• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
apí, má trochu víc rýmu,ale dnes už je i rýma skoro pryč, jen večer na ni sedl kašel, vyblila hleny, kašlala celou noc, teď jsem ji dala spát, jdu uvařit brambory s brokolicí
30. led 2009 v 11:12  • Odpověz
no a co ji davas?ja male davam na noc paralen jeden a pulku dithiadenu pac kaslala ,ale u nas je strasne tezke posoudit kdy ma astm.kasel a kdy uz je nemoc..na mandlich nic nema ryma ji netece spis zacala trochu huhlat,ale lita a energie ma dost v noci spi a nebudi se
30. led 2009 v 11:16  • Odpověz
nurofen do mlíka, zdála se mi večer trochu teplá a jinak stodal na kašel
jinak je veselá, běhá,ale noc prokašlala, se trochu bojím, aby to nebylo z toho vlhka, co tu je a ta plíseň, co ničíme neustále, aby to taky nepřešlo do astma nebo něco takovýho
30. led 2009 v 11:37  • Odpověz
no mala by v tom bejt nemohla to mi prave alergolozka rikala,ze na to pozor pac z toho muze kucat jak blazen a mela pravdu pac kdyz sme u mati na baraku kasle cele noci oni maji vlhkej barak nesmi mit nic na zemi primo pac se jim dela plisen tak na tom neco bude ani ne z te vlhkosti jak z te plisne bych rekla
30. led 2009 v 11:39  • Odpověz
ono je na nic, že my nemáme kam jinam jít :unamused: jediná možnost je mít otevřená okna a topit a topit a stříkat plíseň :pensive: V únoru jdem na jednání s předsedou družstva a jako budu jednat já a něco vyjednám, to si piš, bysme to potřebovali prodat,ale to se v zimě nepovede,pač je tu ta vlhkost a jiné různé neduhy vidět :cry: takže v létě a nebo podle toho, jak a co vyjednáme,tak se zařídíme
30. led 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahojte tak u nás je dneska fajn :dizzy_face:
apo to jsem nečetla ,ale mrknu na to.To teda nechápu,s těma holkama.Já taky vždycky píšu jenom za sebe.Je to dost trapné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
30. led 2009 v 11:52  • Odpověz
A která to je diskuze?
syl-to je mi líto :frowning2: .Je to hrozné.Já vždycky dost prožívám takové situace :pensive:
30. led 2009 v 11:53  • Odpověz
Tak jsem to našla,ale ikke to smazla,takže vím prd :rolling_eyes:
30. led 2009 ve 12:23  • Odpověz
aponchie • 1d, 25tt • Včera ve 21:52-----
Ty vogo ty umíš číst,že ses neozvala dřive, jo vlastně ty řešíš osobní spory přes admina já zapoměl.Pako seš to ti povím jmenuji se Honza mám email ffmbandit@seznam.cz.Můžeš naněj zareagovat pokud nechceš abych tě strapnil před tvými rádoby kamarádkamy.Upozornil jsem již i admina o porušování pravidel poskytování webových a portálových služeb.Něco otom vím sám sem nejeden webík založil a nejeden provozuji.Tak se nechvástej internímy informacemi když admin tvrdí opak a ty ergo jako ten poslední diskutér asi nemáš nárok na získání takových informací.
Kecáš si co chceš to je snad jediná pravda co se ti dá do puntíku věřit.Jinak dost často sama sobě odporuješ a tvé názory jsou často více než zcestné.
Rada na konec : Uvědom si že lidskost se neměří podle velikosti plazmy v obývacím pokoji ani počtem nul na kontě.A jak slavný Konfucius řekl(pokud nevýš kdo to byl rád ti napovím) Miluj své nepřátele zejména od nich se má člověk co učit.
