• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
To věřím.Jak jsem tak koukala,dobré muselo být všechno.No kdyby to šlo sežrala bych to přes monitor :grinning:
Tak snad to dobře dopadne s těma věcma,kažý není podvodník.Pak pisni jak to dopadlo.Ale taky bych měla trochu obavu :sweat_smile: Tak nejdi spát moc pozdě ať si odpočineš po včerejšku :sunglasses:
31. led 2009 ve 22:08  • Odpověz
sluni no prave ja znam jednu mrchu z KH,ale tahle vypada v obliceji mnohem lepe teda :grinning:
31. led 2009 ve 23:04  • Odpověz
dobre ranko a naschledanou :grinning: uvarila sem uzene zebra dame si s chlebem a cesnecku z toho vyvaru a zaletime zkontrolovat mladeho do kuchyne a padime na Praded je tam snehu jak v Rusku huraa konecne zima :grinning: :grinning: tak zatim paaa
1. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahojky holky, já po dlouhé době zdravím. U nás pořád sněží a sněží takže tu máme krásně bílo. Ale léto je léto. Už chci teploučko :slight_smile:
1. únor 2009 v 10:49  • Odpověz
ahojik zdravim tak jsem byla rano makat ted uvazuji neco upict tak si to izujte alik byl s deckama tez sankovat jo tam bude snehu ty brdooo :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
Já vytáhla manžela taky ven, ale u nás strašně fouká a je tam zima, takže počasí nic moc :unamused:
1. únor 2009 v 16:34  • Odpověz
uz sme doma ty brdo kosa jak blazen tam bylo -6C ale bylo paradne pak hodim fotky:slight_smile:jdu vybalit a nachystat jidlo :sunglasses:
1. únor 2009 v 16:46  • Odpověz
Zima tam tedy je.
1. únor 2009 v 16:57  • Odpověz
ahoj misi :sunglasses: kosa jak z nosa,ale nadhera ..rano probuzeni do tolika snehu to je bomba akorat to zacina opet v unoru a bude to minim.do brezna :grinning:
1. únor 2009 v 18:42  • Odpověz
Ahoj baby,my jsme byli u našich,takže dneska bez vaření :sunglasses: :dizzy_face: Sněhu teda je,ale už to taje,tak kdoví jak dlouho to vydrží.
apo-zase hory,a to je nemáš ráda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2009 v 19:20  • Odpověz
apo fotky krásné :dizzy_face: malá je úplné sluníčko :dizzy_face:
1. únor 2009 v 19:23  • Odpověz
ajoj api jo super ty brdo ja upekla buchtu a udelala houbvou omacku na zitra na obidek :grinning: :grinning: slunicko ajoj
1. únor 2009 v 19:42  • Odpověz
ahoj,tatí nám odešel na pokec k sousedovi, krmíme se sýrem a grepem
1. únor 2009 v 19:45  • Odpověz
sluni tak tak ja vlastne na hory jezdim nekolikrat za rok z nenavisti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tady to talo,ale pak klesla teplota a super snad to vydrzi teda se modlim jinak brecka :stuck_out_tongue_closed_eyes: su uplne mrtva oslehana vetrem a uvarila sem cesnecku tak sem si dala dva talire a porad mi hori licka byli sme hlavne v Karlove Studance a mala usnula 5min pred dojezdem na parkoviste a pak vstala a litala 2hodiny energie kopec nechapu ja hledam kazdou volnou chvili jak se natahnout a ona opacne :grinning: :grinning: :grinning:

kurna houbovku bych si dala mnam asi udelam,ale ja si ted budu chodit pro menicko jen pro sebe pac na sebe kaslu a pak je mi zle bez jidla...

