• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
tak mam dozehlino :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 17:38  • Odpověz
ses rychla teda :grinning: ja uz jsem nachystana jen si dolakuju nehtiky na rudo a valim ,mala jeste cpe omacku s knedlikem apc sem jim dala k sousedum cokosky a vim,ze uz by nejedla tak se musi nacpat :grinning:
30. led 2009 v 17:46  • Odpověz
top vis rychlonozka a co mas teda obleceny asi naky ty saty coo :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 17:52  • Odpověz
dala sem si puncosky jemne cerne mini saty na raminka s kvetinkama pod pasem se satenovou maslickou a jehlaky plus barevny kabatek sacko na to at nejdu jak na pohreb a uz mam hlad sakra jak hrom :grinning: nabijim baterku do fotaku tak se nemuzu vyfotit,ale jak tam budu manza me blejskne a zitra ukazu :sunglasses:
30. led 2009 v 17:54  • Odpověz
tak mala uz je tam a ja letiiiim :dizzy_face: tak papa a hezky vecer vsem :slight_smile:
30. led 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahojte
apo hezky si to užij :dizzy_face: .Musíš pak poreferovat,a´t všechno víme :wink:
my teď nechodíme ven,bojím se ať se prcek nenachladí,tak je to doma trochu náročnější,ale jde to :sunglasses:
30. led 2009 v 18:22  • Odpověz
Apo kráásné fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
30. led 2009 v 18:30  • Odpověz
teda koca tak cusik ajoj slunickoo :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 18:41  • Odpověz
ahoj andry :wink: jak se vede?Copak jste baštili?
30. led 2009 v 18:50  • Odpověz
ajoj jo dobryy meli jsme na vecu chlebik s pomazankovovym maslem sunkovym a zeleninku k tomu :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 18:54  • Odpověz
Jé taky jsme měli šunku a zeleninku,ale s rohlíkem :grinning: Prcek se vzbudil a dost pláče :pensive:
30. led 2009 v 19:00  • Odpověz
dobry teda co chces furt vymyslet :grinning: :grinning: je on uz spinkal :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 19:01  • Odpověz
Jj spinkal,chodí docela brzo :slight_smile: asi tam budu muset jít :confounded:
30. led 2009 v 19:03  • Odpověz
uz su tu :grinning: sakra ja jsem unavena...bylo to super lidi zrali jak najati chteli vsecko zkusit a chlap s Adamem se ozrali jak prasata a bylo teprve 8hodin!!!!!!!!Karlos dostal pul litru vodky!!ciste sem myslela ,ze ho prastim jao ve sklenicce a zapijel to redbulem no adam se svihl hned v 7pac on nikdy hospu neotviral tak aby tak chodili lidi pokazde jen ty nudle...takze nervoza a chlap klidek..takze kazdej asi litr chlastu des teda v 1zavrena kuchyn ..mam foto hned to natahnu
31. led 2009 v 08:43  • Odpověz
ahoj, noc dobrá, spala jsem už ne s malou,ale ve své posteli, spát jsme šli po sexu(ve městě :grinning: )
peču žebírka, jako nejím to, jen pak, až to vystydne, mám ráda ten sosík s chlebem :slight_smile:
malá si hraje s tatínkem v pokojíku a koukají na Leoše
apí, se vožrali :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2009 v 09:32  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
31. led 2009 v 09:39 • alanis85
alanis, tak já neposloužím,pač nadváhu nemám :wink:
31. led 2009 v 09:41  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
31. led 2009 v 09:52 • alanis85
Ahoj tak já jsem dělala karboše se zeleninou a sýrem a bram.kaši.Jsem se nějak nažrala :confounded: .Prcek spinká
syl-po sexu :grinning: To by chtělo jiný ne?
alanis už je to tu po třetí :confused:
31. led 2009 ve 12:02  • Odpověz
Dobrý den, dovoluji si se na Vás obrátit s prosbou o vyplnění dotazníku v rámci mé diplomové práce Obezita v gynekologii. Je určen pro ženy s nadváhou. Naleznete jej na

http://www.obezita.kubikula.net/

Jeho vyplnění je anonymní, údaje nebudou nijak zneužity.
Nejsou v něm zjišťovány žádné osobní údaje.
Za Váš čas předem děkuji V.Kašparová
31. led 2009 v 18:07  • Odpověz
alanis ja obezitu nemam smula :grinning:

sluni jdu zmensit fotky a nahazet do alba at kuknete na chvilku pac potom to smazou treba
31. led 2009 v 19:16  • Odpověz
apo tak pak pisni ať to stihnu :wink:
31. led 2009 v 19:19  • Odpověz
apí, dobrÝ, KOLÍnko mňam :dizzy_face:

malá do 16hod pllakala, my na nervy, nechtěla spát, až po 16hod se nám
ji povedlo uspat, spala s kašlem půl hodiny a od té doby řádí jak černá ruka, je po koupeli, snědla jogurt a života má na rozdávání
31. led 2009 v 19:27  • Odpověz
syl tak to malý už hoďku spí :grinning: Ale,když je nemocný,tak to taky stojí za to :pensive:
31. led 2009 v 19:30  • Odpověz
uz jsi to videla? :grinning: ja jsem porad jen fotila a pak natacela uz jenom a pak uz sem nemohla a na bar moc nesla pac to desne rvalo a mimi kopalo jak dive dala sem si nealko mochito a bleeeee sem to mela poprve a humus teda me to nechutna..ja jdu malou nachystat ,Karlos jel jeste dat mlademu do kuchyne klice at nemusi zamykat vecer a doveze nejake jidlo pac nemam energii neco kuchtit a zitra delam na obed zebra uzene a cesnecku z toho
31. led 2009 v 19:34  • Odpověz
Teda apo čučím :dizzy_face: Fakt super.Když budu mít tak se stavím,už se těším :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2009 v 19:49  • Odpověz
apí, nejsi ty někde od náchoda???
31. led 2009 v 19:52  • Odpověz
Když budu mít cestu tam mělo být :sweat_smile:
31. led 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ten blboun nad náma teď něco vrtal a mlátil kladívkem jak strhaný-probudil mi prcka :angry: .Do pytla to musí dělat o půl deváté večer? :angry:
31. led 2009 ve 20:33  • Odpověz
sylvi nene severni morava okolo ostravy a jeste kousicek proc? :grinning:

sluni dikes,vypada to moc hezky ,Karel tam celej vecer dohlizel a kuchari pomahal bo je to mladej kluk a prvni den znas to vsecko musi bejt perfektni ..kazdej den musi,ale prvni je dulezitej jak se uvedes,dali jsme nejake jidla zdarma na bar na ochutnani a super nejvetsi uspech slavi smazene obalovane kys.okurky a hot chips smazene s chilli omackou to je bomba..mrazak mame jen na tyhle veci jako hranolky a smazene sytove kousky s dipem a tak.. :grinning: tak sem byla ve vane dala sem si veceri a pujdeme kukat na cerveneho draka
pani u me na aukci vyhrala nejake vecicky tak sem zvedava pac je registrovana ted nedavno ma jen dve aukce za sebou a chce toho ode me moc a je prave z kutne hory :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2009 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.