jsi chtel byl svedsky stul a jeste nosili na objednavku sunku pecenou a vajicka domaci no parada sem se nacpala jak blb pac sem usinala vecer uz hladova rano nestihla posnidat tak sme se naprali tak,ze nemam hlad jeste ted :grinning: :grinning: ale fakt to melo uroven zadne redene dzusy,ale 100%ze zklenicek a vodu taky ze skla tak jsem mile prekvapena pac sme minule sli do druheho obyc hotelu a dali si vejce na masle nejake pecivo kafe caj a dali jsme zato skoro 200kc a tady same lahudky znackove mnam..ale to je jen jednou za cas jako chodit kazde rano za 250 na snidani nemam :grinning:
29. led 2009 ve 13:14  • Odpověz
apo tak to byla bombovní snídaně :dizzy_face: Taky bych si dala říct.I když těch peněz :astonished: .A vzala sis něco sebou?Pod tričko :confused: :grinning:
29. led 2009 v 18:44  • Odpověz
nevzala sem si nic :grinning: hele ale kdyz to spocitas nebylo to drahe ani za mak pac ja jsem mela dva cappy dzusy jednu mineralku na redeni caj typhoo pak michana vejce na masle pecivo a pak sem si dala ovoce a rohlik s nutelou a pak sem si sla jeste pro talirek s masem syrem a zeleninou a manzel 3kavy pac hrozne chlasta kafe dva dzusy voda a to same co ja ale klobasku a to jsem si jeste chtel ana cestu vzit kolacek,ale radsi sem se prastila pres ruce :grinning: mam 3kg nahore od minule kontroly musim brzdit :grinning: ale to bylo nadlouho dopredu
29. led 2009 v 19:04  • Odpověz
No to jefakt,když se to spočítá,tak to vyjde dobře :wink: Jenom škoda,že toho člověk nesežere více :grinning:
29. led 2009 v 19:08  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
29. led 2009 v 19:09 • alanis85
presne tak a to jsme dosli az v 9hodin a hotelovi hoste uz jsou po snidani a zadne parecky nebyly tak prej si muzeme objednat z listku a jako cumela sem jak kolem nas skakali fakt super..

kurna ja sem nafoukla jak balon a nevim z ceho mam tlak na cele brucho jakoby melo prasknout a to jsem nevecerela mam hlad relativne snedla sem jen jourt aovoce :angry:
29. led 2009 v 19:39  • Odpověz
A tvrdne Ti břicho?
29. led 2009 v 19:51  • Odpověz
moc ne ale je pekelne nafoukle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2009 v 19:55  • Odpověz
Tak to musí být hnus :frowning2: Pamatuju si když já měla,myslela jsem,že zcvoknu :rolling_eyes: A to hlavně na začátku,nemohla jsem skoro ani chodit.A nějaké jídlo-po jednom rohlíku jsem se nafoukla tak o 3cm,myslela jsem,že prasknu :frowning2:
29. led 2009 v 19:58  • Odpověz
no prave,ale hlad mam desnej teda skrunda mi v zaludku vubec to nechapu jaobych byla nechutne prezrana a nemohla ani dychat ale mysli jestli to neni jak uz deloha tlaci nahoru pac uz si ji hmatan nad pupkem letim na pouta
29. led 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jj to je možné :wink: Tak val koukat pa pa :slight_smile:
29. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
ty vogo ctes tu diskuzi v kojencich ??jak s eporad hadaji?ty vogo ja zasnu nad timto :astonished: dve holky radoby kamosky nejdriv si pak vytvorili dalsi nicky a rejpaly do me jako chlapi meli nick chlapu ,ale nejsem pako a umim si to dohledat a naprasila jsem je adminum a ti mi to potvrdili a nasledne je upozornili a dali uz pokoj i jejich diskuze je pase..a tohle?to uz by je davno nektere meli zverejnit pac je tam novejch nicku dnes registrovanych az to boli a verim,ze to jsou proflaknute nicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja sice kecam a kecam si co chcu,ale stojim si za svejma nazorama a svym nickem a nemam potrebu hrat divadylka na dve strany :sunglasses:
29. led 2009 ve 21:52  • Odpověz
dobre ranko vsem :sunglasses: dneska se otevira ta restika a nakonec to hlidani mame takze v 6hodin tam jdu ja pac manza uz jel..musi prej nalozit maso uvarit polevky a dohlidnout nad klukama v kuchyni jeste to moc neznaji to prostredi,ale pujdu s ekuknout dopo..jinak pro velkej uspech opet varim halali omacku ja se picnu :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 07:59  • Odpověz
ahoj, noc hrozná, malá kašlala, blikala hleny, já s ní spala v pokoji, vlastně nespala a debil soused nad náma zase mlátil do stropu, fakt magor :angry:
30. led 2009 v 09:11  • Odpověz
ahoj sylvi ste nemocni jo?chudera mala a co na to ma za medicinu?
30. led 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.