Si taková orchidej arogance a nenávisti pac a pusu MINIMAX :wink:
30. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
minimax boze to ubohe :grinning:

musim napsat znova emjee :dizzy_face:
30. led 2009 ve 13:48  • Odpověz
tak mi volali z práce, prý jestli jsem v kanceláři :grinning: :grinning: :grinning: no nejsem,ale musím tam :slight_smile: pro koblížky, tvarohový dort a ještě něco, jo vyzvednout poštu ze schránky :unamused:
si udělám výlet,ale není doma P a nikam bez něj (auta) nedojedu.a malá od 11 spí
30. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
to minimax:to co si ty myslis o me si buh mysli o tobe dvojnasob :grinning: :grinning: a stop duplicitnim nickum :sweat_smile: a ano nemam se cim chvastat pac admin mi psal na me upozorneni ze jsou stejne IP adresy na urcite jmena co jsem napsala takze..a uz se k tomu nebudu vracet jses ubohej pac a pusu :dizzy_face:

sluni byla to diskuze na tema od aninam nebo jak se jmenuje ta hokka co ji umrel chlapecek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2009 ve 13:52  • Odpověz
jak volali z kanclu jestli tam jsi kdyz jsi doma a oni jsou tam? :grinning: vy mate v praci koblizky dort a tak??? :grinning: :grinning:
30. led 2009 ve 13:57  • Odpověz
oni tam právě nejsou :grinning: jsou na chatičce, víš a já na RD a mám být v práci :grinning: a prej že už mi koukali po chůvě v inzerátech :slight_smile: mě picne
30. led 2009 ve 13:59  • Odpověz
no a nechces si najit radsi sama nejakou ? :grinning: jo taaak oni sou na chate a ve firme prazdno a ty doma to je moralka co?mas rict,ze mas nemocne dite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2009 ve 14:00  • Odpověz
nojoooooooooo to je prece manzel od l. uz mi to doslo stacilo jen zadat email do googlu :sunglasses:
30. led 2009 ve 14:03  • Odpověz
sem taky řekla :wink:
malá mluví :slight_smile:
30. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
a co rika? :grinning:
30. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
aponchie • 1d, 25tt • Dnes ve 13:52-
proč začínáš motem co tady má někdo jiný na svém nicku.A dál zároveň co tady píšeš jsem v kontaktu s adminem a ten tvrdí opak žádné info o ip adresách nikdo nedostává a nedostal chceš říct o své kamarádce že je lhář.
Nebo je to jen dallší plk.
Ty nebudeš úplně hloupoučká to mě je jasné zkus tedy svou INTELIGENCI o kterou se snažíš tak bravůrně opírat používat k vhodným věcem a né k malicherným sporům které tady vedeš.
Navíc nejsem duplicitním nickem jsem chlap chceš fotku s důkazem.
Teď je mě jasné že i tvá láska k Horám jak sem tušil je stejně smyšlenou vykonstruovanou fraškou určenou k sebezviditelnění a neslouží k ničemu jinému než jako prostor pro tvé nikdy nekončící poučování druhých......
30. led 2009 ve 14:08  • Odpověz
minimax+manzel Honza od liviky co? :grinning:
30. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
aponchie • 1d, 25tt • Dnes ve 14:09
NO a dál
30. led 2009 ve 14:09  • Odpověz
ja bych byt tebou spise sklidnila sve ochranarske pudy a prispivala spise v tematu sve zeny nez tady kdyz vpadnes a zacnes osocovat a kritizovat nikdo si na tebe ani nevzpomel mimochodem nez ses objevil takze rypani vyvolavas ty .. :wink: a uz dost jdi se venovat sve nemocne rodine papa :dizzy_face:
30. led 2009 ve 14:11  • Odpověz
To ses holka na moc nezmohla a vsadím se že zas emjee nutíš k jisté interakci ke které se asi sama nezmůžěš ?
Tak potom kdo je tady ubohej
30. led 2009 ve 14:11  • Odpověz
Honzulo bez se psikem se vyvencit a vyvetrat si hlavu :dizzy_face:
30. led 2009 ve 14:12  • Odpověz
laskavo si to rieste v internej poste, ked sa mienite navzajom obvinovat
nie tu, lebo vas zablokujem
30. led 2009 ve 14:13  • Odpověz
no ja jsem nezacala zacal pan Honza vpadnutim do diskuze kde se mu ani slovo nevenuje takze... :sunglasses:
30. led 2009 ve 14:13  • Odpověz
Za ochranářské pudy se věru není proč stydět až se přestaneš projevovat jak omezený egojista dám ti pokoj
30. led 2009 ve 14:14  • Odpověz
30. led 2009 ve 14:14  • Odpověz
egojista egoista?tak ted nevim ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2009 ve 14:15  • Odpověz
omlouvám se za rušení avšak nedalo se nereagovat na osočení mě milované osoby z duplicitního nicku atd.
30. led 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.