ahoj sylvi jak se vede... :slight_smile: dam si ovoce to je napad!!a cajicek...a jdeme se kukat na Roomong na CT1 fakt super vec :grinning:
1. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz
já vařila zelňačku a dobrá,dali jsme si na talíř do ní zakysanou smetanu, jůů, se na zítra těším na oběd :dizzy_face:
1. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
andry hřiby nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale dejte si :grinning:
Já tu mám zase sestřenku tak chlastáme :sweat_smile: :grinning:
apo no právě,se Ti divím :grinning: Ale už se těším,až prcek bude starší,tak taky vyrazíme :dizzy_face:
1. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahoj, tak mám chřipku, je mi hrozně, jen vám to napíšu a jdu zase na toaletu :stuck_out_tongue_closed_eyes: sedím klečím u ní od brzkého rána, malá nechápe, ať je už 11 a jde na 2 hod spát
večer zasse kašlala, jsme se střídali v chování, chudinka, ale noc v poho v 23usnula nafest do 2,pak se najedla a spala do rána
2. únor 2009 v 09:01  • Odpověz
ahoj sylvi teda to je hruza ta chripka vsude to slysim a nas to nastesti zatim miji tak sem rada,ale ani malou moc nedavam do det.koutku jen vyjimecne tam to chrchla hodne a ve skolce zatim dobre..pristi tyden maji prazdniny :grinning: hlad mam jak hrom dam si cesnecku ty si taky udelej neco takoveho na vzpruzeni.mala obcas zakasle tak ji davam mucosolvan ten je dobrej,ona jeste pap v noci?mliko nebo neco jineho?
2. únor 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahoj-té chřipky se taky děsím :confounded: .Malý sem tam pšikne,tak papáme ovoce.Snad nás to mine.
Dopol.jsme uklízeli,tak prcek strašně nadšený :slight_smile: .
2. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
ahoj sluni ja su rada,ze se drzime pac chci dat male pichnout tu injekci na encefalitidu mam ji v lednici a potrebuju at nema ani rymu nic tak budu rada za ten tyden volna:slight_smile:mala se cpe trubickou a pujde odpocivat ,ve skolce snedla uplne vsecko i salat a doma me prudi s jidlem to je des :grinning: ale aspon,ze papa tam a od pristiho mesice spinkame ve skolce to jsem zvedava jak hrom pac doma vubec nespi :grinning:
2. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahoj holky zdravim tak jsem byla rano makat dec ka ted pisou ukoly do skoly adel sla s alikrm vedle k sousedovi alik mu sel neco pomoct s pocitacem a ja si uvarim asi kafco a buchtu k tomu a v pet padime na karate :grinning: :grinning:
2. únor 2009 ve 14:20  • Odpověz
nazdar andy ja jsem si ted dala pizzu Karlos mi nechal poslat Hawaii tu mam rada a kafco uz bych si taky dala sakris a porad mi nechutna :stuck_out_tongue_closed_eyes: zrovna jsem nabalila hadriky co u me vyhrali v akci maminky a zitra s tim padim na postu,nejak to zdrazili smejdi..aspon se zbavim hader mam takovych obyc.hodne a je me to lito to vyhodit tak jedna pani udelala velkej nakup u me tak ji pribalim neco zadarmo at to tady nestrasi :slight_smile: na zitra babicce udelam kruti jatra na grilu a ryzi a kompot a necham poslat nejake nudle pac dojede i strejda. :sunglasses: uz se tesim mala taky takze zitra nemuzeme jit na to hrani do skolky pac dojedou kolem 2hodky :astonished:
2. únor 2009 ve 14:36  • Odpověz
tak to mas super pres vikend tu byla segra vcera jela domu a prazdnich tak chceme jet na par dni a zitra musime volat na vysledky krve ty anetky doufam ze to bude dobry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 v 15:32  • Odpověz
fakt tam jedete?ales dneska rikal zrovna,ze mate oba dva dovolenou celej tyden tak sem se ptala esti tam pojedete a prej asi ne,ze pojedete nekam do Oder na bobovou drahu :grinning: ja jsem volala k lekarce ,ze necham male v patek pichnout tu encefalitidu a mam nervy jak prase pac ona esne rve a boji se :astonished:
2. únor 2009 v 15:49  • Odpověz
jo mame dovolenou no my jsme tam jeli az 12 unora bo alik jde prave jeste 12 k doktorce ja mu dam ze nee :sweat_smile: :sweat_smile: ja bych se tez baly ty brdoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 v 16:22  • Odpověz
asi tam s ni nepudu necham to na Karlose pac ja mam nervy jak cyp pokazde ,ale je to jen do svalu do rucku nahore do raminka tak snad to vydrzi je to pidi jehlicka

a to pojedete jen na vikend?
2. únor 2009 v 16:25  • Odpověz
api ne od ctvrtka do nedele by jsme tam jeli :sweat_smile: :sweat_smile:
2. únor 2009 v 19:15  • Odpověz
tak jsme byli v karate kurna tam je kosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.